Osobní bankrot
Všechna přenášená data jsou šifrována
18.01.2020 18:47:20
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Heslo?

Registrováno více než
1 256 900 subjektů
2 640 státních organizací
11 200 oznámení korupce
Telefonická podpora - CallCentrum
právní poradna před dlužníky zdarma
Faq / časté dotazy
Aktuality

05.12.2019 - Centrální registr dlužníků v roce 2020 chystá kompenzaci za GDPR. Všem uživatelům s ověřenými účty bude zpřístupněn systém slev na advokátní služby, bezplatné poradenské centrum na ochranu před dopady exekucí ne-dlužníků v domácnosti s dlužníky a pro věřitele žaloby pohledávek bez nákladů na advokáty a soudní poplatky.

24.11.2019 - Novinky: Služba Výpis z registru dlužníků a automatický monitoring vlastních závazků je poskytována registrem ZDARMA. Registr tak bezúplatně trvale zpřístupnil informace žadatelům po prokázání své skutečné identity.

23.11.2019 - Nejpozději od 1. 12. 2019 bude zavedeno on-line ukončení účtů, bez nutnosti zasílání autorizačního formuláře autorizačnímu centru. Výmaz osobních dat tak bude moci uživatel nově provést on-line ve své administraci, oproti stávající metodě prostřednictvím ověřených žádostí opatřených bezpečnostním čárkovým kódem.

22.11.2019 - Od 22. 11. 2019 byly zpřísněny pravidla ověřování identity. Nově prokazování totožnosti je povinné již od samého prvopočátku existence účtu, oproti předešlé lhůtě do 14 dní od založení účtů. Tyto nová opatření mají zabránit založení takzvaných neaktivních, nebo podvodných (spekulativních) uživatelských účtů.

22.11.2019 - Změna systému ověření identity: Registr dlužníků zavedl účinná opatření proti chronickým, často fiktivním stěžovatelům, kteří bez nutnosti prokázání své existence podávají stížnosti, aniž by ze strany stěžovatele byly dodrženy odsouhlasené pravidla.

20.11.2019 - V současné době probíhá konfigurace bezplatných služeb. Služby budou dostupné 1.12. 2019.

20.11.2019 - Vážený kliente, v rámci úprav systému bezplatných služeb byla vygenerována systémová zpráva o prodloužení již uhrazených služeb. V případě, že Vám takováto zpráva byla zaslána, považujte ji za bezpředmětnou. Do dokončení úprav systémů, systém nepřijímá žádné poplatky vyplývajících z ceníku. Nově Registr dlužníků bude Výpisy o bez-dlužnosti a monitoring vlastních závazků poskytován bez poplatků.

05.11.2019 - Vážný zákazníku, z důvodu úprav na sytému mohou být některé ze služeb, deaktivovány. O obnovení služeb budete informováni. Děkujeme za pochopení.

21.10.2019 - Německá ekonomika klesá do recese. Česká ekonomika Německou zpravidla následuje s odstupem 2-3 měsíců.

16.10.2019 - V současné době probíhá úprava systému, opravy textů a funkcí. Může docházet k výpadkům systému. Nově došlo ke zjednodušení všeobecných podmínek a dochází k postupný úpravám a opravám smluvních podmínek.

Nacházíte se na záznamu ekonomických subjektů registrovaných v České republice. Naleznete zde všechny subjekty, kterým bylo přiděleno identifikační číslo. Na evidenční informace o firmách a OSVČ se nevztahuje Zákon na ochranu soobních údajů! (nejedná se o osobní údaje) Co záznam znamená?

Ivo Provazník

Profil společnosti: tato firma nemá vložen žádný profil

IČ: 63585308 (Kontrola v insolvenčním rejstříku)

Ulice: [skryto]
Část obce: Havlíčkův Brod
Obec: Havlíčkův Brod
PSČ: 58001

Datum vzniku: 27.03.1996

Datum zániku: 07.03.2012

Datum poslední změny: 08.03.2012

Datum zániku: 07.03.2012
Způsob zániku: Oznámení fyzické osoby o ukončení činnosti

Počet zaměstnanců: Neuvedeno

Převažující činnost: Sklenářské, malířské a natěračské práce

Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku

Institucionální sektor: Ostatní osoby samostatně výdělečně činné

Činnosti firmy:

Vadný zápis? Reklamace záznamu
Blokace anonymního hodnocení

 

 

 

 

 

Detailní informace k subjektu:

