21.12.2014 16:08:38
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Heslo?

Registrováno více než
1 061 700 subjektů
2 320 státních organizací
6 100 oznámení korupce
Telefonická podpora - CallCentrum
právní poradna před dlužníky zdarma
Faq / časté dotazy
Aktuality

04.11.2014 - Ministerstvo financí bude více omezovat dlužníky, chystá další registr.

31.10.2014 - Centrálnímu registru dlužníků (protikorupční lince) bylo v souvislosti se zveřejněním informací o probíhajícím vyšetřování virtuální měny Czech Crown Coin vyhrožováno. Věc byla postoupena Policii České republiky. Více ZDE

29.10.2014 - "Česká národní banka užití slov „czech crown“, což je anglický ekvivalent názvu peněžní jednotky České republiky „koruna česká“, a „coin“, což je anglický ekvivalent ustáleného pojmu „mince“ pro určitý druh platidla, považuje v názvu virtuální „měny“ za nešťastné a zavádějící,...." Více ZDE

03.10.2014 - Upozornění: Od 4. - 8. 10 2014 je prováděna aktualizace systému, při které může dojít k výpadku systému. Děkujeme za pochopení

19.09.2014 - Centrální registr dlužníků zaznamenal významný nárůst registrovaných věřitelských účtů. Věřitelé kladně hodnotí význam a poslání registru při vymáhání svých pohledávek vůči dlužníkům.

19.09.2014 - Neplatiči si stěžují na vše a na všechny! Významná většina neplatičů dle Centrálního registru dlužníků se dopustila trestného činu podvodu. Trestné může být i obstarání půjčky za zcela prokazatelné neschopnosti ji splácet. Věřitelé díky slušné vymahatelnosti pohledávek prostřednictvím exekucí své pohledávky prozatím řeší formou exekuce. V brzké době se ale mohou hromadně obracet na Policii.

18.09.2014 - Centrální registr dlužníků vyvrátil první křivé obvinění, které vzniklo na základě klamavě podaných informací ze strany Elišky Čeřovské v kauze údajného nedoručeného výpisu na základě písemné žádosti ze strany PČR. V současné době registr zvažuje zpětné právní kroky vůči oznamovateli.

10.09.2014 - Centrální registr dlužníků prostřednictvím servisní organizace CERD, zahájil právní kroky související s neetickým jednáním Elišky Čeřovské. Útok na Centrální registr dlužníků a protikorupční aplikace prokázal, že část reportérů se může nepřímo podílet na propagaci finanční pyramidové hry pod zavádějícím obchodním označením.

10.09.2014 - Policisté pátrají po devítileté Elišce Kožnerové, která v úterý odpoledne odešla po vyučování ze školy v Klášterci nad Ohří, domů však nedorazila. Podle protikorupčnílinky.cz by stát měl opět zvážit zavedení veřejně přístupného registru odsouzených deviantů, který by sloužil veřejnosti za účelem ochrany dětí. Záleží však na úřednících, čí ochranu upřednostní, bezbranných dětí, nebo delikventů.

10.09.2014 - Protikorupční linka Centrálního registru dlužníků navrhne vládě, aby se zaobírala možností zákazu zobrazovat, či jinak prodávat reklamu nad tragickými událostmi. Kauza zavražděné Elišky, Anička ukazuje, že takto tragické události jsou spíše dobrý obchodním reklamním artiklem, než smutnou pietní zprávou.

Nacházíte se na záznamu ekonomických subjektů registrovaných v České republice. Naleznete zde všechny subjekty, kterým bylo přiděleno identifikační číslo. Na evidenční informace o firmách a OSVČ se nevztahuje Zákon na ochranu soobních údajů! (nejedná se o osobní údaje) Co záznam znamená?

Jana Šurkalová

Profil společnosti: tato firma nemá vložen žádný profil

IČ: 76528553 (Kontrola v insolvenčním rejstříku)

Ulice: 238
Část obce: Kněždub
Obec: Kněždub
PSČ: 69664

Datum vzniku: 15.01.2010

Datum poslední změny: 14.09.2012

Počet zaměstnanců: Neuvedeno

Převažující činnost: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení

Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku

Institucionální sektor: Ostatní osoby samostatně výdělečně činné

Činnosti firmy:

Vadný zápis? Reklamace záznamu
Blokace anonymního hodnocení

 

Vizuální kontrola sídla společnosti - přibližte si, kde firma skutečně sídlí

 

 

 

 

Detailní informace k subjektu:

