25.04.2018 02:50:20
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Heslo?

Registrováno více než
1 207 300 subjektů
2 560 státních organizací
9 600 oznámení korupce
Telefonická podpora - CallCentrum
právní poradna před dlužníky zdarma
Faq / časté dotazy
Aktuality

12.02.2018 - V současné době probíhá obnova SSL certifikátů. Bezpečnost zabezpečení do obnovy není nikterak omezena. Vyhledávač Vám může nedoporučit, nebo odmítnout přístup do systému. Obnova certifikátů proběhne během 24 hodin.

26.09.2017 - Omlouváme se za průtahy ve vyřizování písemných požadavků, které jsou způsobeny úpravami systému v rámci GDPR.

18.09.2017 - Dochází k aktualizaci systému, omlouváme se Vám za případné výpadky systému.  

06.09.2017 - Andrej Babiš byl vydán k trestnímu stíhání. Za trestný čin dotačního podvodu mu hrozí 5-10 let vězení.

15.05.2017 - V současné době dochází ke změně certifikační autority SSL. Dočasné hlášení o neplatném certifikátu je způsobeno probíhající změnou a nemá vliv na ochranu dat.

28.03.2017 - Dluh v exekuci je nepromlčitelný, existenci takto vedeného dluhu lze zjistit v místě příslušného soudu, nebo u Exekuční komory!

29.07.2016 - Automatizovaná Protikorupcnilinka.cz každý den odbaví ve spolupráci s Centrálním registrem dlužníků více jak 10 podnětů. Za rok to činí okolo 4.000 oznámení.

28.07.2016 - Do 10. 8. 2016 bude probíhat úprava párování plateb. Z technických důvodů může dojít ke krátkodobému výpadku služeb.

04.07.2016 - Protikorupcnilinka.cz - Vladimír Růžička čelí obžalobě, že v letech 2012 a 2013 převzal půl milionu korun jako sponzorský dar. Růžička peníze uložil na účet manželky a později je vrátil. Soudce po předběžném výslechu nařídil hlavní líčení.

03.06.2016 - Protikorupcnilinka.cz – Varuje před zaváděním nových registrů a elektronických systémů nové generace pro sledování osob a firem, neboť ohrožují demokracií i svobodu rozhodování občanů. Většina nově zaváděných technologií mají širokou škálu sekundárního využití, které lze využít k ovlivňování veřejného mínění, manipulaci osob a rozhodování státních úředníků, ale i politiků.

Případ SAZKA ukazuje, že zákony platí pouze pro státem určené. Vedení Sazky se těší záhadné Imunitě.

Pouze v České republice může management společnosti pobírat mnohamilionové platy a odměny ve společnosti, kterou přivedl ke krachu. SAZKA je předlužená již několik let, byla financována úvěry a dluhopisy, o kterých se předem vědělo, že je nebude schopna splácet. SAZKA ukázala, jak velký vliv v médiích má.

V bodech:

  1. Centrální registr dlužníků vydal v roce 2010 varování, že SAZKA nebude v budoucnu schopna plnit své závazky vůči výhercům. Obratem byl registr za toto prohlášení kritizován a musel čelit pokusu o diskreditaci. Výsledek je však zřejmý, SAZKA není schopna vyplácet výhry a nemá ani na svůj provoz.
  2. Aleš Hušák bez postihu nazývá Insolvenční řízení (insolvenčního správce a soudce) justiční mafií. Přitom právě Aleš Hušák zapříčinil svými rozhodnutími, že SAZKA není schopna dostát svým závazkům a již dnes způsobila věřitelům škody ve výši několika miliard Kč. Za tento výsledek představenstvo pobíralo ročně více než 30 milionů korun.
  3. U Insolvenčního soudu jsou přihlášeny mnohamiliardové pohledávky, které jsou odborníky označovány jako fiktivní. Na vedení Sazky již bylo podáno několik trestních oznámení týkajících se podezření z podvodů, poškozování a zvýhodňování věřitele, úvěrového podvodu, atd. Protikorupční divize registru tak může srovnávat některá řízení, u nichž jsou jiní stíháni za mnohem banálnější prohřešky! Vedení SAZKY, které zapříčinilo pád ziskové firmy, se těší jakési imunitě.

Co by občané měli, pokud by SAZKA byla správě vedena?

Český sport by nebyl podhodnocen, bylo by patrně dostatek prostředků na nová sportoviště pro děti a mládež. Nefungující SAZKA tak již před mnoha lety přenesla finanční zátěž (dnešní dluhy) na sportovce a rovněž například rodiny, jejichž děti sportují.

SAZKA nesymbolizuje bankrot běžné firmy, ale vytunelování financování českého sportu pro dospělé, mládež a děti.Přejít zpět

Autor: CERD SYSTEM
ⓒ copyright CERD
BRCI
NRCI
|
|
|
CENTRAL REGISTER OF DEBTORS ™
Bank register of client informations
Non-bank register of client informations
Central register of debtors BRCI NRCI
CENTRAL REGISTER OF DEBTORS INC.
Entity Identification Number: 2008-000563453
Employer Identification Number: EIN:26-4482382