Vloženo Příspěvek Hodnocení
09.11.2010
Mam s panem Provaznikem dost spatnou zkusenost.Dejte si na nej vsichni pozor at nedopadnete jako ja.Zaplatila jsem zalohu 12000kc a nemam ani zaskleny balkon ani penize.PanProvaznik na moje vyzvy nereaguje.Podala jsem trestni oznameni za podvod a zjistila ze zdaleka nejsem prvni.Vybira zalohu a prace se asi nedockam.Cekam jiz vic nez mesic po dohodnutem terminu a jeste se mi nepodarilo ho kontaktovat.Tak si dejte pozor alespon vy
Vloženo z: AA.QNG.JUB.QZD ( 14 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
10.11.2010
Pozor na nej.Zasadne nedodrzuje sjednany termin.Jsou s nim jen potize.Souhlasim s prvnim prispevkem na 100 procent.
Vloženo z: AA.QNG.JUB.QZD ( 14 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
13.11.2010
Je to sprostej podvodník a lhář, naslibuje hory-doly zinkasuje zálohu a víc ho nevidíte. Nechápu že když už je na něj podaná řada trestních oznámení tak ho nechají běhat na svobodě a páchat další podvody. Prý státní zástupce neuznal za vhodné uvalení vazby. No tak mu teda pěkně děkuji !!!
Vloženo z: AA.QNG.JUB.QZD ( 14 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
13.11.2010
Pan Provazník je lhář a podvodník, od nás skasíroval celou částku za zasklení balkonu v červenci,instalace měla být v září!!!dodnes nemáme ani zasklený balkon ani peníze,jen výmluvy typu dodavatel nedodal - dodá v říjnu,teď zase dodá v listopadu,atd...mezitím s námi 14dní vůbec nekomunikoval,nezvedal telefon nebo si jej vypínal...je to nehorázný příživník a parazit...
Vloženo z: AR.XW.DE.AG ( 5 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
16.11.2010
16.11.2010 Pan Provazník je nesolidní \"podnikatel\". Přišel, lodžii zaměřil, sepsal smlouvu a vyinkasoval zálohu. Tím jeho práce pro klienta skončila. Nebral mobil, zkusila jsem volat z jiného čísla, pan Provazník se vymloval na dodavatele ( instalace měla být hotova do konce června). Po té, co jsem mu začátkem září pohrozila ĆOI mně sdělil, že systém bude vyroben 23. 10. (sobota) a následně nainstalován. Po 23. 10. už nebral telefon, volala jsem pouze do hlasové schránky. Včera 15. 11. do údajného sídla firmy pana Proivazníka zajeli syn a zeť a ejhle, paní sousedka jim sdělila, že pan Provazník zde už rok není. Dnes jsem volala na živnostenský úřad v Havlíčkově Brodě, kde o neplnění závazků pana Provazníka vědí své.Ochotná paní úřednice mně dala kontakt na pana TETOURA z kontrolního oddělení, který shromažďuje trestní oznámení pro jejich kolektivní podání. Dnes mu mám zavolat na číslo 569 497 228 mezi 14 a 15 hodinou. Prosím všichni podvedení, připojte se !!!!
Vloženo z: AQ.VC.DRT.GA ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
20.11.2010
Já se též připojuji k podvedeným. Po vybrané částce 28 000 Kč jsme už pana Provazníka ani zasklení lodžie neviděli. Po několika urgencích se omluvil, že je zpoždění z důvodu výluky provozu ve výrobě a ujistil nás, že není podvodník a že svou práci splní. Datum montáže bylo 10.9. Celou věc jsme už předali právničce a podali trestní oznámení na policii. Budeme též inzerovat v našich městských novinách, aby se přihlásili všichni podvedení i ti, kteří o tom, že jsou podvedeni ještě neví. Potom bychom se asi společně přihlásili naší právničce a myslím si, že ona se spojí s panem Tetourem viz hořejší příspěvek. Tak držím palce, ať se z toho pan Provazník už nevyvlíkne.
Vloženo z: EHH.AB.RN.WWZ ( 3 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
21.11.2010
Připojujeme se k podvedeným klientům pana \"rádoby\" živnostníka - pana Provazníka.Panu Provazníkovi jsme přilepšili částkou 11.000 Kč.Naše lodžie měla být zasklená 10.11. Do 8.11. jsme pana Provazníka neobtěžovali telefonáty a urgencemi, ale od 8. do 15.11. jsme to dělali opakovaně několikrát denně bez výsledku.Nakonec jsme se 15.11. vypravili do údajného místa bydliště pana Provazníka, kde jsme se od sousedů dozvěděli, že zde již náš pan podnikatel delší dobu nebydlí a tuto živnost už také neprovádí.To byla poslední kapka a tak jsme individuálně v pátek 19.11.podali na pana Provazníka trestní oznámení na kriminální policii v Havlíčkově Brodě.Neváhejte a následujte nás, čím dřív, tím líp.Jednání pracovníka, pověřeného touto kauzou, je velmi vstřícné.
Vloženo z: AK.XTB.WY.AX ( 7 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
21.11.2010
Takhle se vydelavaji penize kasirovat zalohy za ticheho souhlasu statniho zastupce.
Asi by jsme si meli vzit z pana Provaznika priklad. Me rekli na policii ze muze vesele podnikat dal . Takze dekuji statnimu zastypci a preji vesele vanoce.
Vloženo z: AA.QNG.JUB.QZD ( 14 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
28.11.2010
Připojuji se k ostatním příspěvkům.Taky jsem zaplatil zálohu 9000 a jsou v čudu.Pan Provazník nebere telefony.Zítra podávám trestné oznámení.
Vloženo z: AV.YN.HVA.V ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
29.11.2010
I nás podvedl. Záloha 24 500 je pryč, on má vypnutý telefon. Výrobce sice potvrdil spolupráci s panem Provazníkem, dokonce prý tam má nějaké objednávky ve výrobě či dokončené, ale naši objednávku tam po měsíci a půl od podpisu smlouvy nedohledal. Budeme podávat trestní oznámení.
Vloženo z: XA.QNA.WJ.VW ( 22 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
30.11.2010
Osvítilo mne slunce. Také jsme chtěli od p. Provazníka zasklít balkony, zpočátku jednal a reagoval okamžitě v den, kdy měl přijet se ani neomluvil a nedorazil. Na telefony nereagoval, na e-mail neragoval. Poté jsem mu poslal smyšlený e-mail na další zakázku, že spěchám zasklít balkony ve velkém množství v jiném městě, okamžitě reagoval, že jako přijede. Dle jeho chování naprosto zřejmé podvodné jednání, jsem rád, že k nám tento člověk nepřijel, asi bych už byl ve velkém mínusu. Pozor na něj !!
Vloženo z: TO.QCV.RW.WGE ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
30.11.2010
I já a moje rodina jsme se staly obětmi tohoto podvodníka. Jeho jednání v každém případě stejné. Proto ostatní osoby žádám aby zaslali své reakce na E-mail grimcz@centrum.cz půjdeme společně podat trestní oznámení. Dále navrhuji dát \"milého\" pana Provazníka do televize. Myslím, že paní Danková z Občasnéko Juda bude nadšená....
Vloženo z: TO.QHX.VE.VG ( 2 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
01.12.2010
Tak jsem bohužel taky naletěl panu podnikateli,peníze na vrácení určitě mít nebude,kdysi se schovával na nějaké chatě,ale to už není pravda a snad je teď v ústavu v HB.Tak to buseme mít asi smůlu a penízky nebudou.Jedině HO navštívit osobně a \"poděkovat mu\"
Vloženo z: AV.YH.AD.KHG ( 33 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
01.12.2010
Když si zadáte číslo popisné z jeho razítka na katastru nemovitostí,tak se ukáže blázinec v HB. Ale tam snad opravdu má trvalej pobyt,jsou tamsnad i byty. Tak snad podvedení z příspěvku z 21.11. museli být v léčebně.Prosím Vás napište zda to tak je. Díky.
Vloženo z: AV.YH.AD.KHG ( 33 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
01.12.2010
Toto individuo je něco co se nedá ani popsat.Na konci srpna mi zaměřil balkon.Zaplatil jsem zálohu 21000.Termín montáže byl určen na začátek října.Vzal jsem si na danný den dovolenou a p.P nepřijel ani se neomluvil nechal si sice ode mě asi 11minut do tel.nadávat a že přijede za týden.Věřte nebo ne přijel.Montáž sice provedl ale nedokončil z důvodu špatných dílců od dodavatele a že to do týdne dodělá.Od tě doby nereaguje na tel.,mail atd.Když to tady čtu ,tak jsem vůbec rád že mám něco hotové.Neuvěčitelný!!!Zralej na Občanský judo do televize.Měl by získat cenu -,,Podnikatel roku,,
Vloženo z: WRL.SGR.URH.SD ( 4 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
02.12.2010
Víte někdo kdo je tedy alespoň ten výrobce zasklívacího systému,adresu atd. Tady se píše že lidi s výrobcem jednali.Díky.Taky bycom se tam rádi informovali zda tam máme vůbec nějakou zakázku vedenou. Jinak jsem se k trestnímu oznámení připojil a policie zakázala tuto kauzu medializovat pokud probíhá vyšetřování,taky DOST DOBRÝ.
Vloženo z: AV.YH.AD.KHG ( 33 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
02.12.2010
My jsme kontaktovali firmu DuoTech, která je výrobcem námi objednaného systému IVETA a byla tak i uvedena na letáku, který nám k tomu dodal p.Provazník. Našli tam velmi podobnou objednávku přímo od něj, ale rozměry neodpovídaly. Doporučuji vyhledat výrobce Vámi objednaného systému. Firma DuoTech byla velmi vstřícná a pokud by tam naši objednávku dohledali, prý by odečetli zálohy a dokončili ji pomocí jiného dodavatele a s panem Provazníkem si to pak vyřídili sami.My to štěstí neměli, ale určitě to zkuste. Mne by docela zajímalo kdy s ním naposled někdo mluvil?
Vloženo z: XA.QNA.WJ.VW ( 22 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
02.12.2010
Děkuji za informaci.my se tedy obrátíme na balkon system,protože ten dodává klima co požadujeme.Akorát že jsou někde od Chebu.To jsem zvědav jak pochodíme.Jinak jsem psal že v katastru nem. to číslo popisné ukazuje na blázinec,tak jsem dneska sehnal informaci že tři bytovky před areálem ústavu snad pořád jsou toho ústavu a lidé zřejmě mají nájemní smlouvy,tak asi byt není ani jeho,nebo spíše tatínka,protože matku nemá. Ta chata je v Bratroňově,kousek od HB. Ta snad taky má bejt otce.Pokusím se zjistit přes známé v HB-jsou mimo jiné překvapeni jeho chováním.Jinak je rozvedenej a měl ve své rodině hodně špatnou příhodu.Ale to sem nepatří. Takže pokud bude odsouzen,bude asi na budku a majetek taky žádnej. No nechme se překvapit.
Vloženo z: AV.YH.AD.KHG ( 33 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
02.12.2010
Bohužel máme s panem Provazníkem stejnou zkušenost jako Vy.Přijel,zaměřil,vzal zálohu a už jsme ho neviděly.Více s námi nekomunikuje.Také bychom se chtěly informovat zda nemáme u dodavatele zadanou zakázku,ale jsme z větší vzdálenosti od Brodu.Nevíme jak najít dodavatele zasklívacího systému Glass.Nemohl by někdo pomoci?Nenapadlo nás se podívat na tyto recenze dříve.
Vloženo z: XC.UA.DKU.GXE ( 18 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
03.12.2010
Je to PROFI GLAS, GLASA, Deep Glass, nebo snad jiný? Jak ho znám, určitě Vám dal leták a na něm je i uveden výrobce.pokud ne, google je mocný:)My jsme moc daleko od HB, stejně jako výrobci.
Vloženo z: EOF.HBH.TEG.AA ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
03.12.2010
dekujeme,ale nam bohužel ani žadny letak nedal a pochybujem že nejakou zakazku nechal delat
Vloženo z: XC.UA.DKU.GXE ( 18 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
03.12.2010
Mohli by jste nám napsat kontakt na vyrobce kde jste se ptali na Vaši objednavku mame zasklivací systém glasa zda ho dodavají.
Vloženo z: XC.UA.DKU.GXE ( 18 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
03.12.2010
Dobtý den,připojuji se a zjistil jsem že Balkon system,nškde u chebu má naši zakázku(zadal jsem jim naše rozměry),číslo zakázky co to hovado napsalo na dodák a dneska přišla informace že si to mohu koupit bez dph a svépomocí namontovat. Dal jsem zálohu 6500, a odkoupení je o málo větší částka. Firma je velice vstřícná a z podnikatele je nešťastná.Je jasné že volín odkoupení celého zasklení a s montáží si už musím nějak poradit a doufat že zálohu nějak dostanu zpět. Toto je tedy system Klima od Balkon system. Jinak když si najdete na jeho stránkách ty typy zasklení a kliknete naně tak mám ty výrobce. Přeji všem podvedeným co nejvíce štěstí a doufejme že bude spravedlivě potrestán.
Vloženo z: AV.QWB.UWH.WFA ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
03.12.2010
Mohu se zeptat kdy jste s ním podepsali smlouvu? my 16.10. a výrobce objednávku neobdržel.děkuji
Vloženo z: XA.QNA.WJ.VW ( 22 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
03.12.2010
Datm podepsání 28.9. Ovšem nemohu zase nějak přebrat v hlavě že ty zakázky nechává vyrobit,pokud by chtěl zákazníky jen obrat o zálohy tak ani nekontaktuji výrobce.
Vloženo z: AV.QWB.EH.WJF ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
03.12.2010
Bydliště, pana Provazníka, které je na razítku, opravdu není v léčebně, ale je to bytový dům asi tak z 60.let se dvěma vchody a původně podnikovými byty.Nyní již v jeho bytě bydlí nový nájemník.Je to v blízkosti nemocnice,je možné, že třeba pozemek patří psychiatrické léčebně, ale v areálu dům není.Sousedé nám říkali, že takových jako my už tu pana Provazníka hledalo poměrně hodně lidí, dokonce i vymahači, z kterých šel strach. S námi pan Provazník sepsal smlouvu 26.9. a od té doby jsme ho neviděli ani neslyšeli. Předpokládáme, že naši zakázku už ani výrobci nezadal,že to byla pro něj jen akce pro získání zálohy.
Vloženo z: AK.XTB.WY.AX ( 7 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
03.12.2010
My jsme podepsali smlouvu 23.11. a zalohu 7500 jsme meli splatit do 5.11. Po zaplacení zálohy byl již nedostupny telefon stale vypatý.Dnes jsme podali trestní oznámení a uvidíme co se bude dál.
Vloženo z: XC.UA.DKU.GXE ( 18 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
03.12.2010
oprava podpis smlouvy 23.10.
Vloženo z: XC.UA.DKU.GXE ( 18 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
04.12.2010
Lidičky novika! zapnul právě telefon, ale nezvedá ho.
Vloženo z: XA.QNA.WJ.VW ( 22 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
04.12.2010
Tak jsem mu zavolala z jiného čísla a zvedl to. Prý je už měsíc v nemocnici a vše objednal. Příští týden ve středu nebo čtvrtek by ho mělo prý propustit. Slíbil, že hned jak se dostane do firmy mi zavolá minimálně číslo objednávky, přestože to firma DuoTech nemůže dohledat, prý to není možný aby ji neměli:) Tak jsem zvědavá jestli dodrží slib. (aspoň chvilku si to budu myslet:)). Tolik bych si přála aby to vyšlo..i pro vás lidi:) tak hlavu vzhůru, republiku ještě neopustil:D
Vloženo z: XA.QNA.WJ.VW ( 22 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
04.12.2010
Manželovi to také zvedl, a také tvrdil, že už je měsíc v nemocnici, ale nebuďte naivní, před 14dny naše objednávka z července, kterou jsme mu v celé výši zaplatili nebyla stále u Balkon system zaplacena...takže zase určitě jen lži .... a oddalování nevyhnutelného...má tam prý kolem 200 nezaplacených objednávek....noooo, ale zajímalo by mě zdali v té nemocnici opravdu leží....
Vloženo z: AR.XW.DE.AG ( 5 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
04.12.2010
Tak se ho někdo zeptejte kde leží a ověří se to telefonicky:)
Vloženo z: XA.QNA.WJ.VW ( 22 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
04.12.2010
No já mám informaci že je vtom blázinci,v pondělí budu volat policii v HB protože ta ho měla vyslíchat -ta informace je odní kde je.
Vloženo z: AV.QWB.AJ.HA ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
04.12.2010
Tak sem potom prosím uveďte co je nového:)
Vloženo z: XA.QNA.WJ.VW ( 22 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
04.12.2010
Jasně,dám vědět. A v tom Balkon system to mám vyrobený jen zaplatit a sám nainstalovat,viz můj příspěvěk výše,tak se optejte zda to máte taky vyrobený,zadal jsem jim do emailu nacionále,číslo zakázky,typ,částku zálohy.Ale volat mu zatím nebudu.Dostal moje odstoupení od smlouvy.
Vloženo z: AV.QWB.KY.WAZ ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
04.12.2010
Po přečtení informací jsme to zkoušeli mu volat ale opet nedostupný.
Vloženo z: XC.UA.DKU.GXE ( 18 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
04.12.2010
Nás to napadlo,my jsme ti co oslovili DuoTech a ten objednávku nedohledal. Nemám číslo objednávky, jen to z faktury, jinak jsem jim uvedla vše potřebné a nic. Proto mi má do pátku dát vědět číslo objednávky a pokud to neudělá tak trestní oznámení, a pak co právnička doporučí, ať už soud nebo mimosoudní vymáhání. Od smlouvy jsme zatím neodstoupili vzhledem k odstavci o propadnutí zálohy, ale v pátek se uvidí. Vaši zakázku alespoň zadal, to se teoreticky neslučuje s podvodným jednáním..Třeba ho pustí z léčebny a pak to zkusí dohnat, zněl vyděšeně když jsem mu říkala že podám to oznámení...(že by netušil kolik už jich bylo podáno?:D) slečna D.
Vloženo z: XA.QNA.WJ.VW ( 22 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
04.12.2010
Pro slečnuD.Odstoupení se nebojím,neboť termín dodání nebyl splněn a výrobce má zakázku již dávno hotovou a Provazník jim ani nedal peníze.Takže se nemůže vymlouvat na to že ani výrobce nebyl včas hotov se zakázkou. To je k bodu III. doba plnění smlouvy. To co je v bodě VI. další ujednání.--že pokud nezaplatím v termínu zálohu,tak se to považuje za odstoupení od smlouvy,což jsem splnil. Tak jsem přesvědčen že právo je na mé straně a k tomu mám nahrané některé naše hovory a výpis operátora tel. hovorů.A pokud se bude vymlouvat že byl v nemocnici tak to zase v mém případě svědčí že lhal,protože 10.11. dal slib že to do konce listopadu splní,poroto jsem od smlovy odstoupil a dal mu solidní lhůtu na vrácení peněz zpět na účet. ON nedodržel termín.
