Nový přístup do Centrálního registru dlužníků

Vážený zákazníků, doména centralniregistrdluznku.cz je nově využívána jako centrum vstupů na dlužnické registry. Původní systém z pronajaté domény byl přesunut na doménu centralni-registr-dluzniku.cz, kde nadále můžete čerpat objednané služby.

Doména centralni-registr-dluzniku.cz lépe odpovídá popisu cloudovému autonomnímu systému, kde se jako uživatele sami rozhodujete, jak je nakládáno s Vaším účtem. Správa Vašich osobních údajů je výhradně pod Vaší kontrolou, k Vašim datům nemá přístup žádný ze zaměstnanců registru, věřitelé ani jiní dlužníci. Veškeré vyhledávání a správa účtu probíhají zcela automaticky v zašifrovaném prostředí. Nově centralni-registr-dluzniku.cz umožní přístup do dalších registrů zdarma bez nutnosti ověření identity, která je důležitá k zajištění eliminace podvodných účtů. Provozovatel registru Vás bude ve Vaší administraci informovat o nových službách, nových možností přístupů do dalších dlužnických databází a dalších možnostech vyhledávání vlastních závazků a závazků jiných právnických, nebo fyzických osob.

Upozornění: systém na doméně centralniregistrdluzniku.cz byl ukončen z důvodů rozšíření služeb a zajištění lepší dostupnosti dlužnických informací.