25.04.2018 02:47:29
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Heslo?

Registrováno více než
1 207 300 subjektů
2 560 státních organizací
9 600 oznámení korupce
Telefonická podpora - CallCentrum
právní poradna před dlužníky zdarma
Faq / časté dotazy
Aktuality

12.02.2018 - V současné době probíhá obnova SSL certifikátů. Bezpečnost zabezpečení do obnovy není nikterak omezena. Vyhledávač Vám může nedoporučit, nebo odmítnout přístup do systému. Obnova certifikátů proběhne během 24 hodin.

26.09.2017 - Omlouváme se za průtahy ve vyřizování písemných požadavků, které jsou způsobeny úpravami systému v rámci GDPR.

18.09.2017 - Dochází k aktualizaci systému, omlouváme se Vám za případné výpadky systému.  

06.09.2017 - Andrej Babiš byl vydán k trestnímu stíhání. Za trestný čin dotačního podvodu mu hrozí 5-10 let vězení.

15.05.2017 - V současné době dochází ke změně certifikační autority SSL. Dočasné hlášení o neplatném certifikátu je způsobeno probíhající změnou a nemá vliv na ochranu dat.

28.03.2017 - Dluh v exekuci je nepromlčitelný, existenci takto vedeného dluhu lze zjistit v místě příslušného soudu, nebo u Exekuční komory!

29.07.2016 - Automatizovaná Protikorupcnilinka.cz každý den odbaví ve spolupráci s Centrálním registrem dlužníků více jak 10 podnětů. Za rok to činí okolo 4.000 oznámení.

28.07.2016 - Do 10. 8. 2016 bude probíhat úprava párování plateb. Z technických důvodů může dojít ke krátkodobému výpadku služeb.

04.07.2016 - Protikorupcnilinka.cz - Vladimír Růžička čelí obžalobě, že v letech 2012 a 2013 převzal půl milionu korun jako sponzorský dar. Růžička peníze uložil na účet manželky a později je vrátil. Soudce po předběžném výslechu nařídil hlavní líčení.

03.06.2016 - Protikorupcnilinka.cz – Varuje před zaváděním nových registrů a elektronických systémů nové generace pro sledování osob a firem, neboť ohrožují demokracií i svobodu rozhodování občanů. Většina nově zaváděných technologií mají širokou škálu sekundárního využití, které lze využít k ovlivňování veřejného mínění, manipulaci osob a rozhodování státních úředníků, ale i politiků.

Centrální registr dlužníků poukazuje na neodbornost zpravodajství TV PRIMA!

Centrální registr dlužníků poukazuje na neodbornost zpravodajství TV PRIMA!

Doslovný opis zprávy zpravodajky Elišky Čeřovské z TV PRIMA:

Dobrý den, na naši televizi se obrátila paní Renáta Majgotová. Když zadá své jméno do Googlu, vyjede jí jako čtvrtý odkaz link na Vaše stránky. Paní se s Vámi snažila spojit telefonicky a pak doporučeným dopisem s žádostí, abyste odstranili chybné údaje ze svých stránek, ale prý jste jí neodpověděli a údaje týkající se její osoby jste neodstranili. Je běžné, že s lidmi nekomunikujete? Jak je možné, že paní uvádíte na svých stránkách? Kdo informace do Vašeho systému zadává? Pokud jde o ochranu osobních údajů, máte vše v pořádku? Předem děkuji za odpověď. S pozdravem

Oficiální stanovisko CERD:

Centrální registr dlužníků České republiky prostřednictvím stránek www.centrlaniregistrdluzniku.cz poskytuje veřejné hodnocení firem a OSVČ. Na základě dostupných údajů subjektů s IČ, vyhledávač GOOGLE, nebo jiný může indexovat části údajů, které CERD zobrazuje.

Stížnost k záznamu: http://www.centralniregistrdluzniku.cz/hodnoceni-firmy-Renata-Majgotova,567852.htm

CERD údaje o ekonomických subjektech čerpá z registru státní správy a nemůže tedy odpovídat za relevantnost údajů. Z důvodu aktualizaci při jakýmkoliv zásahu do údajů by došlo k opětovnému nahrání zadaných údajů.

Údaje zveřejněné na veřejném hodnocení firem a OSVČ, nespadají pod údaje osobního charakterů a není tedy třeba ke zveřejnění těchto osob souhlasu dotčeného subjektu.  Nejedná se o údaje spadající do právní kvalifikace „osobních údajů“.

Vedení registru může pouze smutně konstatovat, že úroveň zpravodajství TV PRIMA klesla na vysoce neprofesionální úroveň, kdy práce redaktora Elišky Čeřovské zcela diskredituje odbornost zpravodajství TV PRIMA.

Jednání Elišky Čeřovské bude ze strany CERD řešeno prostřednictvím RRTV a prostřednictvím žaloby na ochranu dobrého jména společnosti. 

 

Poučení: CERD zobrazují pouze údaje, které jsou ze zákona veřejné a které dle § 5 odst. 2 písm. d) zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění je možné zveřejňovat i bez souhlasu dotčených osob.Přejít zpět

Autor: CERD ČR
ⓒ copyright CERD
BRCI
NRCI
|
|
|
CENTRAL REGISTER OF DEBTORS ™
Bank register of client informations
Non-bank register of client informations
Central register of debtors BRCI NRCI
CENTRAL REGISTER OF DEBTORS INC.
Entity Identification Number: 2008-000563453
Employer Identification Number: EIN:26-4482382