Vloženo z: AV.QWB.UUR.WHA ( 2 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
04.12.2010
V pořádku, Vy jste absolutně v právu:) To u nás výrobce buď nic opravdu neobdržel (pak jsme také v právu) a nebo není schopen dohledat byť objednávku obdržel (zatím jsme snad jediní kdo zakázku u výrobce nemají) a pak je to opravdu on kdo zdržuje..proto čekáme zda nám do pátku dá číslo objednávky. Pokud nedá, byla to jeho poslední šance. Vy máte jasno, dělala bych na Vašem místě to samé:D.(a možná i brzo budu).Přeji hodně štěstí s vymáháním peněz..D.
Vloženo z: XA.QNA.WJ.VW ( 22 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
04.12.2010
Díky a taky Vám držím palce.
Vloženo z: AV.QWB.UUR.WHA ( 2 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
05.12.2010
Chtela bych se připojit nejste jediny my take asi nemame objednavku zadanou mame jen čislo faktury a podle toho tam nic nemame , tak bychom chteli zjistit čislo objednavky zda podle toho by tam neco bylo,ale stale se mu nemužem dovolat.
Vloženo z: XC.UA.DKU.GXE ( 18 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
05.12.2010
5.12 13,00 hod. zkouším volat.....a ozývá se...volaný učastník je nedostupný.......zřejmě je tak nemocný,že si dokonce z nudy vypnul hlas.schránku.......Hezké Vánoce za naše prachy....doufám,že tam chcípneš parchante zlodějská
Vloženo z: WRL.SGR.URH.SD ( 4 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
05.12.2010
Pan Provazník se nemůže všem vymlouvat na pobyt v nemocnici. za prvé v té nemocnici je maximálně měsíc a mimo to není nemohoucí,aby v případě své nemoci nemohl dát vědět klientům, se kterými má sepsané určité blízké termíny, že se dodání zakázky opozdí z důvodu hospitalizace.Tak by to udělal každý slušný člověk, kterému záleží na pověsti jeho živnosti a jeho osoby.Prostě se v psychiatrické léčebně ocitl buď proto, že se z té své beznadějné situace zbláznil, nebo proto, že je to jeho taltika, jak se schovávat před zodpovědností za doktory a jak prodlužovat dobu, kdy na něj nikdo nemůže.Volali jsme mu i dříve, kdy si myslíme, že ještě v nemocnici nebyl, telefon mu vyzváněl, ale nebral ho. Naše zakázka měla být dle smlouvy hotová 10.11., nezjišťovali jsme, zda pro nás vůbec zadal objednávku a ani to zjišťovat nebudeme.Smouvu nedodržel, podali jsme trestní oznámení a nyní budeme požadovat vrácení zálohy.J+J.
Vloženo z: AK.XTB.WY.AX ( 7 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
05.12.2010
Dne2.11.jsem mu poslala falesnou objednavu hned druhy den na ni reagoval,Napsal mi i predbeznou cenu a priblizny termin zamereni.Na skutecnou a zaplacenou zakazku samozrejme nic.Takze nemocnice je jen dalsi vymluva
Vloženo z: AA.QNG.JUB.QZD ( 14 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
05.12.2010
Ano je pravda že na falešné objednávky reagoval a na ty zaplacené ne.Já mu poslal obě 3.11. a na falešnou reagoval hned druhý den ráno po 06.OOhod.V tu dobu telefon chodil do hl.schránky a posledních cca deset dní je nedostupný.
Vloženo z: AV.QWB.WJ.WAS ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
06.12.2010
Kdyby někomu z Vás, kteří jste mu vypověděli smlouvu, náhodou poslal zpáty peníze, určitě to sem prosím uveďtě, ať víme, jaké máme šance.Díky
Vloženo z: TH.QAG.UWR.XZ ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
06.12.2010
Proč ho policie nechytne při fiktivním zaměření přímo při činu?Bylo by to na místě.
Vloženo z: WRL.SGR.URH.SD ( 4 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
06.12.2010
Tak si vydělal asi dost belký peníz,protože jaj se tady píše v balkon systému ma zadanejch 200 zakázek a krát cca10000=2000000 korun a to určitě nebude vše.Jsou i jiní výrobci a tam třeba budou mít další zakázky.No pomáhat a chránit! I já tu uvedl že při podání tr. oznámení na něj jsem nejdřív musel podepsat papír že to nebude médiích. Tak nevím koho kdo chrání.
Vloženo z: AV.YH.AD.KHG ( 33 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
06.12.2010
My jsme též podali tr.oznamení a žadny papir jsme podepisovat nemuseli.Mi jsme měli system glasa a tam jsme si zjistili že žadná objednavka nebyla zadána,poslední maj koncem září,řekli nám než dají něco do výroby tak chtejí zálohu a té se asi od p.Provazníka nedočkaj.Je jestě někdo kdo podepsal smlouvu dyl než mi 23.10.,zasklil nekdy vůbec balkon někomu.
Vloženo z: XC.UA.DKU.GXE ( 18 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
06.12.2010
Jsem z Jihlavy.Zamereni v srpnu.Montaz zacatkem rijna.Zaloha pres 20.tis. konecna neco pres 30tis.Po dlouhem uhaneni montaz provedena na konco rijna.Chybi mi venkovni parapet,dolistovani a zasilikovani polykarb.desek,dostelovani krajnich oken a jine nedostatky.Od montaze semnou nekomunikuje,ale kdyz to tady ctu asi budu jeden z mala komu montaz provedl ac neuplne
Vloženo z: AQ.QTE.JTE.WZJ ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
06.12.2010
Když čtu vaš přispěvek je to sila začne a nedokonči to.Litujeme toho že jsme si museli vybrat zrovna jeho ,kdyby tak vratil peníze to by bylo nejlepší ale o tom si můžem nechat zdát.
Vloženo z: XC.UA.DKU.GXE ( 18 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
06.12.2010
Prosím lidičky je tady někdo kdo ví jak zatím postupuje policie?Asi by potřeboval panP rozhodit kecky.
Vloženo z: AV.YH.AD.KHG ( 33 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
08.12.2010
Nemate někdo nějaké nové zpravy jak to policie šetří,stale se p.Provazníkovi nemůžem dovolat.
Vloženo z: XC.UA.DKU.GXE ( 18 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
08.12.2010
Dnes jsem zjistil od jeho konkurenta,že v Jihlavě je nejméně 100 podvedených.To je síla!!!
Vloženo z: WRL.SGR.URH.SD ( 4 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
08.12.2010
A to v Jihlavě nemají internet? Vždyť nás tu není ani 20 podvedených, a to až od 9.11.2010. Pochybuji že by si nikdo nestěžoval. U výrobců na 200 zakázek, v Jihlavě přes 100 podvedených, tak dobrej podle mě není a navíc, už by ho dávno někdo zažaloval a dostal by zákaz činnosti v oboru. Když ne podvedený zákazník, tak výrobci určitě. Ti by po několika neodebraných zakázkách hodně zvažovali jestli přijmou další. Podle mě to někdo rád zveličuje. Kdyby spíš byly ty informace od policie jak probíhá šetření, vždyť máte po měsíci nárok na informace o průběhu. Tak se podělte, ať víme jak to je.díky
Vloženo z: XA.QNA.WJ.VW ( 22 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
09.12.2010
Ja jsem psala prvni prispevek na tuto stranku a to jsem podavala trestni oznameni 1.11. do te doby sem nikdo nic nenapsal ale na policii mi rekli,ze uz je na nej podana rada oznameni.Jinak on zrejme ma vic vyrobcu.Vzhledem k tomu,ze sem tam neco da do vyroby mu budou dost tezko prokazovat umysl,ale to je pouze muj nazor policie mi zatim nic nerekla.Pouze ,ze to predali do HavlickovaBrodu.
Vloženo z: AA.QNG.JUB.QZD ( 14 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
09.12.2010
No on pokud nedá zálohu na výrobu u výrobce,tak mu to snad ani nevyrobí. To je i náš případ a ta částka kterou si vzal od nás prej nestačí ani jako záloha výrobci.\\proto mu to ani nevyrobil.A pokud je opravdu v blázinci,tak zesebe udělá magora a peníze taky určitě nebude mít žádný.a my utřeme hubu. Dostane max. pět let a možná jako magor anito a bude v blázinci s vycházkama a nanich si bude užívat naše oenízky a ještě ho tam budeme sponzorovat z daní. No jsem zvědavej jak tohle a kdy dopadne.
Vloženo z: AV.YH.AD.KHG ( 33 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
12.12.2010
Tak ja jsem si už objednala zasklení jinde a povim vám že vyměření vypadalo úplně jinak.Když se nad tim zamyslim tak mě to mohlo napadnout,že to Provaznik měří moc jednoduše.Každopadně ikdyby mi to dal do vyroby tak naměřil špatné rozměry.Takže jasny podvod.
Vloženo z: AA.QNG.JUB.QZD ( 14 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
12.12.2010
Prosím a jak tedy vypadalo nové zaměření? Provazník u nás měřil délku zábradlí a na výšku na krajích a v prostředku.Potom zda je zábradlí kolmo k panelu na stropě. Podle mě to stačilo. Díky za odpověď.Olda
Vloženo z: AV.YH.AD.KHG ( 33 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
12.12.2010
U nas to měřil rychle změřil šířku na výšku jen natahl metr ani nedostal nahoru a bylo to,Zjistili jsme si ve vyrobe že tam nic nemame .Asi s nim nemaji dobré zkušenosti řekli nam dokud neda zalohu že nic do vyroby nedají.My ani v ty smlouve nemame rozměry tak nevim jak chtel neco zadavat,Vam je tam napsal.
Vloženo z: XC.UA.DKU.GXE ( 18 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
12.12.2010
Když vy jste si nechali nové zasklení, tak jste oželeli zalohu a šli do toho znova nebo jste zálohu nedavali.
Vloženo z: XC.UA.DKU.GXE ( 18 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
12.12.2010
Tak nám poslal výrobce to zaměření co jim tam nechal provazník a opravdu to sedí na mm. Nechal jsem si to vyrobit já a zaplatím jen cenu bez dph,ale musím si to sám namontovat.No a tu zálohu už asi nikdy nevrátí,dneska jsem mu zkoušel volat a hovory nepřijímá hlásí automat.Ale zadarmo tu zálohu mít nebude.Taky jsem se zařekl že nikdy ani korunu zálohy na nic.Olda
Vloženo z: AV.YH.AD.KHG ( 33 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
14.12.2010
Přidáváme se k nekonečné řadě podvedených,i my jsme zaplatili zálohu 23 000 Kč a není zasklený balkon a nejsou ani peníze.A jak zde čteme tak není ani pan Provazník.
Vloženo z: AV.QWB.JW.SG ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
14.12.2010
Já se chci optat Vás co jste zaplatili těch 23000 jako zálohu,to je cena za jeden balkon? Protože u nás chtěl za 2,6metrů dlouhej balkon zálohu 6600.Za 6metrů chtěl12000 kč.Nebo máte jedině nějakej atyp. Díky.
Vloženo z: AV.YH.AD.KHG ( 33 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
14.12.2010
My jsme platili 24 500 a to byla 50% záloha, tedy jedna lodžie, šlo o zasklení obou 6m lodžií.
Vloženo z: XA.QNA.WJ.VW ( 22 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
14.12.2010
Aha,tak díky a držme palce ať to dostaneme zpět.
Vloženo z: AV.YH.AD.KHG ( 33 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
14.12.2010
koukáme že si zalohy dělal asi od oka my mame 2,5m šiřku a zálohu jsme platili 7500,neví někdo jak postupuje policie,zda ho už vyslichali nebo co se bude dál,ty peníze už asi neuvidíme.
Vloženo z: XC.UA.DKU.GXE ( 18 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
14.12.2010
Ale asi on uvidí!
Vloženo z: AV.YH.AD.KHG ( 33 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
15.12.2010
Radím podání hromadného trestního oznámení na pana Provazníka. Nejlépe se obrátit na pana Tetoura. Ten jistě bude vědět co a jak. Jinak jsem od PČR a dne 14.12.2010 jsem jedno trestní oznámení příjmal. Držím palce, ale ze skušenosti vím, že nejspíš peníze již nikdy neuvidíte.
Vloženo z: XA.QNG.A.RGJ ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
15.12.2010
Chtěl jsem se Vás podobně postižení zeptat, jestli neznáte e-mailovou adresu na pana Tetoura. Rád bych se mu také přihlásil. Nejdříve jsme se pokusili oslovit naše oddělení PČR ale ještě nebyla tato diskuse, takže Policie nám řekla, že p. Provazník má dobře postavené smlouvy a že se mu nedá prokázat úmysl podvodu. Teď už je vše jiné, jen je škoda, že je tato diskuse anonymní a zřejmě tedy nikoho nebude příliš zajímat co si sem kdo píše. Teď bychom chtěli podat oficiální trestní oznámení, které nám sestavuje právnička ale přesto bych se rád přihlásil i p. Tetourovi, aby náhodou Policie neřešila toto jako jeden případ, když se nás už přihlásilo tolik. Doufám, že p. Provazník si alespoň něco hezkého koupí pod stromeček, když je tak šikovný.
Vloženo z: EHH.AB.RN.WWZ ( 3 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
15.12.2010
Tak e-mailová adresa na pana Tetoura je ltetour@muhb.cz. Pracuje na živnostenském úřadě v Havlíčkově Brodě. Oficiální stránky Města Havlíčkova Brodu www.muhb.cz. Zde najdete jména všech pracovníků a jejich e-mailové adresy a telefony.
Vloženo z: WRL.SGR.UTH.RY ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
15.12.2010
My jsme se také obratili na p.Tetoura a ten nam řekl, že už toho má tolik at rovnou podame tresní oznámeni v mistě bydliště a ty to pošlou do Brodu,tak jsme to tak udělali a čekáme co bude dál.Ale zajímalo by nás jak probihá vyšetřování neví někdo něco bližšího.
Vloženo z: XC.UA.DKU.GXE ( 18 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
15.12.2010
Lidé,p.Tetour je jen na ŽÚ ale policie v HB má již podané trestní oznámení a stačí se k němu jen připojit.Já byl vyslechnut ve svém bydlištia faxem to šlo do HB: Tam to má nastarost por: ADAM telefon-974271342. Jinak osobně jsem přesvědčen že právník zase stojí jen peníze a oto se to prodraží,protože z Provazníka nic stopro nedostaneme.Ale to je jen můj názor. Jinak je sdružení SOS a tam vám i mohou poradit,jsou i právníci na netu co radí zdarma.Ale pokud sledujete televizi a tam jsou takovéto případy,tak je to jasný. Akorát že může jít sedět až na pět let a peníze nebude mít(jako) žádný.
Vloženo z: AV.YH.AD.KHG ( 33 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
15.12.2010
Dočetli jsme se na tomto fóru, že někomu z Vás na policiii sdělili, že pan Provazník má dobře postavené smlouvy - i kdyby, tak pokud ty své krásné smlouvy neplní, peníze přijme a už se neozve, je to jasný podvod a měl by to rychle sám napravit ( což je úsměvné), ale už se tím musí zabývat policie a sjednat nápravu a postarat se o jeho potrestání.\\\\\\\\r\\\\\\\\nNevíme, jestli je to pro někoho významná informace, ale u nás byl pan Provazník v září a byl s ním nějaký jeho společník.nebyl sám.V polovině listopadu jsme v Havl.Brodě podali poručíku Adamovi trestní oznámení a zatím se neozývá ani pan Provazník, ani policie.Už bychom také rádi něco věděli o průběhu vyšetřování, v rámci podání tr.oznámeni jsme požadovali průběžné poskytování informací o průběhu vyšetřování.\\\\\\\\r\\\\\\\\nZasklení balkonu jsme si zadali u jiné firmy (nyní jsme si ji předem prověřili) a zaplatili jsme novou zálohu.Tak teď děj se vůle boží.\\\\\\\\r\\\\\\\\nV tomto státě je možné cokoliv, podvodníci jsou téměř nepostižitelní, dokonce nabídku na ty jeho podvody má stále na internetu a nikdo ji zatím nestáhnul - měl by už mít dávno činnost zakázanou!!!Kolik lidí ještě musí podvést a okrást, aby už s tím někdo něco udělal!!!\\\\\\\\r\\\\\\\\nTo nám opravdu hlava nebere. Zatím ještě pár dní počkáme a pak sami požádáme policii o informaci o průběhu vyšetřování. J.+J.
Vloženo z: AK.XTB.WY.AX ( 7 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
18.12.2010
Ptala jsem se na COI a rekli mi,ze pokud nedodrzel termin montaze aniz by podal vysvetleni a nadale ani nekomunikuje mam pravo na odstoupeni od smlouvy a vraceni cele zalohy.Problem je ale vymahani penez,ikdyz ho nahodou odsoudi pokud nezaplati dobrovolne coz je vic nez jasne musela bych si penize vymahat dal sama.Na to uz je,ale potreba pravnik,takze dalsi penize . Nevim kolik stoji pravnik,ale aby to nakonec nebylo vic nez zaloha. Vymereni od jine firmy probihalo o dost dele a pomoci vodovahy a lejzroveho zamerovace.Take mel vlastni schudky ,aby se dostal az nahoru.Provaznik to meril ze zeme jen vysouvacim metrem,Zalohu,ale vybiraji vsichni.
Vloženo z: AA.QNG.JUB.QZD ( 14 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
19.12.2010
Já jsem také naletěla. Balkón měl být zasklený koncem října, ale to už měl vypnutý mobil. Asi druhý týden v listopadu mi telefon zvedl a tvrdil, že je v nemocnici a že ho pustí snad koncem listopadu a že se mi po té hned ozve a domluvime se... Od té doby ani vidu ani slechu. Zaplatila jsem 15tis. (celá částka). Budu podávat trestní oznámení.
Vloženo z: AR.J.GEA.KGJ ( 15 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
20.12.2010
Tak už opustil blázinec!
Vloženo z: AV.YH.AD.KHG ( 33 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
23.12.2010
Pane Provazník moooc hezký vánoce a bohatýho jéžiška. Třeba to čtete taky,jako my okradení. Škoda že neberete telefon,kamarádi taky chtějí zasklít balkony a jen od Vás.Tak si telefon zapněte.Kšeft je přeci jen kšeft!
Vloženo z: AV.YH.AD.KHG ( 33 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
03.01.2011
Chtela bych se zeptat zda by někdo nevěděl jak to vypada s panem P.,co policie.dekuji
Vloženo z: XC.UA.DKU.GXE ( 18 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
04.01.2011
Dnes mi přišel tento e-mail:

