25.04.2018 02:47:06
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Heslo?

Registrováno více než
1 207 300 subjektů
2 560 státních organizací
9 600 oznámení korupce
Telefonická podpora - CallCentrum
právní poradna před dlužníky zdarma
Faq / časté dotazy
Aktuality

12.02.2018 - V současné době probíhá obnova SSL certifikátů. Bezpečnost zabezpečení do obnovy není nikterak omezena. Vyhledávač Vám může nedoporučit, nebo odmítnout přístup do systému. Obnova certifikátů proběhne během 24 hodin.

26.09.2017 - Omlouváme se za průtahy ve vyřizování písemných požadavků, které jsou způsobeny úpravami systému v rámci GDPR.

18.09.2017 - Dochází k aktualizaci systému, omlouváme se Vám za případné výpadky systému.  

06.09.2017 - Andrej Babiš byl vydán k trestnímu stíhání. Za trestný čin dotačního podvodu mu hrozí 5-10 let vězení.

15.05.2017 - V současné době dochází ke změně certifikační autority SSL. Dočasné hlášení o neplatném certifikátu je způsobeno probíhající změnou a nemá vliv na ochranu dat.

28.03.2017 - Dluh v exekuci je nepromlčitelný, existenci takto vedeného dluhu lze zjistit v místě příslušného soudu, nebo u Exekuční komory!

29.07.2016 - Automatizovaná Protikorupcnilinka.cz každý den odbaví ve spolupráci s Centrálním registrem dlužníků více jak 10 podnětů. Za rok to činí okolo 4.000 oznámení.

28.07.2016 - Do 10. 8. 2016 bude probíhat úprava párování plateb. Z technických důvodů může dojít ke krátkodobému výpadku služeb.

04.07.2016 - Protikorupcnilinka.cz - Vladimír Růžička čelí obžalobě, že v letech 2012 a 2013 převzal půl milionu korun jako sponzorský dar. Růžička peníze uložil na účet manželky a později je vrátil. Soudce po předběžném výslechu nařídil hlavní líčení.

03.06.2016 - Protikorupcnilinka.cz – Varuje před zaváděním nových registrů a elektronických systémů nové generace pro sledování osob a firem, neboť ohrožují demokracií i svobodu rozhodování občanů. Většina nově zaváděných technologií mají širokou škálu sekundárního využití, které lze využít k ovlivňování veřejného mínění, manipulaci osob a rozhodování státních úředníků, ale i politiků.

CERD ČR připravuje žalobu na Filipa Černého

Centrální registr dlužníků České republiky, prostřednictvím technického správce CERD ČR, s.r.o., zvažuje podání žaloby na představitele a aktéry klamavé reportáže, která má za úkol snížit politický a ekonomický dosah registru.

 

„Reportér“ Filip Černý, bez ekonomického a právního vzdělání, účelově zaměňuje pojmy dlužníci a neplatiči a pokusil se pod uměle vytvořeným mediálním nátlakem ovlivnit chod veřejně dostupné bezplatné aplikace – hodnocení OSVČ a firem.

 

CERD ČR, s.r.o. za dobu tří let neeviduje jediný prokazatelný případ poškození osoby či firmy registrem, a proto neposkytlo žádná stanoviska a reakce.

 

Česká televize naopak zneužívá statut veřejnoprávní televize, kdy bez odborné znalosti daných oborů poskytuje reportáže, které často pomlouvají legální aktivity zavedených firem.

 

Poté, co CERD ČR zveřejnil sporné podnikání o Marcele Uldrichové Avramopulu z černých ovcí, byl registr jako takový počastován anonymní reportáží, která měla nabourat relevantnost záznamů registru a snížit tak jeho věrohodnost.

 

Při dalším pokusu v pořadech Kontexty se představitelé ČT pokusili nabourat veřejnou prospěšnost registru pedofilů (jež byl pod záštitou CERD).

 

Centrální registr dlužníků navíc odmítl stáhnout informace o ČT z Veřejného monitoringu, které sumarizují zprávy poukazující na podivné řízení a fungování veřejnoprávní televize.

 

Poslední mediální útoky na Centrální registr dlužníků České republiky pouze poukazují na to, jak se registr může stát po zásahu do politického dění a při desetiletém fungování účelovým terčem ze strany ČT, která je nedobrovolně financována ze strany koncesionářů.

 

CERD ČR, s.r.o. již v minulosti podalo na ČT stížnost k rukám rady pro rozhlasová práva. Výtky nebyly dosud pravomocně rozhodnuty.

 

Centrální registr dlužníků České republiky je především závislý na kvalitě poskytovaných služeb, na rozdíl od diktátem financované ČT. Proto CERD ČR

nehodlá vůbec reagovat na pomlouvačné praktiky ze strany rádoby reportérů bez jakékoli hmotné odpovědnosti.

 

Vzhledem k tomu, že se CERD odmítl vyjádřit k otázkám k tomuto tématu málo vzdělaného reportéra, který prokazatelně nezná základy práva, ekonomie a registrů – jakákoliv stanoviska ze strany ČT jsou pouze účelovou konstrukcí.

 

Zástupci Centrálního registru dlužníků České republiky se nehodlají nechat vydírat pohrůžkami ze strany Filipa Černého, který se domáhal vysvětlení nesmyslných otázek pod pohrůžkou reportáže, která kopírovala spory okolo Michala Moroze (náměstka MVČR),který pochází z rodinné dynastie STB, jež obdržel jako president ANOV díky CERD opakované pokuty za zneužití osobních dat a byl doposud za nevysvětlených okolností zvolen do čela Ministerstva vnitra.  

 

Centrálního registru dlužníků České republiky nehodlá ustupovat totalitním praktikám některých jedinců České televize a jejich příznivců ve spojení s STB.Přejít zpět

ⓒ copyright CERD
BRCI
NRCI
|
|
|
CENTRAL REGISTER OF DEBTORS ™
Bank register of client informations
Non-bank register of client informations
Central register of debtors BRCI NRCI
CENTRAL REGISTER OF DEBTORS INC.
Entity Identification Number: 2008-000563453
Employer Identification Number: EIN:26-4482382