Vloženo Příspěvek Hodnocení
24.02.2012
tato paní je podvodník co láká ze zadlužených lidí ještě další peníze a taky to pak tragicky končí
Vloženo z: WRD.HND.NR.WRY ( 1 příspěvek z této IP )
Počet reakcí: 1 - zobrazit / reagovat
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
01.03.2012
Tato paní mě omrdala o několik tisíc a ještě mi stejně nic nevyřídila. Dokáže z lidí pouze vytáhnout peníze. Pozor na ni!!!!
Vloženo z: AQ.VC.DEE.WA ( 1 příspěvek z této IP )
Počet reakcí: 1 - zobrazit / reagovat
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
10.04.2013
Přidejte se k trestnímu oznámení... Má toho na triku víc, znám ji již několik let..!!!
Vloženo z: JR.QCG.KU.R ( 3 příspěvky z této IP )
Počet reakcí: 2 - zobrazit / reagovat
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
23.04.2013
Tato paní stále uniká spravedlnosti, neboť mění místa pobytu, dům ve kterém bydlí, není její, viz KN. Nejhorší je, že má spousta \\\\\\\"kamarádů,, , kteří ji kryjí záda, propůjčují ji byty, aby ji nemohl nikdo najít. Využívá mileneckých vztahů, její muž v tom jede taky a kryje ji záda. Doporučuji ukrajinské řešení, neboť v této zemi je absurdistán, kde poctiví lidé dostávají za uši a darebáci si dělají co chtějí.
Vloženo z: AV.QZG.UWR.G ( 3 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
30.06.2013
Dobrý den, tato paní mě sprostý podvodník, který láká s lidí peníze a nevrací je. Nic nevyřídí pořád se vymlouvá ,zapírá se, nebere telefony a některé její čísla už neexistují. V žádném případě ji nevěřte!!!!
Vloženo z: AA.QTE.JWB.QZD ( 2 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
18.11.2013
Milí zlatí... Jany Šurkalové manžel bohužel o ničem neví... :-( a ani vědět nemůže, protože ho jana skvěle stále zpracovává..:-(
Vloženo z: JR.QCG.KU.R ( 3 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
24.12.2013
Zdravím,je mi líto těch podvedených taková svině patří zastřelit,jenom co se týče jejího manžela bohužel už není mezi námy živími.Umřel v Italii a údajně se otrávil metylalkoholem a prý u toho byla jeho žena/svině/takže si myslím že vtom má prsty určitě ona.Zemřít měl zhruba před týdnem.
Vloženo z: EOW.HTD.TKV.SU ( 1 příspěvek z této IP )
Počet reakcí: 1 - zobrazit / reagovat
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
03.02.2014
My všichni co jsme s jejím manželem pracovali v Italii jsme přesvědčeni že jeho paní ví o jeho otravě daleko víc a i když italská policie potvrdila otravu metanolem tak jí to nikdo nedokáže což je asi špatně holt někomu projde i vražda
Vloženo z: EOW.HTD.TKV.RJ ( 3 příspěvky z této IP )
Počet reakcí: 3 - zobrazit / reagovat
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení

 

Nová pravidla: Níže zadejte Váš příspěvek, který bude veřejně publikován. Můžete popsat názory či zkušenosti s touto firmou či uvést další skutečnosti, které by podle Vás měli ostatní znát. Vulgární příspěvky nebo neurčitě uvedené skutečnosti mohou být vymazány. Administrátor si vyhrazuje právo při opakovaném porušení pravidel zrušit přispěvateli možnost vkládat nové příspěvky a na vyžádání vydat IP adresu záznamu. Recenze je určena k výměně konkrétních zkušeností, ne k neurčitým pomluvám!
Příspěvek:
Příspěvek: je negativní je pozitivní
  CAPTCHA Image Kód je nečitelný? Zvolit jiný
  Vložte kód výše (ochrana proti spamu)

V této sekci jsou poznatky k této firmě od autorizovaných subjektů (věřitelů, obchodních partnerů, dodavatelů).
Vzhledem k tomu, že příspěvek může zásadně zasáhnout do obchodních vztahů, je možné je číst pouze na základě autorizované registrace ZDE.

Pro vložení příspěvku musíte být přihlášeni. Pokud nejste registrováni, proveďte bezplatnou registraci ZDE.

Zde je seznam vydaných zajímavých článků v tisku, které vyšli k tomuto subjektů. Jejich přečtením tak můžete snadno předejít ztrátám způsobeným případným podvodným chováním dané firmy nebo se naopak ujistit o solventnosti firmy, s níž chcete spolupracovat, odebrat zboží či služby.

K prohlédnutí článků je nutné být přihlášen. Pokud nejste registrováni, bezplatnou registraci proveďte ZDE.

Ovládací menu Centrálního registru dlužníků - hodnocení firmy

Centrální registr dlužníků České republiky doporučuje prověřovat subjekty včas a pravidelně.
Vznik jednoho neplatiče či uskutečnění objednávky u nesolventního partnera (firmy) vyjde dle provedených průzkumů na průměrně 50.000,- Kč.

 

Další možnosti:

  • Chcete zjistit, zda je Vámi hledaná firma, OSVČ dlužníkem? Klikněte ZDE
  • Dluží Vám firma, OSVČ či nepodnikatel a chcete dluh zadat do registru Klikněte ZDE
  • Chcete ohlásit nelegální jednání managmentu či úředníka, korupci, trestné činy apod.? Klikněte ZDE
  • Potřebujete zjistit informace z registru o subjektu, který zastupujete? Klikněte ZDE
  • Chcete přidat pro hodnocení firmu, která zde není? Klikněte ZDE
  • Chcete vyhledat jinou firmu? Klikněte ZDE

 

Vyhledat jinou firmu nebo OSVČ   Share/Bookmark

 

Anonymní hodnocení firmy

Máte zkušenosti s firmou? Přidejte anonymní hodnocení.