Dobrý den,
byl jsem 2 měsíce v nemocnici bez možnosti emailu i telefonu.Nyní jsem zdráv a začínám opět pracovat,Váš systém je objednán,za zpoždění se omlouvám.Ozvu se.Provazník

Nezbývá tedy doufat, že pan Provazník dodrží slovo a s výhledem na stažení žalob začne plnit své závazky.
Vloženo z: WRL.SND.WT.AZ ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
04.01.2011
Tak na to zapomeňte. Minimálně pokud jde o telefon tak to je lež. Telefon měl u sebe. Sice se vymlouvá, že v nemocnici nemohl volat, ale osobně vím, že reagoval spíš podle nálady. Několikrát měl obsazeno (čili volal, nebo někdo volal jemu) a některým se i ozval. Čili minimálně pokud jde o telefon tak to není pravda. Bohužel se ozýval jen a jen s dalšími sliby. Vyvolá u druhých jen lítost a pak se na ně vykašle a mnozí mu věří, protože mu věřit chtějí. A věřit mu chtějí, protože jim nic jiného nezbývá, když je podvedl. Nemá toho zrovna málo, takže zapomeňte na to, že své závazky bude plnit, to nejspíš vůbec nehrozí.
Vloženo z: EWL.AE.JTR.WSA ( 15 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
04.01.2011
Tak dobrý den.Čtu tady že odpovídal na e-mail. Já mu poslal dotaz na nové zasklení ale po delší době jsem se na poštu nedíval,až dneska a ejhle mám odpověď na nové zasklení s ochotou pracovat.Teď mu volám a vzalto a je děsně překvapenej že odstupuji od smlouvy a chci peníze zpět.Hovor si nahrávám a posílám mu e-mail na opětovné ukončení smlouvy avrácení peněz.Ale z jeho klidného jednání jsem docela rozhozen a nevím co si mám myslet.Já mít takový dluhy tak seru magi že dostanu na budku.Zítra volám policii v HB Schválně co má nového. Haďák.
Vloženo z: AV.YH.AD.KHG ( 33 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
04.01.2011
Taky si myslím, že jen získává čas. My jsme to začali na začátku prosince řešit rovnou s právničkou a touhle dobou by na něj měla být již podána žaloba. Minimálně obdržel výzvu, nic neplní, ani nevrací peníze po odstoupení od smlouvy. Možná má hezkou smlouvu, ale v našem případě ji hned dvakrát porušil. Mluvila jsem s ním koncem listopadu když ležel v té \"nemocnici\" už měsíc a lhal a sliboval až dostal týden který chtěl aby mi poslal alespoň číslo objednávky. Přesto nám již takový email neposlal aby se dál vymlouval. Jen to na Vás zkouší, tak se nedejte. Pokud termín překročil, nezaslouží další šanci po tom všem co tu předvedl. Držím pěsti. Slečna D.
Vloženo z: XA.QNA.WJ.VW ( 22 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
05.01.2011
Tak mě se taky podařilo s ním spojit.Zavolala jsem mu a on to nezvedl,ale asi za hodinu mi zavolal sam.S naprostým klidem se zeptal co chci.Delal hrozně překvapenýho,že termin montaže byl do 10.10..a že jsem podala trestní oznameni.Nakonec mi řekl ,že chtít mužu co chci,ale ne si stěžovat a zaroven vratit peníze.Pak položil telefon.Každopadně ja už bych si ho do bytu nepustila.
Vloženo z: AA.QNG.JUB.QZD ( 14 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
05.01.2011
To by nesměl podepsat tu smlouvu co si sám tak hezky vymyslel:) Má ale drzost pán, se musí nechat. Ještě by mohl začít kázat něco o etice lhář jeden podvodnej:) Peníze žádejte dál, pokud nesplnil termín a neomluvil se dřív než termín vypršel, jasně porušil smlouvu a máte nárok na odstoupení a vrácení peněz:) Každý další příspěvek tady je čím dál zajímavější, proč jen se tohle neobjevilo než většinu z nás napadlo nechat si od něj něco zasklít..
Vloženo z: XA.QNA.WJ.VW ( 22 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
05.01.2011
Jak jste dopadl Haďáku? Co říkala policie? Slečna D.
Vloženo z: XA.QNA.WJ.VW ( 22 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
06.01.2011
Bohužel jsem toho policistu nedostihl v kanceláři. Provazník má dneska poslední den na vrácení peněz.Tak podle toho budu jednat dál.Haďák.
Vloženo z: AV.YH.AD.KHG ( 33 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
06.01.2011
Nic Vám nedá. A jak vidno z prvního příspvěvku ze dne 5.1. tak je to navíc arogantní šmejd. To jen potvrzuje zprávy všech zde na tomto fóru.\\r\\n
Vloženo z: EWL.AE.JTR.WSA ( 15 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
06.01.2011
Tak jsem dopadl jak jsem očekával,že nepošle peníze zpět. Volat mu nebudu,je to škoda peněz,ty taky nevrátí ani za ty volání do hlasové schránky a že jich bylo.O to ho prej nemám ani žádat,respektivě přidat k té sumě co dluží.Tak řekla \"VB\". Taky dobrý! Asi mu pošlu dárkem nějakýho trochu jedovatýho hada,Haďák.
Vloženo z: AV.YH.AD.KHG ( 33 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
07.01.2011
A to Vám nepošle, protože jste k tomu došel rozumem, nebo měl ještě tu drzost Vám to takhle natvrdo oznámit? Je to pěknej paskřivec, jen co je pravda...
Vloženo z: EWL.AE.JTR.WSA ( 15 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
07.01.2011
Pro příspěvěk z 7.1. To že ho nemám ani žádat o provolané peníze do hlasovky,to řekl policajt když jsem podával tr.ozn. Jen mám nárok na škodu co je za balkon. Dneska jsem se dovolal k policajtum do HB a provazník prý má snahu dále pracovat a rozjednané zakázky dodělat,protože byl v ty nemocnici. No moje poznání je takové že e-mail z 30.listopadu na NOVÉ zasklení opravdu reagoval teď toho 4.1. a to opravdu tak že přijede a zaměří,na můj starej e-mail kdy to UĎELÁ nereaguje.Razítko na faktuře je min.rok neplatný co se týká pobytu,to taky pro policajty není podvod,vybrané zálohy(v mém případě)ani nestačí výrobci na zaplacení,Konto mu taky ani snad nikdo nezablokoval,tak může vesele vybírat peníze a utrácet.To že montáž nesplnil ve dvou termínech taky nevadí,českou poštou zaslané dop.dopisy se vrací a v nich je odstoupení od smlouvy(které je právoplatné) protože tam nemá bydliště taky nevadí,nevím zda nahrávka telefonátu je jako důkaz,to samé odstoupení od smlouvy e-mailem?Takže ať si provazník vesele podniká a okrádá dál pod dohledem státu.Jinak si to nemohu vysvětlit.ALE SNAHA CENÍ!!! A začínám uvažovat o NEJDRAŽŠÍM právníkovi v ČR že ho zažaluju sólo a ty náklady holt bude muset někdo zaplatit.Počkám akorát až jak to dopadne. Haďák
Vloženo z: AV.YH.AD.KHG ( 33 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
07.01.2011
A jak ta snaha podle policie v HB vypadá?:) Ozval se někomu z tohohle fóra že by to rád dodělal? Skoro bych chtěla vidět tu policejní zprávu :D Podle příspěvku z 5.1. nás co jsme si stěžovali bude asi ignorovat a pojede spokojeně dál:) Takhle to umíme vyšetřit taky.
Vloženo z: XA.QNA.WJ.VW ( 22 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
07.01.2011
Pardon asi jsem to špatně napsal. Ta SNAHA je SNAHA pana Provazníka dodělat zakázky.Tak to vysvětlil na policajtech. A policajti to asi papaj.A že porušuje zákony nezájem,má přece snahu a nic neprovedl s úmyslem poškodit lidi.Je to se zákonama trochu nabudku.
Vloženo z: AV.YH.AD.KHG ( 33 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
08.01.2011
Vážený pane Haďáku! Máme lepší řešení. A prosíme všechny \\\\\\\"pozůstalé\\\\\\\", aby se teď a nejbližších 24 hodin pravidelně několikrát denně dívali na facebook - hledejte profil \\\\\\\"Summer Vacation\\\\\\\". Opravdu to sledujte - během následujících hodin se na tomto profilu dozvíte přesnou informaci, kde se právě dotyčný nachází. Nikoho nevyzývám k žádnému násilí, ani dalšímu trestnému činu - to by nakonec ještě mohli v této zemi zavřít mně, nebo kohokoli z dalších podvedených, místo skutečného podvodníka - ale KDO BUDE CHTÍT, MŮŽE SI NA UDANÉ MÍSTO ZA PANEM PROVAZNÍKEM PŘIJET VYŘÍKAT VĚCI OSOBNĚ. Není to legrace - bohužel aby se v tomto státě člověk naopak bál cokoli nějak \\\\\\\"otevřeněji\\\\\\\" sdělit, nebo otevřeně vyzývat k nápravě křivdy a potrestání skutečných podvodníků. Buďte proto připraveni - v následujících hodinách dostanete zprávu, kde právě je, v jakém autě, v jakém domě a co právě dělá. A kdo bude chtít, může si s ním přijet přátelsky popovídat... (a nebude to daleko od H.B.)...
Vloženo z: AR.J.GEA.KGJ ( 15 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
08.01.2011
1. na Facebooku? další podvod? vyděláváte na počtu lidí co to sledují?
2. název Summer Vacation? těch je tam spousta.co s tím má společného?
3. není náhodou trestné i sledování? jakožto omezování osobní svobody?:)
4. u něj vyříkávání evidentně nestačí a násilí nemá smysl, soud to vyřeší.

ještě někdo tu chce vydělávat na již podvedených?
Vloženo z: XA.QNA.WJ.VW ( 22 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
08.01.2011
Jaké sledování? No dovolte!!! Že byste se ozval přímo Vy osobně Vážený pane Provazníku? Ale ať je to kdo je to - opravdu si myslíte, že když tuto stránku navštíví sto, nebo dvěstě lidí (a klidně i desetkrát), tak že se tím dá něco vydělávat? Opravdu si myslíte, že všechny ty lidi tady baví si psát o podělaným gaunerovi, který podvedl desítky lidí, co mu svěřili poctivě vydělaný peníze? To se vážně domníváte, že ti lidi nemají nic jiného na práci?!? Neblázněte, skoro to vypadá, jako byste trpěl stihomanem (anebo jste p. Provazník osobně... :-) ). Podívejte - nejde o žert, nejde o žádné vydělávání, nejde o žádný podvod, ani o trestný čin. Víte o čem je zde řeč? Zřejmě nevíte. Nikdo nikoho nesleduje, jen se může náhodu stát, že bude známé přesné místo pohybu pana podnikatele, nic víc, nic míň. A není třeba v tom hledat nějaké další mouchy. Facebook byl zvolen jako známé médium, ty informace lze klidně napsat třeba sem, nebo kamkoli jinam. Pokud by měl někdo tu odvahu zveřejnit zde například svůj email - tak by se daly ty informace poslat, třeba na ten email, to je přeci úplně jedno. Vystupujete jako typický zpochybňovatel, ale buďto Vás p. Provazník nepodvedl, anebo jste to přímo Vy osobně. víc to s Vámi řešit nechci, a jestli někdo z postižených v nejbližších dnech či týdnech náhodu p. Provazníka potká (lhostejno na základě jaké informace) a popovídá si s ním z očí do očí, tak je to jen jeho a pouze jeho věc. P. Provazník si nemůže už být jist ničím a nikdo nevyzývá k žádnému lynči - i když by si ho dle mého OSOBNÍHO názoru zasloužil. To je vše.
Vloženo z: AR.J.GEA.KGJ ( 15 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
08.01.2011
Aby opravdu nikdo nemohl nic zpochybňovat:

1) Profil na Facebooku s názvem \"Summer Vacation\" byl přejmenován na \"Obětem podvodníka p. Provazníka\".

