24.01.2018 06:05:01
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Heslo?

Registrováno více než
1 198 400 subjektů
2 560 státních organizací
9 200 oznámení korupce
Telefonická podpora - CallCentrum
právní poradna před dlužníky zdarma
Faq / časté dotazy
Aktuality

12.11.2017 - V současné době probíhá obnova SSL certifikátů. Bezpečnost zabezpečení do obnovy není nikterak omezena. Vyhledávač Vám může nedoporučit, nebo odmítnout přístup do systému. Obnova certifikátů proběhne během 24 hodin.

26.09.2017 - Omlouváme se za průtahy ve vyřizování písemných požadavků, které jsou způsobeny úpravami systému v rámci GDPR.

18.09.2017 - Dochází k aktualizaci systému, omlouváme se Vám za případné výpadky systému.  

06.09.2017 - Andrej Babiš byl vydán k trestnímu stíhání. Za trestný čin dotačního podvodu mu hrozí 5-10 let vězení.

15.05.2017 - V současné době dochází ke změně certifikační autority SSL. Dočasné hlášení o neplatném certifikátu je způsobeno probíhající změnou a nemá vliv na ochranu dat.

28.03.2017 - Dluh v exekuci je nepromlčitelný, existenci takto vedeného dluhu lze zjistit v místě příslušného soudu, nebo u Exekuční komory!

29.07.2016 - Automatizovaná Protikorupcnilinka.cz každý den odbaví ve spolupráci s Centrálním registrem dlužníků více jak 10 podnětů. Za rok to činí okolo 4.000 oznámení.

28.07.2016 - Do 10. 8. 2016 bude probíhat úprava párování plateb. Z technických důvodů může dojít ke krátkodobému výpadku služeb.

04.07.2016 - Protikorupcnilinka.cz - Vladimír Růžička čelí obžalobě, že v letech 2012 a 2013 převzal půl milionu korun jako sponzorský dar. Růžička peníze uložil na účet manželky a později je vrátil. Soudce po předběžném výslechu nařídil hlavní líčení.

03.06.2016 - Protikorupcnilinka.cz – Varuje před zaváděním nových registrů a elektronických systémů nové generace pro sledování osob a firem, neboť ohrožují demokracií i svobodu rozhodování občanů. Většina nově zaváděných technologií mají širokou škálu sekundárního využití, které lze využít k ovlivňování veřejného mínění, manipulaci osob a rozhodování státních úředníků, ale i politiků.

hromadnezaloby.cz (klamavé označení)

K portálu hromadnezaloby.cz (portál podporvaný FTV PRIMA)

Jedná se o soukromý projekt společnosti s ručením omezeným, který používá zavádějícího a klamavého názvu hromadnéžaloby.cz, neboť právní systém České republiky takovýto statut nezná.  

Jedná se o obdobný systém projektu poplatkyzpěpt.cz, který také vyzýval prostřednitví vybraných médií občany k takzvaným hromadným žalobám. Místo hromadných žaloby byly podaný dílčí žaloby, kdy výsledkem těchto žalob byla mnohatisícová finanční ztráta za každou žalobu, kterou klienti těchto soukromých webu nyní musí uhradit na vrub stran žalovaných.

Díky mediální podpoře tak lze škodu klientů odhadovat v řádech stovek milionů korun. 

 

Více o poplatkyzpet.cz

Sliby advokátů z akce Poplatky zpět jsou k ničemu, platit budou lidé!

Advokáti Daniel Paľko a Petr Toman, kteří přesvědčili tisíce lidí, aby žalovali banky o vrácení poplatků za vedení hypotečních účtů, ale soudy prohráli, by měli vítězným bankám platit náklady řízení. Veřejně to slíbili.Realita je však jiná" 

Jenže z pohledu práva není slib automaticky vykonatelný. Je to jen slib. Není posvěcený soudem. A jde o milióny. Oba advokáti se proto snaží z obřích nákladů prohry vykroutit.

 

Protikorupční-linka.cz 

Skupinu advokátů za projekt poplatkyzpet.cz (bankovnipoplatky.com, atd…) prověřuje Policie. V krátkodobém horizontu lze očekávat, že takzvané hromadné žaloby budou vedeny naopka vůči autorům řízených hromadných žalob, jež jsou založeny na mnohasetmilionových výdělcích za advokátní úkony.  

Kdo stojí za hromadnými žalobami: 

Bojovníka proti poplatkům Pal'ka soudí pro podvod!  

Na straně lidí s hypotékami chtěl Daniel Pal'ko u soudů bojovat proti bankovním poplatkům. Sedmatřicetiletý šéf úspěšné firmy BSP Lawyer, zaměřené na vymáhání pohledávek, půjde v říjnu podle zjištění HN k soudu v jiné roli: může dostat až deset let za patnáctimilionový podvod. Pal'ko podle státního zastupitelství zfalšoval smlouvu, aby se dostal k milionům a zároveň přitlačil ke zdi člověka, s nímž měl spory. A k tomu mu pomohl i druhý obžalovaný - advokát Martin Bělina, který zmanipuloval pozdější verdikt rozhodčího soudu.

Podle obžaloby, jejíž základní obrysy HN získaly od Městského soudu v Praze, jde o smlouvu s programátorem, který pro Pal'kovu firmu vyvíjel program na správu exekucí. Pal'ko už do podepsané smlouvy tajně vložil další stránku: aniž o tom programátor tušil, nově podle smlouvy nesměl pět let pracovat pro konkurenci. A všechna práva k programu měl do tří dnů předat Pal'kovi - nebo zaplatit pokutu až 15 milionů korun.

zdroj: http://archiv.ihned.cz/c1-62735840-bojovnika-proti-poplatkum-pal-ka-soudi-pro-podvodPřejít zpět

ⓒ copyright CERD
BRCI
NRCI
|
|
|
CENTRAL REGISTER OF DEBTORS ™
Bank register of client informations
Non-bank register of client informations
Central register of debtors BRCI NRCI
CENTRAL REGISTER OF DEBTORS INC.
Entity Identification Number: 2008-000563453
Employer Identification Number: EIN:26-4482382