Jak hodnotíte kvalitu služeb a produktů? (otázka 1)
Jak hodnotíte platební morálku? (otázka 2)

Vadný zápis? Reklamace záznamu


Výsledky hlasování:

Pokud chcete zobrazit výsledky či přidat subjekt do veřejného monitoringu (do této sekce lze přidat pouze subjekty, které mají přidělené IČ), je třeba se nejprve přihlásit.
Pokud nemáte provedenou bezplatnou registraci, můžete ji provést ZDE.

 

 

 

UPOZORNĚNÍ: Centrální registr dlužníků ČR na této stránce NEZOBRAZUJE subjekty, ke kterým jsou hlášené závazky či jiné negativní údaje. Databáze tohoto veřejného plošného monitoringu nejsou propojené s registrem dlužníků ve vztahu na výše uvedený subjekt a nelze tedy jakkoliv dovozovat, byť jen spekulativně, že společnost uvedená výše není bonitní. O bonitě subjektů a jejich platební morálce je třeba nahlížet do interního registru.

K zobrazenému subjektu jsou sbírána obecná data za účelem stanovení sekundárního ratingu subjektu bez vlivu veřejně známých obchodních výsledků, které jsou založeny na vlastním účetnictví. Tento systém tak doplňuje funkci včasné výstrahy. Pokud je subjekt náhle negativně hodnocen, může to signalizovat jeho nastávající problém na trhu.

Provozovatel: Anketní systém hodnotící ekonomické subjekty je zajištěn třetí stranou. Centrální registr dlužníků ani jeho správce CERD není vlastníkem databáze a systému ankety. Případné námitky jsou předávány k posouzení provozovateli.

 

 

Další firmy, které by Vás mohly zajímat

Hodnoťte firmy a najděte si ty nejkvalitnější!
Znáte některou další firmu a chcete se podělit o své zkušenosti s ní? Klikněte zde
Myslivecké sdružení Hubertka Kozojedy detail
MS Haklberg detail
SK MTL Chomutov detail
Sdružení obyvatel domu Mírová 1238 detail
Ochránci přírody Běleckého mlýna detail
Občanské sdružení zdravotně postižených Veselská oblast detail
OBČANSKÉ SDRUŽENÍ MLÁDEŽE A SPORTU detail
GAUDEAMUS detail
Žešov, středisko ekologické výchovy detail
Občanské sdružení Pomoc škole detail
Sdružení sociálních asistentů detail
Paintball žopy detail
Občanské sdružení Lannova tř.53, Č.Budějovice detail
Fit studio D(FSD) - sportovní klub detail
Areál vodních sportů Plzeň detail
Evropské regiony detail
Inter-regio marketingový klub detail
Klub tradičního karate-do Fudokan detail
Klub Fojtství detail
Endorfin Klub detail
Jezdecká a vozatajská společnost Ing.Jan Tupý, Dvůr PRAK-Č.Šternberk detail
Taneční skupina Chorea detail
Notorix Denatur detail
MASTERS OF CHAOS 04 detail
Sdružení budoucích vlastníků domu Na Zlaté stoce detail
Lyžařský klub Ledeč nad Sázavou detail
MOTOKLUB CRAZY HORSES VELKÁ KRAŠ detail
Sportovní klub KOUTEK Přílepy detail
Okrašlovací spolek Tlučná a višnice detail
Unie Neziskových Organizací Libereckého Kraje detail
Vojensko historický klub - Divize Bílé Karpaty detail
Roco Club.CZ detail
O.S. RomaMost, Integrace EU detail
Skupina historického šermu Renegáti detail
PUBLIC TRADE CZ s.r.o. detail
VIS VITALIS spol. s r.o. detail
Uros TREFALT detail
THE FRESH FOOD COMPANY s.r.o. detail
Avricom s.r.o. detail
ALADIN ANTIK s.r.o. detail
GASTROGLOBAL s.r.o. detail
FIMAX consulting, s.r.o. detail
Tatiana VOLKOVA detail
METREX PRAHA, a.s. detail
EISENKRAFT s.r.o. detail
CLARUS Trade s.r.o. detail
S33,s.r.o. detail
Globus Prague s.r.o. detail
Nataliya Kopachynska detail
GIFCOM, s.r.o. detail
VADAMA, s.r.o. detail
RISHKO-02, s.r.o. detail
Vitaukt, s.r.o. detail
BIANS s.r.o. detail
NEARFOCUS a.s. detail
DATAPHONE s.r.o. detail
SURMAK v.o.s. detail
Galyna Gaynyuk detail
FOLEY, s.r.o. v likvidaci detail
Braithwaite Enterprises s.r.o. detail
ⓒ copyright CERD
BRCI
NRCI
|
|
|
CENTRAL REGISTER OF DEBTORS ™
Bank register of client informations
Non-bank register of client informations
Central register of debtors BRCI NRCI
CENTRAL REGISTER OF DEBTORS INC.
Entity Identification Number: 2008-000563453
Employer Identification Number: EIN:26-4482382