2) Jakákoli důležitá zpráva bude zveřejněna na \"zdi\" tohoto profilu.

3) Pokud by měl někdo (jako dotyčný výše) pocit, že jde o \"výdělečnou činnost\", pak nechť se laskavě na Facebook nedívá (nemusí ani p. Provazník) a postačí, když se občas mrknete sem.... Spokojenost? Věřím, že ano.

P. Provazníka rozhodně nikdo nehodlá sledovat, ani mu jakkoli fyzicky ubližovat, alespoň já tedy ne. Nemám na to ani čas ani žaludek.

Vloženo z: AR.J.GEA.KGJ ( 15 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
08.01.2011
Tak já nikterak nertozumím moc počítačům,a nějaký hledání na netu ? NAČ. Má přece telefon a ten se nechá vyhledat,ale nezákonným způsobem. Takže internet nepotřebuji. Nebo legálně stačí domluva s kamarádem a nechat si zasklít baklon. A jak tam píšete že je nedaleko HB,tak už hodně dlouho vím že je na chatě,taky jsem to tu už dávno psal,akorát si nechám prosebe která chata to je.A pokud to píše provazník tak si to tady asi i čte a mohu mu vzkázat že se taky může stát že ho k sobě zavolá dce..
Vloženo z: AV.YH.AD.KHG ( 33 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
08.01.2011
Tak to se milý pane pletete, na chatě dávno není. zhruba od listopadu. Tváříte se bůhvíjak chytře a a tajuplně s tím \"která chata to je\", ale to ví kdekdo která to je chata.... Vím to také, ostatně těch chat tam moc není, ale ta informace je nedůležitá, protože mu přeci nikdo nechce ublížit, ne?
Vloženo z: AR.J.GEA.KGJ ( 15 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
08.01.2011
Tak přece to tady píše provazník.
Vloženo z: AV.YH.AD.KHG ( 33 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
08.01.2011
Záleží co - já si taky myslím, že ten \"zpochybňovatel\" je Provazník. A pánovi, co si s ním chce pohovořit držím palce...
Vloženo z: AR.J.GEA.KGJ ( 15 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
08.01.2011
Pán si sním pohovoří až po soudu,pokud to bude potřeba.
Vloženo z: AV.YH.AD.KHG ( 33 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
08.01.2011
No třeba si s nim pohovoří někdo z postižených i dřív... Ledaže by ho konečně nekdo přiskřípnul a zavřel. Jenže zatím podvedl příliš málo lidí a okradl je o příliš málo peněz. V zemi, kde se zvesela kradou miliardy mně to vůbec ani nepřekvapuje....
Vloženo z: AR.J.GEA.KGJ ( 15 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
08.01.2011
Myslím že zpochybňovatel Provazník nebude, nepsal by že soud to vyřeší, ne? I když doufám že to taky čte. Každopádně mě to s tím Facebookem taky přijde divné, nikoho podvedeného tu nijak nezajímalo kde je. a ten původní název byl podezřelý, to nemůžete popřít. Nemluvě o bouřlivé obraně autora stránek:) I ta první ozva vyzněla docela agresivně, ale to je jen můj názor. Ale co, nám dluží dost peněz a hrotit kde je nehodlám, žaloba už je podaná. Je jedno kolik lidí podvedl, když porušil smlouvu kterou si sám vymyslel, má smůlu. \\r\\nJinak pane Haďáku, ten názor policie mne taky nepotěšil, já jsem si žádné snahy ze strany pana Provazníka teda nevšimla. Snad Vám to dopadne.Držím palce všem podvedeným. Slečna D.
Vloženo z: XA.QNA.WJ.VW ( 22 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
09.01.2011
Nevím, ale pán, jehož obrana se vám zdála agresivní je asi naštvaný, nemyslíte?
Vloženo z: AR.J.GEA.KGJ ( 15 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
09.01.2011
"Slečna D" by si měla pořádně zdejší příspěvky přečíst. Dost lidí se tu dohadovalo kde Provazník je a co dělá. Spousta lidí ho navštívila doma, kontaktovala telefonicky, apod., takže je zcela jasné, že měli zájem o jeho pohybu něco vědět a dohodnout se s ním. Slečno D - určitě je možné postupovat pasivně tak, že si řeknete - trestní oznámení je podáno a oni ho potrestají. Je to také cesta, rozhodně na ni máte právo. Obávám se sice, že to je cesta poněkud zdlouhavá, ale i to je možná varianta a je na každém, jak se k tomu postaví. Nevím však, jak jinak by se měl autor stránek (to jsem já) bránit, když někdo přijde s takovým nesmyslem, jakože někdo bude "vydělávat na pár přístupech " apod... Jestli z mojí odpovědi byly cítit emoce (a ty prožívám kdykoli si na p. Provazníka vzpomenu), tak přesně pro hloupost toho příspěvku a zároveň pro naivitu představy, že "soud něco vyřeší ". Stejně tak se mnou emoce cloumají kdykoli si uvědomím, jak snadno lze podvádět slušné lidi a jak beztrestně se lze poté pohybovat a vymlouvat se, že vlastně on (chudáček) nikoho nechtěl podvést...Evidentně tady většina lidí netuší jak to doopravdy chodí. A to se té citované většiny opravdu nechci dotknout - ale uvědomte si, že kdyby náhodou pana podvodníka zavřeli, tak z něj nikdo nic nedostane minimálně v nejbližších letech(!). Všichni, kdo jsou tak naivní a myslí si, že zavřením p. Provazníka nějakým zázrakem dostanou peníze jsou vedle, neboť dotyčný je stejně nebude mít kde vzít. A jediná šance jak z něj něco dostat je postarat se o to dokud ještě běhá mezi námi. Anebo se o to alespoň pokusit. Já rozhodně se založenýma rukama sedět nechci. Budeme možná po soudu všichni skřípat zuby, ale já budu aspoň vědět, že jsem se pokusil s tím aktivně něco udělat. A i kdybych byl sám a jediný, tak mně bude hřát alespoň to, že si to tady dotyčný čte a nebude si jist, kdy na něj narazím. Protože zatím díky pověstné rychlosti a blahosklonnosti našich úřadů může skutečně dál běhat mezi námi a dál podvádět své oběti. Obávám se, že řeči těch, co se domnívají, že čehokoliv dosáhnou tak nějak pasivně, notabene zpochybňováním názoru někoho, který to vidí jinak jsou (dle mého názoru) jen ztrátou času. Promiňte, ale nikdy jsem nezpochybňoval Vaše právo myslet si, že někdo něco vyřeší za Vás a ještě tak, že o nic nepřijdete... To si klidně myslete, je to Vaše věc a máte na svůj názor právo. Můj názor je prostě jiný, nebudu se s Vámi o naše vzájemné názory přít, ale budu s dovolením rád, když jej budete také respektovat. A jestli se Vám zdají moje příspěvky agresivní? Obávám se, že jsou spíše hodně naštvané. Agresivita a normální naštvání je něco jiného. A já jsem normálně naštvaný na p. Provazníka a rozhodně se nemám za co omlouvat. Jestli z mých reakcí jsou cítit emoce, tak snad jedině z údivu, že by si někdo vážně myslel, že všechny ty lidi včetně mně tady baví sem chodit, psát si tady a hledat způsoby jak přinutit Provazníka zaplatit. To mně opravdu přivádí k údivu. Ale promiňte - agresivita je něco úplně jiného a rozhodně ani nemám žaludek chovat se na internetu jako spousta těch různých anonymních sprosťáků, co nadávají na všechny a na všechno. Nepíšu o p. Provazníkovi nijak sprostě (slova jako podvodník patří do spisovného slovníku českého), nepořádám na něj žádné hony (třebaže by to možná bylo nejúčinnější řešení), ani nevyzývám k žádnému násilí. To by možná byla agresivita, já jsem za současného stavu spíš roztrpčený tak strašlivou obtížností vymoci právo. \\\\\\\\r\\\\\\\\n\\\\\\\\r\\\\\\\\nVíte, já také vím, co osobního se p. Provazníkovi přihodilo, také vím, že to neměl lehké a pokud jde o tyto události, je mi ho opravdu líto. Nechci ani použít slovo \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"upřímně\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" líto, protože jde bohužel o slovo dosti zprofanované. Prostě je mi ho skutečně líto a jestli to také tak cítím vím jen já sám. Ale to ještě neznamená, že by dotyčný byl z obliga, že by mohl podvádět slušné lidi, anebo, že by nebyl odpovědný za své další činy. Víc se k tomu nechci vyjadřovat, to sem skutečně nepatří a vlastně v principu bychom to ani neměli řešit, protože to nesouvisí s tím, že okradl hezkou řádku lidí. Můžeme maximálně vyjádřit pochopení, třebaže z vnějšku to asi ani pochopit ani nejde a nikomu bych to nepřál. Ale opakuji - neznamená to, že bych se měl dívat, jak mně okradl a omlouvat ho. Ale kdo chce, tak samozřejmě může.
Vloženo z: AR.J.GEA.KGJ ( 15 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
09.01.2011
Před několika dny jsme také obdrželi od pana Provazníka e-mail s omluvou a s tím, že byl 2 měsíce v nemocnici a měl vybitý telefon a s tím, že nám balkon zasklí v lednu.Odepsali jsme mu, že jeho snaha nyní přišla pozdě, když jsme se ho snažili od října neúspěšně jakýmkoliv způsobem kontaktovat a vše bez jediného výsledku a zájmu z jeho strany.A bývalo by stačilo, kdyby nám 1x zavolal nebo napsal, že je nemocný a my bychom byli ochotni posečkat a domluvit se.Když jsme viděli jeho trvalou ignoranci, rozhodli jsme se podat trestní oznámení za podvod.
Podle pravidel bychom měli po měsíci od policie dostat informace o průběhu vyšetřování, ale už to budou téměř 2 měsíce a nic se neděje.Jsme důchodci, celý život jsme se chovali zodpovědně , s každým jsme slušně vycházeli a nikdy bychom si ani ve snu nepřipustili, že můžeme být účastníky takovýchto problémů s neseriozním a nezodpovědným člověkem.Taková je prostě dnešní doba a slušní lidé právě bývají terčem takovýchto individuí.Samozřejmě jsme v tom posledním e-mailu sdělili panu Provazníkovi odstoupení od smlouvy a žádali ho o vrácení zálohy.Nechceme s ním už mít nic společného, nemáme na to nervy.A to jsme měli pouze snahu zpříjemnit si na stáří bydlení.
Vloženo z: AK.XTB.WY.AX ( 7 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
09.01.2011
Nechtěla jsem se vás svým názorem dotknout, to se omlouvám pokud to tak vyznělo. Neměl to být útok, také se nechci hádat, jsme přece všichni tady už dost naštvaní na pana Provazníka.\\r\\nNejsem z těch co pasivně koukají, my trestní oznámení ani nepodávali, pana Provazníka žalujeme. Jestli bude z čeho brát je otázka, ale víc dělat nelze.\\r\\nJinak nárok na informace ze strany policie prý máte jen pokud si o ně při podání trestního oznámení požádáte, ale o několik příspěvků výš je již od pana Haďáka uvedeno jak se k tomu policie v HB staví.\\r\\nSlečna D.
Vloženo z: XA.QNA.WJ.VW ( 22 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
09.01.2011
Nemužu ten profil na facebooku najit.Jinak,že z něj penize jen tak nedostaneme mi policie řekla hned,při podani trestniho oznameni.No a po mem přispěvku z 5.1.si už nedělam ani naděje.D.D.
Vloženo z: AA.QNG.JUB.QZD ( 14 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
09.01.2011
Také jsme obdrželi od p.provaunika že budeme mit zaskleny balkon behem ledna,tomu samozrejme neveřime,protože jsme si zjistili že ani naše zakazka není zadána že s nim nemají dobré zkušenosti.
Vloženo z: XC.UA.DKU.GXE ( 18 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
09.01.2011
Dobrý den, nebo spíše dobrý večer! Ten profil na facebooku byl přejmenován na \\\\\\\"Obětem podvodníka pana Provazníka\\\\\\\", ale po diskusi, která se tu rozpoutala si nejsem jist, jestli má smysl zde pokračovat v nějakém boji. Někteří lidé v tom viděli další habaďůru a to rozhodně není i když se to takhle těžko dokazuje. Jinak slečno D - neurazila jste mne - napsala jste to slušně a asertivně a také já bych vám měl napsat, že pokud snad moje reakce vypadala jako hodně agresivně, tak opravdu tomu bylo a je pouze díky mému rozčilení nad jednáním p. Provazníka. Takže i já se omlouvám, pokud něco vyznělo příliš prudce a urážlivě. Chtěl jsem tím pouze říci, že kdo sedí s rukama v klíně, tak se vlastně ani nepokouší z něj něco dodat, protože pokud ho policie obviní a pokud ho vůbec někdo odsoudí, tak stejně z něj pravděpodobně nikdo nic nedostane. Mně už to tady spíš začíná připadat, jako protestní fórum proti úřadům - alespoň já se tedy veřejně přiznávám, že úřady mně v tomto smyslu štvou VELMI. Nemohu totiž pochopit, proč 1) někdo na koho podává oznámení tolik lidí může nadále běhat po světě. 2) proč všechny okolo krmí kecy, jak vlastně nic provést nechtěl a toto mu někdo věří 3) Proč někdo, komu vlastně ani nemůžete vypovědět smlouvu (protože se už léta nezdržuje na adrese kterou udává jako své bydliště), tak proč vlastně má dodnes živnostenský list? 4) Pokud je známo, jak \\\\\\\"podniká\\\\\\\", a například živnostenský úřad by si stěžoval, že mu nemůže doručit obsílku, tak proč mu ji nedoručí policie? Minulý týden byl p. Provazník u výslechu - nejspíš si zase dobře pokecali s vyšetřujícím, haha. A co ostatní orgány? 5) Co sociálka? Podle mých informací tam má šestimístný dluh, nevím jestli to je pravda, ale divte se - věřím tomu. Hádejte proč asi tomu věřím? 6) Co zdravotní pojišťovna? To na něj nikdo nepodal nic, kromě nás blbců co nás podvedl? 7) Co například ČOIka? Ta přeci když ho nenalezne že má svou provozovnu a místo kde přebírá poštu, tak by mu vůbec neměla dovolit fungovat. Netýká se to také živnostenského odboru? A na všech těch úřadech jsou bambulové, co mu věří, že on chudáček nechtěl??? Není to spíš tak, že na to kašlou? Proč by něco dělali, když dostanou stejný prachy z našich daní ať už vyvíjí činnost, nebo ne? No mám pocit, že to tak nějak bude. Jsem tak naštvaný, že mi připadá, že ho někdo kryje, skoro mi to připadá na další trestní oznámení protože když nekonají, tak v klidu připouští další a další podvody. Nepřipadá Vám to tak? Vždyť je to postavené na hlavu... \\r\\nJinak mně slečno D zaujala Vaše poznámka o tom, že jste podala rovnou žalobu. Pokud jsem to dobře pochopil, tak mezi žalobou a trestním oznámením je rozdíl - odhaduji že v tom, že trestní oznámení policie prověřuje a žalobu dáváte rovnou k soudu? Pokud to tak je, tak je to chytré, vůbec mne nenapadlo řešit takové \\\\\\\"detaily\\\\\\\".. Je to tak? Děkuji za informaci!\\r\\n
