29.04.2017 09:12:54
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Heslo?

Registrováno více než
1 173 000 subjektů
2 510 státních organizací
8 000 oznámení korupce
Telefonická podpora - CallCentrum
právní poradna před dlužníky zdarma
Faq / časté dotazy
Aktuality

28.03.2017 - Dluh v exekuci je nepromlčitelný, existenci takto vedeného dluhu lze zjistit v místě příslušného soudu, nebo u Exekuční komory!

29.07.2016 - Automatizovaná Protikorupcnilinka.cz každý den odbaví ve spolupráci s Centrálním registrem dlužníků více jak 10 podnětů. Za rok to činí okolo 4.000 oznámení.

28.07.2016 - Do 10. 8. 2016 bude probíhat úprava párování plateb. Z technických důvodů může dojít ke krátkodobému výpadku služeb.

04.07.2016 - Protikorupcnilinka.cz - Vladimír Růžička čelí obžalobě, že v letech 2012 a 2013 převzal půl milionu korun jako sponzorský dar. Růžička peníze uložil na účet manželky a později je vrátil. Soudce po předběžném výslechu nařídil hlavní líčení.

03.06.2016 - Protikorupcnilinka.cz – Varuje před zaváděním nových registrů a elektronických systémů nové generace pro sledování osob a firem, neboť ohrožují demokracií i svobodu rozhodování občanů. Většina nově zaváděných technologií mají širokou škálu sekundárního využití, které lze využít k ovlivňování veřejného mínění, manipulaci osob a rozhodování státních úředníků, ale i politiků.

07.05.2016 - Protikorupcnilinka.cz: V kancelářích detektivů, kteří prověřují také dotační podvody kolem ministra financí Andreje Babiše (strana ANO), se našla skrytá kamera a odposlouchávací zařízení.

31.03.2016 - ČSSD dluží více jak 300 mil. korun. Existence strany ČSSD je ohrožena. Díky sporu ČSSD vs. Altner v nadcházejících letech výrazně posílí strana ANO Andreje Babiše. Ano tak může v parlamentních volbách získat ústavní většinu a získat absolutní vládu na schvalování zákonů v České republice.

07.10.2015 - Počet lidí, kteří mají na krku více exekucí, rychle stoupá. Za poslední rok a půl se jejich počet zvýšil o 54 procent na 356 tisíc lidí. O plných 92,3 procent se zvýšil i počet lidí, kteří mají deset a více exekucí. Těchto nešťastníků už je téměř 100 tisíc.

24.09.2015 - Proběhla oprava chybně spárovaných plateb v důsledku chybně zadaných variabilních symbolů. Současně proběhla plošná kontrola párovaných plateb automatizačním systémem s následnou korekcí.

24.09.2015 - V důsledku úprav systému, dochází k opožděnému odbavování písemných požadavků. V současné době pracujeme na zkrácení lhůt. Děkujeme za pochopení.

Kontakt

Kontaktní formulář

Vážení klienti, Centrální registr dlužníků České republiky spravuje v rámci sjednocování registrů nadnárodní provozovatel databázových systémů společnost CERD SYSTEM LLC. v součinnosti s technologickou firmou CENTRAL REGISTER OF DEBTORS INC. Písemné požadavky lze vyřídit prostřednictvím CSR (Centrální správy registrů).

POZOR, pokud máte dotaz týkající se Vašeho účtu (účtu, objednávek, faktur apod.), je nutné se před zasláním dotazu přihlásit!
Pokud jste zapomněli heslo k Vašemu účtu, využijte formulář pro možnost zjištění zapomenutého hesla zde.

 

Kontaktní formulář je nyní aktivní pouze po přihlášení.

Klientské centrum společnosti CERD SYSTEM zajištuje CSR:

UPOZORNĚNÍ CSR Písemné požadavky jsou vyřizovány POUZE na základě vygenerovaného formuláře včetně přiděleného čísla jednacího. Toto číslo jednací MUSÍ být rovněž uvedeno na obálce zásilky.
Požadavky s ohledem na vzdálenou správu a automatizaci není možné vyřešit osobní návštěvou. V jiném případě je nutné se obrátit přímo na provozovatele registru.
Kontaktní formulář pro písemnou komunikaci s CERD ID.

Korespondenční adresa pro autorizované formuláře:

  [NEJPRVE PŘIDĚLIT CERD ID a Č.J.]
CSR & Protikorupcnilinka.cz s.r.o.
Centrální registr dlužníků ČR
CERD č.j.: opište přidělené č.j.
140 00 Praha
Česká republika

  Centrální správa registru  
  Adresa pro příjem autorizovaných formulářů je po vygenerování formuláře předtištěna! Bez č.j. CSR nemůže zpracovat dotaz a na Vaši žádost nebude reagováno!  
  Ostatní kontaktní údaje

www.centralnispravaregistru.cz
www.protikorupcnilinka.cz

IČ: 03877248, Spisová značka: C 239388 vedená u Městského soudu v Praze

  Centrální správa registru  
 
Kontakt pro média a tisk Kontakt pro státní správu Protikorupční linka
Kontakt pro média a tisk Kontakt pro státní správu Protikorupční linka
 

Provozovatel Centrálního registru dlužníků České republiky

  CERD SYSTEM LLC.
Banking information technology
Office: 3129 Quinby Street
San Diego, CA 92106
Spojené státy americké

Reg. No.: 460094-94
www.cerdsystem.com
  Centrální správa registru  

  Upozornění: Registr dlužníků je databázový systém, který spravuje výměnu dat mezi klientskými účty (věřitel, dlužník, státní správa, finanční společnosti). Provozovatel a ani jiná jím pověřená společnost data do registru nevkládá a nemůže je tedy ani mazat – to přísluší vkladateli!  

  Korporátní poskytovatel mezinárodních systémů třídy I., II. a III. v USA, poskytovatel technologických franšíz
CENTRAL REGISTER OF DEBTORS INC.
Registrační číslo: 2008-000563453

USA (Spojené státy americké)

www.cerd.com
www.centralregisterofdebtors.com
 
World map
Zdroj mapy: www.map-zone.net/img/world.gif
ⓒ copyright CERD
BRCI
NRCI
|
|
|
CENTRAL REGISTER OF DEBTORS ™
Bank register of client informations
Non-bank register of client informations
Central register of debtors BRCI NRCI
CENTRAL REGISTER OF DEBTORS INC.
Entity Identification Number: 2008-000563453
Employer Identification Number: EIN:26-4482382