CERD Document

Reklamace záznamu

Ve veřejném hodnocení firem mohou být pouze subjekty s platným identifikačním číslem (IČ) vydaném v České republice.

Ekonomické subjekty, které jsou do hodnocení zařazeny, jsou zadány k hodnocení třetí stranou a Centrální registr dlužníků ani jeho správci nemají vliv na vložená data.

Žádáme Vás, abyste neprováděli reklamaci přes telefonickou linku Centrálního registru dlužníků, neboť ten není správcem údajů na této stránce a zobrazená data jsou pouze zrcadlově zobrazená získaná veřejná data.

Reklamovat lze pouze chybné údaje (název ekonomického subjektů, adresu, údaj o počtu zaměstnanců, obratu, špatně spárované články z tisku). Reklamovat nelze komentáře od třetích osob, neboť Centrální registr dlužníků není jejich autorem a není provozovatelem této aplikace.

Blokace anonymního hodnocení

Služba Moje závazky je službou monitorující on-line záznamy k vašemu subjektu (dluhy, opožděné platby, hodnocení od certifikovaných subjektů až po anonymní hodnocení od uživatelů ze sítě internet).

Tato služba umožňuje vkládat reakce k záznamům a rovněž zakázat funkci anonymního hodnocení. Uživatelé jsou pak odkázáni na hodnocení pod uživatelským účtem, u čehož je ověřována jejich totožnost.

Pro reklamaci záznamu musíte být přihlášeni. Pokud ještě nemáte bezplatný účet, registrujte se zde