Vloženo z: AR.J.GEA.KGJ ( 15 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
09.01.2011
Tak to podání k soudu je Návrh na vydání platebního rozkazu jeho cena je snad podle dlužné částky.Pokud ji podáte u soudu v HB,tak se bude řešit dříve než v místě vašeho bydliště. Jo je to taky řešení,ALE podvodníci jsou opět na koni,protože se proti tomu ODVOLAJÍ. A pak to zase řeší soud normálním občansko právním sporem a jsme tam kde je tr.oznámení.Jen zase vyhozené peníze s nejasným návratem. Takto nám totiž jedna firma po zaplacení zálohy nedodala zboží včas a stále se vymlouvala na nějaké potíže a taky přesně jako provazník neplnila smlouvu a ona alespoň mněla sídlo, brala telefony atd. Když jsem jim napsal a i řekl že je dám k soudu,tak jejich reakce byla tak ať si dám.Tak jsem po zjištění že se stejně odvolají nakonec nic nepodal.Trochu jsem jim pohrozil něčím jiným a nakonec po roce oddalování zboží přišlo a já jim doplatil zbytek částky. A taky už nikdy nikomu ani korunu jako zálohu,chceš prodat-udělěj práci a dostaneš zaplaceno. Pokud tento postup firma nebo živnostník nechce tak má smůlu. Budu hledat jinde,snad i třeba dráž.A tady taky máme pocit že je podnikatel chráněn státem a pokud takto chce podvádět tak ať si to vesele dělá.
Vloženo z: AV.YH.AD.KHG ( 33 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
09.01.2011
Všechno dobré:) Ano, žaloba s pomocí právníka je jiná než trestní oznámení. Trestní oznámení nechává vše na policii která rozhodne zda podá žalobu jako stát vs. Provazník a pak kdoví co dostanou podvedení. Při žalobě už vše rovnou řeší soud a výsledkem může být platební příkaz, exekuce, možná i jiné. Definice jsou jistě k sehnání na internetu, nejsem právnička. A odvolání se nebojíme, protože obsílky mu naše právnička i soud posílají na adresu trvalého bydliště, kde stejně nic nevyzvedává, tak se nemůže ani odvolat, nemá k čemu. Jedině že by nebylo z čeho brát, což by nás nepřekvapilo. Mimochodem, na internetu má nějakou obsílku u fin. úřadu k vyzvednutí, snad ho nevyždímají dříve než my podvedení. Slečna D.
Vloženo z: XA.QNA.WJ.VW ( 22 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
10.01.2011
Aha děkuji, tak to jsem to tak nějak tipnul... :-)
Vloženo z: AR.J.GEA.KGJ ( 15 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
15.01.2011
Tak nyní jsem narazil na tuto diskusi a musím se přiznat, že i já jsem jedním z podvedených a to vím ještě o jednom sousedovi, který zároveň zaslal stížnost na prošetření na ČOIku. Začátkem srpna loňského roku si přijel p.Provazník oměřit naše balkóny, vypsal smlouvy o dílo, zálohové faktury na 11500,-Kč a tím to skončilo. Zálohovou fakturu jsem zaplatil 17.8.2010. Měření probíhalo systémem \\\\\\\"halabala\\\\\\\" až jsem se divil, jak podle toho může něco na rozměr udělat. Při dotazu na termín realizace mi odpověděl, že do poloviny září to bude hotovo. No a dnes máme 15.ledna a od té doby mi nevzal jediný telefón a odpověděl pouze na jeden e-mail 30.9. a to s omluvou, že příští týden očekává dodávku zasklení pro nás a za zpoždění se omlouvá. Od té doby nic. Stále čekám, že si to rozmyslí a ozve se. Jsem asi bláhový, že ?\\r\\nJaký doporučujete nejúčinnější krok obrany proti tomuto \\\\\\\"dodavateli\\\\\\\" s cílem získat zpět zaplacené zálohy ?
Vloženo z: WRL.SED.URG.Z ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
16.01.2011
Ja už mam taky pocit,že ho někdo vlivný kryje.Vždyt zkuste něco nezaplatit vy.Nečinnost uradu je zaražejici .Aco daně myslite,že z nakradenych peněz něco odvadi.Mluvila jsem s nim telefonem a z jeho chovani mam pocit,že si je jisty,že mu to projde.Kdo vi kolik uredniku podplatil a nebo v tom jedou s nim.On dobře vi jak to tady chodi a že nejvetši prava maji podvodnici .--D.D
Vloženo z: AA.QNG.JUB.QZD ( 14 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
17.01.2011
K příspěvku z 15.1.: Kdybyste podali trestní oznámení vy nebo jiní podvedení tak brzy, těžko by se mohl vymlouvat na pobyt v nemocnici který začal někdy v listopadu. Policie teď tvrdí, že se Provazník snaží a proto s tím nic nedělá. Většině podvedených se tu evidentně vůbec neozval, já tu snahu také nevidím. Škoda že jste o něm nic nenapsali na internet už dříve, mnoho lidí by mu nenaletělo. Podle mne se už opravdu neozve. Poraďte se s právničkou. Pokud se Vám neomluvil za zpoždění dřív než mu vypršelo datum na smlouvě, jednoznačně ji porušil. Pokud ano, může to asi protahovat do nekonečna...:( Držím palce.
K příspěvku 16.1.: Pokud ho někdo kryje, doufám že na podplacení soudce si tímhle vybíráním záloh nevydělá. Na mne v telefonu taky působil velmi sebejistě, dokud jsem mu neřekla že vím že nic nezadal do výroby, v ten moment zněl opravdu vyděšeně a podřízeně. Přesto se už neozval. No buď to skvěle hraje, nebo mu došlo že z tohohle porušení smlouvy se už nevymluví:)
Slečna D.
Vloženo z: XA.QNA.WJ.VW ( 22 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
18.01.2011
Pro slečnu D: Jak proboha může policie vůbec něco takového tvrdit? Ten člověk evidentně neplní svoje závazky. Policie evidentně nekoná. Normálně by už byl dávno zavřenej. Podívejte - v americe borec v sobotu (tuším před 14-ti dny) zastřelil nějaké lidi a ve středu (ano - to není omyl) byl odsouzen. Proč to nefunguje tady?
Vloženo z: EWL.AE.JTR.WSA ( 15 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
18.01.2011
Kéž by to tu fungovalo jinak. V Americe mají systém postavený na precedentních rozsudcích a leckdy je snadné proces uspíšit. Nevím jestli bych tento systém chtěla u nás, ale myslím že by to tu mohlo fungovat rychleji. Ty názory policie tu jsou od pana Haďáka, my s nimi raději vůbec nejednali. Slečna D.
Vloženo z: XA.QNA.WJ.VW ( 22 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
18.01.2011
Tady haďák,jo Provazník když byl u výslechu tak to tvrdil že všechny zakázky hodlá udělat a tak se naněj asi jinak hledí. To řekl por. Adam. No atak už nevím co dál.Je to prostě bezmoc dovolat se práva. Slečno D,vy jste na něj podaly žalobu a jak jedná soud? Máte nějaké výsledky či informace?
Vloženo z: AV.YH.AD.KHG ( 33 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
19.01.2011
Zatím je to v řízení, znáte to, všechny ty lhůty na projednání, na odvolání a tak, právnička říkala že to nějaký ten měsíc, dva potrvá. Každopádně zatím věřím v úspěch. Až se něco dozvím, určitě sem napíšu. Poraďte se s vlastní právničkou o vaší konkrétní situaci, u nás jednoznačně porušil smlouvu, takže má žaloba smysl. Jistě vám dobře poradí. Slečna D.
Vloženo z: XA.QNA.WJ.VW ( 22 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
22.01.2011
Tak on se podle Policie p. Provazník snaží dodělat zakázky ? Zkusil jsem ho tedy zkontaktovat, můžete třikrát hádat, jak to dopadlo. Telefon nezvedá, na mail neodpovídá, dopisy nepřebírá, vzkazy přes web neřeší. Nebo se snad někomu z vás ozval ?
Vloženo z: EAA.HXE.URH.RYK ( 5 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
22.01.2011
Pro příspěvek z 22.1: Tak to máte bohužel pravdu ale když mu zašlu z jiné a proněj neznámé adresy požadavek na nové zasklení tak se ozve!No a co tvrdí u výslechu že tedy vše udělá, holt policajti berou jako snahu a že asi nebyl ani úmysl někoho poškodit. pomáhat a chránit-ale lumpy a né slušný lidi co si poctivě vydělávají a každý den makaj v kolbence.
Vloženo z: AV.YH.AD.KHG ( 33 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
06.02.2011
Také jsme podali trestní oznámení. Je tu snad někdo, komu by dodělal zakázku ? Slečno D., něco nového s policií ?
Vloženo z: EAA.HXE.URH.RYK ( 5 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
08.02.2011
Ne, nikomu, opravdu nikomu zakázku dodělat nehodlá. Pouze slibuje a slibuje. A to i když si ho chytnete osobně. Čumí jak sůva z nudlí že byste mu dali korunu. A bude vám do zblbnutí opakovat, že nic nemá a že si ho klidně můžete i \"zmlátit\"... Je mu to evidentně jedno Jen škoda, že jsem civilizovaný a slušný člověk a takovéhle násilí se mi příčí. Původně jsem chtěl napsat, že \"jsme v civilizované zemi\", ale na takhle tenký led bych se nerad pouštěl...
Vloženo z: EWL.AE.JTR.WSA ( 15 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
09.02.2011
Tak mi pan Provazník konečně zvedl telefon... A prý, že mé zasklení je již hotové a zaplacené a že prý je na tom psychicky špatně a nemá kolegu, s kterým by to zasklení mohl udělat a sám, že to dělat nemůže!!! Zavolala jsem si do té firmy, kde mi sice potvrdili, že má objednávka tam je a že je hotová, ale nezaplacená. Pan Provazník tam sice složil zálohu, ale na 7 balkónů a doplatit má ještě přes 100 000kč a dokud to nedoplatí, tak mu nic nevydají :o(.
Vloženo z: WRB.ET.UER.QE ( 14 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
09.02.2011
Dobrý den všem. Provazník opravdu po telefonu mluví jako sjetej a všemu se podivuje.V příspěvku z 8.2. píšete že říká nic nemá,to je asi hlavně peníze vybrané jako zálohy,tak jak může policajty oblbovat že vše dodělá? Jsem opravdu zvědav na výsledek vyšetřování. Jinak výrobce zasklení my nabídl že pokud budu chtít,tak to vyrobí a já si to musím sám namontovat.Vzal jsem to,protože to chci zasklít a jinou firmu se bojím hledat. Už to mám doma a zítra přijde chlap na melouch(dělával to) a namontuje to.Takže pokud přijdu o peníze od Provazníka a připočtu cenu zasklení a montéra na melouchu,budu to mít o 2000 kč dražší než kdyby to celé dělal Provazník. A stejně to bude levnější než ostatní firmy so jsou tady v okolí. Nikde naše cena nešla pod 22000kč.Hezký den Všem.
Vloženo z: AV.YH.AD.KHG ( 33 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
13.02.2011
K příspěvku z 6.2., my s policií vůbec nekomunikujeme, to pan \"Haďák\", takže také nemáme žádné další informace. Slečna D.
Vloženo z: XA.QNA.WE.WXH ( 6 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
13.02.2011
Dobrý den, tak jsme také podali dnes trestní oznámení na policii. Provazník stále slibuje a mě již došla trpělivost. Měli jsme mít zasklenou lodžii během listopadu. Je mi jasné, že se budeme muset poohlídnout po jiné firmě. Akorát mě mrzí ta záloha 11 000,-. Nevíte někdo, jak policie pokračuje? A jaké jsou šance, že peníze získáme zpět?
Vloženo z: TO.QHX.VE.VG ( 2 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
18.02.2011
Dobrý den,tak jsme dopadli bohužel dost podobně. Balkón nám měl pan Provazník udělat do 15.2. a samozřejmě nezvedá telefony a nereaguje ani na emaily. Bohužel jsem si všiml, že u nás zapomněl svůj objednávkový blok a vněm byl zasunutý papír od policie. Výzva, aby se dostavil na policii kvůli inkasování záloh od klientů. Samozřejmě práci nikdy nevykonal. V onom sešitě bylo dalších cca 30 klientů (podvedených), což jsem ještě v tu chvíli netušil. Včera jsem byl už také na policii, ale to, že nám někdo vrátí peníze zpět, vidím trochu skepticky. Ještě mě napadá, dát pana Provazníka do televize. Ať je tomu konečně udělaná přítrž.
Vloženo z: TO.QHG.JWR.QEA ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
18.02.2011
Pro 18.2. Tak ho dejte do TV. Já bych to udělal moc rád,ale policajtům jsem musel podepsat papír že to neudělám,pokud bude případ ve stavu vyšetřování. Nerad bych se dopustil nějakého případného stíhání. A nemůžete tady uveřejnit zda tam měl adresu na tom papíru od policie.Díky.
Vloženo z: AV.YH.AD.KHG ( 33 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
19.02.2011
Nemužem pochopit , že už je tolik podvedenych a stale se vyšetřuje.Proč už mu nesebrali živnost,jak vidíme tak stále pokračuje.
Vloženo z: XC.UA.DKU.GXE ( 18 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
27.02.2011
JE VELMI SMUTNÉ, ŽE VZNIKL TENTO BONZOVACÍ SERVER. VŠECHNY PŘÍSPĚVKY, KTERÉ ZDE VIDÍTE TOTIŽ POCHÁZÍ OD JEDNÉ A TÉŽ OSOBY. JAK SMĚŠNÉ: DATUMY JDOU PĚKNĚ DEN PO DNI ZA SEBOU, TAK JAK SE PAN BONZÁK RÁNO VŽDY PROBUDÍ, UTÍKÁ K POČÍTAČI, ABY MOHL OPĚT SVOU NEGACI VYBÍT DO TÉTO DISKUZE. A TAK TO JDE DEN PO DNI... CO NA TO GRAMATIKA? ODPOVÍDÁ ZÁKLADNÍMU VZDĚLÁNÍ. CO STYLIZACE? SMUTNÉ. CO HRUBKY? K POPUKÁNÍ. POKUD BUDETE CHTÍT ZNIČIT ČLOVĚKA, NAPIŠTE O NĚM KAŽDÝ DEN NĚCO NA TENTO NESMYSLNÝ SERVER.
Vloženo z: AA.QNX.UTB.WBA ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Pozitivní hodnocení
28.02.2011
Svoboda slova, info k dané osobě lze napsat kamkoliv. Takže to nebude serverem.
Vloženo z: AV.XZV.JYR.WS ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
28.02.2011
Caps lock používají jen pr........ a nebo Provazník.
Vloženo z: AV.YH.AD.KHG ( 33 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
28.02.2011
k 27.7. - Tak to se opravdu mýlíte! Podávala jsem na pana Provazníka trestní oznámení a na policii o něm mají dost obsáhlou složku. Dokonce jsem se s panem Provazníkem v lednu sešla a opět to skončilo jen na jeho slibech. Dala jsem mu šanci, aby svým slibům dostál, ale skutek utek. V srpnu 2010 jsem mu zaplatila 15tis. a dodnes nemám balkón zasklený. Ve firmě, kde je můj systém zhotoven mi řekli, že s nimi pan Provazník vůbec nekomunikuje a dluží jim tam za zhotovená zasklení přes 100tis. A to je jen jeden dodavatel z mnoha..
Vloženo z: WRB.ET.UER.QE ( 14 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
28.02.2011
oprava - nemá to být k 27.7., ale k příspěvku z 27.2. samozřejmě...
Vloženo z: WRB.ET.UER.QE ( 14 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
28.02.2011
Vážený podvodniku Provazníku když píšete o zničení člověka tak co potom vy kolik lidí jste připravil o uspory nebo si myslíte,že všichni kradou jako vy.


