22.04.2018 20:16:12
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Heslo?

Registrováno více než
1 207 100 subjektů
2 560 státních organizací
9 500 oznámení korupce
Telefonická podpora - CallCentrum
právní poradna před dlužníky zdarma
Faq / časté dotazy
Aktuality

12.02.2018 - V současné době probíhá obnova SSL certifikátů. Bezpečnost zabezpečení do obnovy není nikterak omezena. Vyhledávač Vám může nedoporučit, nebo odmítnout přístup do systému. Obnova certifikátů proběhne během 24 hodin.

26.09.2017 - Omlouváme se za průtahy ve vyřizování písemných požadavků, které jsou způsobeny úpravami systému v rámci GDPR.

18.09.2017 - Dochází k aktualizaci systému, omlouváme se Vám za případné výpadky systému.  

06.09.2017 - Andrej Babiš byl vydán k trestnímu stíhání. Za trestný čin dotačního podvodu mu hrozí 5-10 let vězení.

15.05.2017 - V současné době dochází ke změně certifikační autority SSL. Dočasné hlášení o neplatném certifikátu je způsobeno probíhající změnou a nemá vliv na ochranu dat.

28.03.2017 - Dluh v exekuci je nepromlčitelný, existenci takto vedeného dluhu lze zjistit v místě příslušného soudu, nebo u Exekuční komory!

29.07.2016 - Automatizovaná Protikorupcnilinka.cz každý den odbaví ve spolupráci s Centrálním registrem dlužníků více jak 10 podnětů. Za rok to činí okolo 4.000 oznámení.

28.07.2016 - Do 10. 8. 2016 bude probíhat úprava párování plateb. Z technických důvodů může dojít ke krátkodobému výpadku služeb.

04.07.2016 - Protikorupcnilinka.cz - Vladimír Růžička čelí obžalobě, že v letech 2012 a 2013 převzal půl milionu korun jako sponzorský dar. Růžička peníze uložil na účet manželky a později je vrátil. Soudce po předběžném výslechu nařídil hlavní líčení.

03.06.2016 - Protikorupcnilinka.cz – Varuje před zaváděním nových registrů a elektronických systémů nové generace pro sledování osob a firem, neboť ohrožují demokracií i svobodu rozhodování občanů. Většina nově zaváděných technologií mají širokou škálu sekundárního využití, které lze využít k ovlivňování veřejného mínění, manipulaci osob a rozhodování státních úředníků, ale i politiků.

Informace ke zneužívání zpravodajství k vlastní obhajobě reportérky Čeřovské

Eliška Čeřovská opětovně zaútočila na největší registr dlužníků a protikorupční linku CERD, poté co se dozvěděla, že její jednání již prověřují orgány ve věci trestně činné.
Její chování považujeme pouze za neobjektivní obranu a zneužití mediálního prostoru formou dalších nesmyslných ataků za účelem vlastní obhajoby.

Zatímco CERD ČR postupuje v souladu se zákonem, TV Prima používá nekalých praktik ve formě mediálního zastrašování, šíření nepodložených pomluv a dalších nesmyslných obvinění.
CERD ČR jakoukoliv existenci vyhrožování odmítá, neboť systém je koncipován tak, aby dokázal čelit fiktivním nařčením ze strany dlužníků ve formě výhrůžek, podvodů, atd.

CERD ČR již vyvrátil první obvinění o nedoručeném výpise k rukám PČR, kdy klient na základě šířené poplašné zprávy podal na registr trestní oznámení ve věci údajného nedoručeného výpisu.

Eliška Čeřovská prostřednictvím TV PRIMA tak může vystavit prostřednictvím zkreslených reportáží řadu uživatelů zpětnému právnímu postihu, neboť jejich jednání je prokazatelně vedeno emotivním rozhodnutím vyvolaného agresivní pode vedením Čeřovské.

TV PRIMA tak v přímém přenosu ukazuje, jak lze zneužít mediálního prostoru k útoku na jakoukoliv právnickou osobu prostřednictvím fiktivních, nebo neověřených informací a tím ji defakto vydírat!

TV PRIMA prokázala, že je zcela zbytečné se k čemukoliv vyjadřovat, neboť hovory jsou poté útržkovitě ve zpravodajtví TV PRIMOU zneužity střihem. Kompletní hovory s Eliškou Čeřovkou a jejím nadřízeným budou předány PČR ze strany CERD.

Centrální registr dlužníků se těší vysoké oblibě věřitelů a proto jakékoliv podobné amatérské útoky na registr jsou bezpředmětné.

Informace k další klamavé reportáži Elišky Čeřovské ze dne 18. 9. 2014, prostřednictvím které zveřejnila stížnost klienta s aktivní službou Moje Závazky a stížností neobdrženého výpisu o bezdlužnosti, který je bez poplatku a nebyl mu doručen:


CERD ČR uvádí, že služba Moje Závazky je služba on-line monitoringu dluhů, kdy lze si bezplatně vygenerovat po dobu funkčnosti této služby zdarma neomezený počet výpisů o bezdlužnosti vlastním tiskem. Výpis o bezdlužnosti musí být z důvodu kontroly relevantnosti údajů vždy v klientské administraci vygenerován. 


Reportáž Elišky Čeřovské opět prokazuje, že záměrně neprověřuje informace stěžovatelů a jednostranně odvysílala reportáž za účelem poškození dobrého jmena registru a snahou získat jakékoliv důkazy na obhajobu v rámci již zahájení policejního vyšetřování vůči její osobě. 

Upozornění: Jakákoliv nová vyjádření CERD prostřednictvím TV PRIMA jsou fiktivní. CERD nepodlehne podivným mediálním praktikám TV PRIMA, která byla v minulosti pokutována RRTV za neobjektivní reportáže a nadále bude poskytovat služby věřitelům. Přejít zpět

Autor: CERD CŘ
ⓒ copyright CERD
BRCI
NRCI
|
|
|
CENTRAL REGISTER OF DEBTORS ™
Bank register of client informations
Non-bank register of client informations
Central register of debtors BRCI NRCI
CENTRAL REGISTER OF DEBTORS INC.
Entity Identification Number: 2008-000563453
Employer Identification Number: EIN:26-4482382