Vloženo z: AA.QNG.JUB.QZD ( 14 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
28.02.2011
Nemyslim si že to píše jeden člověk,byli jsme na policii a maj toho tam spustu,tekže to vypada,že provazník osobně nam napsal par řádku.Jinak by jsme se chteli zeptat jak postupuje policie,zda je něco nového.
Vloženo z: XC.UA.DKU.GXE ( 18 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
28.02.2011
Pro příspěvek z 27.2.\\r\\npane Provazníku, napište sem hlavně kolik lidí jste už podvedl a zpronevěřil jejich úspory. Ostatní sem totiž na rozdíl od vás píšou jen pravdu o tom, jak se k nim chováte. Jako lump.
Vloženo z: AA.QNN.JYR.QSD ( 2 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
28.02.2011
Tak jsem zjistila, že i já jsem se, bohužel, stala jednou z podvedených a okradených tzv. podnikatelem p. Provazníkem.Škoda, že jsem na tento server narazila až v době, kdy jsem milému panu Provazníkovi přilepšila svými 9000,- Kč.Mám 9ti měsíční dceru, jsem na mateřské dovolené a těšila jsem se, že na zasklený balkon budu dávat dceru spát v kočárku i za špatného počasí.Balkon jsem měla mít hotový do konce února - samozřejmě nemám a telefon mi p. Provazník nezvedá. Zítra volám poručíku Adamovi a zkusím se přidat k hromadnému trestnímu oznámení.Vím, že peníze už neuvidím, ale nevím, co jiného můžu dělat. Snad jen doufat, že boží mlýny opravdu melou a dojde i na Provazníka. TÍMTO PANA PROVAZNÍKA ZDRAVÍM!!!
Vloženo z: TK.VC.RR.KRW ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
02.03.2011
Doporučuji poradu s Vaším právníkem. Zanalyzuje Vaši konkrétní situaci a poradí kudy kam. V případě soudního sporu a jeho výhry hradí náklady stejně strana, která prohrála. Policie evidentně nic neřeší. Držím palce.
Vloženo z: XA.QNA.WE.WXH ( 6 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
09.03.2011
Dobrý den, i já jsem jedna z podvedených, zaměření 4.10., hotovo mělo být 9.11., záloha 13000,- a samozřejmě nic. Podala jem trestní oznámení, vše řeší por. Adam z OHK Havlíčkův Brod. Odstoupila jsem písemně od smlouvy a požadovala vrácení zálohy. Pro zajímavost zasílám odpověď p. Provazníka, přesně ve znění, jak ji poslal, pokud nebyl pod vlivem, tak je možná skutečně čas od času hospitalizován v PL. Podotýkám, že v mém dopise nebyla jediná výhrůžka.\\r\\n\\\\\\\"no-tak tedy jssou dve moznosti,bud ja jako podnikatel,neboi ja jako basman,nic mnezi tim.dekuji,ze jste ohalile se jako udavačkia,zapisijuji to.tento email si v rámci svého udávání přepošlete dál kam chcete,třeba na lampárnu,alle zaskleni pro vas mam a nevyhrozujte mi ,ja vam zatim taky nevyhrizuji,jen o vas vím a nemam co ztratit,jinou fírmu okamzitě pryc\\\\\\\".
Vloženo z: TH.QAG.UNR.GA ( 2 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
10.03.2011
Dotaz na 09.03. Prosím a na jakou adresu jste posílala to odstoupení? Já to posílal na razítko z objednávky a tam už prý dávno není,pošta se vrací zpět! Díky.
Vloženo z: AV.QWB.AJ.SW ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
11.03.2011
Dotaz na všechny : z Provazníkova mailu se najednou ohlásil někdo jiný. Máte někdo podobnou zkušenost ? Není to jen zástěrka ?
Vloženo z: EAA.HXE.URH.RYK ( 5 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
12.03.2011
Pokud vím, tak odstoupení od smlouvy nabývá platnost v nějaké lhůtě, i přes nedoručitelnost, protože jste to poslali na adresu jeho sídla společnosti, kde má povinnost poštu vybírat. právníci vědí víc. Nám se dopisy také vrátily.
Vloženo z: XA.QNA.WE.WXH ( 6 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
12.03.2011
Díky poptám se.
Vloženo z: AV.YH.AD.KHG ( 33 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
14.03.2011
A co ten \\\\\\\"někdo jiný\\\\\\\" chce?
Vloženo z: WRB.ET.UER.QE ( 14 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
14.03.2011
Pro příspěvek 14.3. : údajně jsou změny ve firmě, sešel se s Provazníkem a přebírá rozpracované zakázky, na které je materiál. Ale pokud to nebylo zadané do výroby, stejně je to o ničem. Nebo je to celé jen další trik podvodníka ? A Provazník si přitom všem v HavlBrodě klidně hraje šachy. Holt má nakradeno.
Vloženo z: AA.QNN.JYR.QSD ( 2 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
15.03.2011
Díky za informaci. Mé zasklení už je dokonce hotové, tak jsem tam napsala a uvidím..
Vloženo z: WRB.ET.UER.QE ( 14 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
19.03.2011
Změny ve firmě? vždyť je to OSVČ...v registru zatím nic, takže jede dál po starém, pochybuji, že by někomu předal heslo na firemní e-mail. Ale pokus dobrý.
Vloženo z: XA.QNA.WE.WXH ( 6 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
22.03.2011
Zdravím všechny podvedené a speciálně toho chudáka co psal příspěvek 27.2.2011. Protože když si někdo doopravdy myslí, že se mezi námi pohybují jedinci, kteří mají čas se tady takhle bavit, běhat k počítači, \"vymýšlet\" si tady takhle a tímto se tu bavit, tak je to buďto totální vypatlanec a idiot, anebo Provazník. Obojí vyjde asi tak nastejno, netřeba tu ostatní lidi přesvědčovat, že jsou taky blázni, když sami vědí co a jak bylo. Ono jich taky už dost bylo na policii, protože trestná činnost páně Provazníka je opravdu rozsáhlá. Zajímalo by mně kolik lidí musí ten šmejd ještě okrást, aby se konečně něco stalo? Přeji mu z celého srdce, aby se smažil v pekle šmejd jeden.
Vloženo z: EWL.AE.JTR.WSA ( 15 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
22.03.2011
Jo a ještě bych dodal, že je klidně možné, že ten příspěvek z 27.2. skutečně psal šmejd Provazník. On totiž není blbej, jenom se tak tváří. K internetu přístup má a žije si z našich peněz a v našem právním řádu docela v poklidu. Už tu někde výše bylo pár příspěvků o kterých věřím, že je psal on. Těším se, až ty boží mlýny konečně domelou, už aby to bylo. A pokud jde o ty nesmysly, co se komusi snažil nakukat, jakože provádí nějaké \"změny ve firmě\" - tak kdopak by asi kupoval firmu fyzické osoby? To je samo o sobě nesmysl, protože by si takovou firmu koupila fyzická osoba (anebo i právnická osoba) i s dluhy a kriminálem na krku. To by mně fakt zajímal ten hňup, který by tohle udělal. Provazník je akorát kriminálník a je zralej na pořádnou přesdržku, protože na všechno ostatní se jen blbě tlemí.
Vloženo z: EWL.AE.JTR.WSA ( 15 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
22.03.2011
Pro příspěvek z 9.3.2011: Vraťte se prosím na polici a doplňte svůj protokol o jednu DŮLEŽITOU informaci: Že totiž máte informace o tom, že p. podnikatel \"nadále páchá trestnou činnost\". Víte, ono to vypadá jako prkotina, ale realita je horší, než si myslíte - policie v současné době \"zkoumá, jestli dotyčný nadále páchá trestnou činnost\". Pokud vím já, tak to zkoumá někdy od září roku 2010, možná ještě déle.... A protože žijeme kde žijeme, tak - světe div se - dodnes tuto věc nevyzkoumala a pan Provazník nadále zvesela běhá po světě. Pokuste se prosím vysvětlit jim, že minimálně Vy o tom \"probíhajícím páchání trestné činnosti\" víte, minimálně například z doslechu, nebo z thoto serveru. Mělo by to někde zaznít a být někde zaznamenané. Protože jak vidno, on v tom doopravdy pokračuje a stále a stále se nic neděje...... :-(
Vloženo z: EWL.AE.JTR.WSA ( 15 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
22.03.2011
Já jsem sice nepsala tu zprávu 9.3., ale přesně to, co navrhujete jsem již na policii řekla. Byla jsem přímo svědkem, jak pan Provazník kontaktuje nového zákazníka....
Vloženo z: WRB.ET.UER.QE ( 14 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
22.03.2011
Já tu taky psal a již několikrát a mám pocit že policajti si tady čtou a říkají že je tyto stránky nezajímají. Provazník opravdu jede vesele dále a bohužel se to pořád vyšetřuje a na h.... Jinak v telce dávají jak někdo někoho obral stejným způsobem lidi,ale jednaslo se o okna. A policajti to řeší. Proto zde MOC PROSÍM někoho kdo sem píše ať to dá do telky,já jak jsem tu psal před nedávnem MUSEL JAKO PRVNÍ PAPÍR na policajtech podepsat že pokud se to bude vyšetřovat tak NIC do tv nedám.Pokud bych to tam dal,tak mohu být tr.stíhán. A to opravdu nemám zájem kvůli podvodníkovi. Ale až to skončí tak to půjde do tv,aby bylo vydět jak se chrání podvodníci a slušný lidi se to ani nemohou dozvědět aby taky nenaletěli. Hezký den.
Vloženo z: AV.YH.AD.KHG ( 33 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
27.03.2011
Moc Vás zdravím já také postižený poctivostí pana Provazníka. Skutečně bych nabídnul reportáž televizi, ale museli bychom alespoň někteří vylézt z anonimity a přeposlal bych televizi také odkaz na tuto diskusi. Jestli jste někteří ochotni se účastnit budu rád. Už někdy loni se o to někdo pokoušel a sháněl e-maili lidí, kteří by do toho šli ale nijak to asi nedopadlo. Já se jmenuji Jaroslav Čech, jsem ze Zruče nad Sázavou a byl jsem podveden loni v červenci. Můj e-mail je jardacech2@seznam.cz
Vloženo z: EHH.AB.RN.WWZ ( 3 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
01.04.2011
Dobrý den,\\r\\ni já jsem byla podvedena panem Provazníkem, ale podařilo se mi z něj peníze dostat, zkuste to jako já ... vytvořila jsem si nový email s vymyšleným jménem a adresou, nechala jsem si tam pana Provazníka poslat na nové zaměření balkonu a poté mi pan Provazník peníze vrátil osobně. Trestní oznámení nemá na tuto osobu smysl, takových je tam spousta.
Vloženo z: TH.QAX.UTT.XS ( 2 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
01.04.2011
Dobrý den, tak to jsme udělali dost obdobně, ale pan Provazník u sebe neměl žádné peníze a jen opět slíbil, že mi to vrátí, po částech. To bylo v lednu a od té doby nic. Dělá to 15tisíc.
Vloženo z: WRB.ET.UER.QE ( 14 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
01.04.2011
Dobrý den,
tak jak to tak sleduju, tak jsem jediná, které peníze vrátil, mně to dělalo 18 tis., tak ještě zkuste podat na firmu exekuci. Pokud mi napíšete Váš email, prozradím více informací, jak se dají ještě peníze získat.
Vloženo z: TH.QAX.UTT.XS ( 2 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
02.04.2011
summer@atlas.cz , diky...
Vloženo z: AR.J.GEA.KGJ ( 15 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
02.04.2011
Pro 01.04. Prosím mohu také poprosit o návod na tu exekuci? Na poštu provazník nereaguje.Tady je můj email. Díky Ota. brajlovec@seznam.cz
Vloženo z: AV.YH.AD.KHG ( 33 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
09.04.2011
Také by mě zajímal návod na u exekuci. D9ky za informace na emal kolhan28@seznam.cz
Vloženo z: EAA.HXE.URH.RYK ( 5 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
12.04.2011
Přeji pěkný den, jestli to je u tohoto čtení vůbec možné. Mám osobní zkušenost, kdy p. Provazník odstoupil od smlouvy a slíbil (samozřejmě to dokonce i podepsal), že peníze vrátí. Výsledek je asi jasný každému. Takže co s tím? Dá se tohle kvalifikovat jako podvod, když to vše ostatní - alespoň dle vyjádření policie - prověřují (a tudíž dle mého chápání a vnímání stále \\\\\\\"nemají dost důkazů\\\\\\\")...?
Vloženo z: EWL.AE.JTR.WSA ( 15 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
13.04.2011
také prosím o info jak ty peníze získat zpět
e-mail: essex1@seznam.cz
A děkuji
Vloženo z: AR.QC.C.NB ( 6 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
13.04.2011
Mám pro Vás tip. Pokud Vám jde hlavně o to získat peníze zpátky, vykašlete se na slovo podvod a žalujte ho za porušení smlouvy. Podvod by se dlouho a těžce prokazovat (jak je vidět u policie), porušení smlouvy je jednoznačné. Hodně štěstí.
Vloženo z: XA.QNA.WE.WXH ( 6 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
18.04.2011
Dík za radu. Tak jsem to zkusil u odborníka. Žaloba + advokát + další výdaje = dalších 15 000 Kč navíc a v případě odsouzení tak za 3-4 roky při všech odvoláních bude dlužná částka jen na papíře v rozsudku, protož Provazník bude nemajetný. Vypadá to na variantu, že bude osvobozen, protože získá \"papíry na hlavu\" . Za ty miliony co nakradl si to jistě bude moci dovolit
Vloženo z: AR.QC.C.NB ( 6 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
19.04.2011
Dobrý den. Neznáte někdo prosím firmu ZP GLASS z Chomutova, máme objednané okna a firma vypadá že neexistuje, Složil jsem vysokou zálohu a mají odpojené telefony a stránky. Budu rád za každou informaci .K
Vloženo z: TK.VH.DTW.Q ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
20.04.2011
Podle ARESu normálně firma funguje, těžko říct. každopádně si nejsem jistá jestli ty živnosti co mají je opravňují k výrobě a prodeji oken, na to se nejlépe optejte na úřadě. Pokud Vás na ně odkázal Provazník, vůbec by mne to nepřekvapilo.každopádně je to ze strany firmy velmi nekorektní jednání.držím palce.
Vloženo z: XA.QNA.WE.WXH ( 6 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
29.04.2011
Již poněkolikáté volám Provazníka a telefon je asi odpojen. E mail taky nepíše. Nevíte prosím někdo jak vypadá jeho vyšetřování? Ten se snad vypařil.Michal B. Díky.
Vloženo z: AV.YH.AD.KHG ( 33 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
12.05.2011
víte někdo něco nového prosím? Vrátil někomu Provazník peníze? Diky J.
Vloženo z: AR.J.GEA.KGJ ( 15 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
15.05.2011
Mne by spíše zajímalo zdali se vůbec něco vyšetřuje...neb mi připadá,že se vůbec nic neděje...ono se asi dobře žije z našich peněz...chci si nechat ten balkon zasklít znovu,ale už se bojím dát někomu peníze - po zkušenosti s Provazníkem, nevíte někdo zdali je ta firma Balkon system, od které Provazník odebíral, spolehlivá?
Vloženo z: AR.XW.DE.AG ( 5 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
15.05.2011
Pro 15.05. Já se spojil s Balkon systemem a mám ho hotovej. montáž jsem si dělal s kamarádem(náhodou zasklívá). Jednání semnou bylo dobré,kontaktujte firmu a snad Vám také vyjdou vstříc. I s penězma Provazníkovi nás balkon vyšel podstatně levněji než všichni výrobci.A Provazníka snad teď dostane státní zástupce a bude ho řešit soud. Pokud Vás mohu poprosit dejte sem vědět jak dopadlo jednání s balk.sys. Hezký den.
Vloženo z: AV.QWB.UUE.WEA ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
15.05.2011
Díky,zítra tam zavolám a zjistím na kolik by nás to vyšlo i s prací a dopravou,Provazníkovi jsme dali, bohužel, celou částku,takže se nám ten balkón,tak jako tak prodraží,ale kvůli dětem chci mít zaskleno...pak písnu...tak to jsem zvědavá, jak to soud vyřeší, snad s ním něco udělaj,i když peníze už asi nikdy neuvidíme :o((...L.
Vloženo z: AR.XW.DE.AG ( 5 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
15.05.2011
Ja mam zaskleno od www.uzavreno.cz a vyšlo mě to jen nepatrně dráž než to mělo být od Provaznika.Mohu je jen doporučit odvedli opravdu kvalitní práci .Měla jsem menší komplikaci se satelitem ,ale vše ochotně vyřešili.
Vloženo z: AA.QNG.JUB.QZD ( 14 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
15.05.2011
Pro paní L. z 15.5. Já mám systém Klima a ten pán co ho montoval,tak to jestě nedělal a moc si pochvaloval že jsem vybral dobře. Ten má vodící kolečka schovaná uvnitř vodící kolejnice a veškerá voda stéká opravdu po povrchu a zatím nevím že by v kolejnici byla voda.Já jsem z Kolína a mají v Běchovicích sklad a výrobnu.Tam jsem si to také vyzvedával. Bacha na skla jsou tvrzená a nesmi se snima nebo donich ťuknout z boku,jinak se roztříští. Pokud náhodou jste z okolí Kolína,tak bych Vám pokud budete chtít dohodil toho montéra,Ale jinak na montáži není zrovna nic složitého ale přesto jsem to dal udělat. Výrobce je z Provazníka hotovej.Tak držím palce a pak se ozvete.O.
Vloženo z: AV.QWB.UWR.QEA ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
15.06.2011
Víte co? Právo tady nefunguje. Sráč Provazníkovic si ze všech dělá legraci, policie dělá, že dělá (už rok \\\\\\\"řeší\\\\\\\" tak strašně \\\\\\\"složitý\\\\\\\" případ, že by podle mně nedokázali vyšetřit ani krádež žvýkaček. To bych uměl taky - jen se občas ozvat a dělat že dělám...). A Provazník je ještě tak drzej, že tady bude vytrubovat, že si všichni všechno vymýšlí na \\\\\\\"bonzovacím\\\\\\\" serveru a on je vlastně poctivec- oběť spiknutí.... Ale co chcete, když ryba smrdí od hlavy a totéž vidíme i u politiků. Já myslím, že na toho hajzla by fungovalo jediné - prachy z něj vymlátit hlava nehlava. Když nedáš, dostaneš příště víc.... Nic jiného. Naposledy se zdržoval na chalupě v obci Bratroňov kousek od Havlíčkova Brodu. Jestli chcete, zastavte se za ním někdy \\\\\\\"na kus řeči\\\\\\\"... Tady jsou souřadnice: 49°35\\\\\\\'37.761\\\\\\\"N, 15°26\\\\\\\'6.075\\\\\\\"E. Nemá chlapec moc míst, kde by se schovával, já sám mu přeju jen to nejhorší a nestydím se za to - to on programově lže a podvádí! Klidně ať chcípne, stejně z něj nikdo nic neuvidíme. Může být - 1) blázinec, 2) bydliště otce (ale pochybuji, že s ním ještě něco bude chtít mít) 3) tahle chata 4) pod drnem - pardon pod mostem...
Vloženo z: EWL.AE.JTR.WSA ( 15 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
15.06.2011
Naprostý souhlas - tady nezbývá než radikalismus... wiki
Vloženo z: EWL.AE.JTR.WSA ( 15 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
15.06.2011
Dlouho jsem tu nebyl a vidím, že pár příspěvků se tu opět urodilo. S těmi souřadnicemi je to dobrý nápad. Adresa tu někde byla řečena už dávno, ale takhle se to bude dobře hledat, takže na něj asi taky pojedu mrknout. Už se nemůžu dočkat co mi poví.
Vloženo z: EWL.AE.JTR.WSA ( 15 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
27.07.2011
Dobrý den, zdravíme všechny diskutující, souhlasíme s Vašimi posledními názory.Včera po celý den uvádělo rádio Region ve zprávách zprávu policie o obvinění pana Provazníka ( zhruba kolem 70 poškozených, milion získaný podvody).Zpráva byla vždy doplněna nějakým rozhovorem s některým poškozeným. Podle toho to vypadá, že Policie už vyšetřování případu ukončila a teď by měl být na řadě soud.Snad tedy konečně na pana Provazníka došlo.Moc mu to přejeme,i když si myslíme, že pro nás to žádnou výhodu nemá, ale aspoň už nebude moci v té své bohulibé činnosti pokračovat.
Vloženo z: AK.XTB.WY.AX ( 7 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
28.07.2011
No myslím, že příspěvek z 27.7. je dostatečně vypovídající pro chudáky, kteří to tady v některých z předchozích příspvěvků zpochybňovali. Anebo to byl sám mistr Provazník... Každopádně doufám že boží mlýny melou a že dotyčný se bude pořádně smažit v báni. A taky doufám, že bude odsouzen i k náhradě škody! Minimálně z principu. Kdo se chce podívat - tady je odkaz alespoň na tu zprávu... http://www.rozhlas.cz/vysocina/flashnews

Provazníku, ty hajzle, těš se, tvůj čas přichází a basmani se na tebe už těší!!!
Vloženo z: EWL.AE.JTR.WSA ( 15 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
28.07.2011
Dobrý den také patříme mezi \"nachytané a důvěřivé \" lidičky.Měli jsem mít zasklení hotové již začátkem června a nic se neděje.Někdy zvedne telefon,ale většinou ne.Když už ho tedy zvedne tak se vymlouvá na to že má moc zakázek a tak se to o měsíc posune ( už po druhé) a stejně se nic neděje.Přejeme mu jen to nejhorší a nadáváme si že jsme se dříve nepodívali na tyto reference.Dost nás zaskočilo co je tu nespokojených lidí.
Vloženo z: AH.XZV.JWK.WFD ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
08.08.2011
Dobrý den, tak mám od por. Adama z Havl. Brodu potvrzeno toto.. Proti panu Provazníkovi bylo zahájeno trestní stíhání dle ust. § 160 odst. 1 tr. řádu pro zločin podvodu. Cestou Okresního státního zastupitelství v Havlíčkově Brodě bude věc předána Okresnímu soudu v Havl. Brodě.
Vloženo z: WRB.ET.UER.QE ( 14 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
08.08.2011
A až ho odsoudí tak stejně dostaneme zpět h.....
Vloženo z: AV.QWB.KA.WWB ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
10.08.2011
jj, peníze už asi neuvidíme... :((
Vloženo z: WRB.ET.UER.QE ( 14 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
17.08.2011
Joj dostaneme velký kuko, není divu v tomhle státě je okrádání normální, my už máme zaskleno, rozhodla jsem se pro Balkon system, chvíli trvalo,než jsem se odhodlala zavolat na jejich modrou linku a objednat zasklení - po té super zkušenosti s Provazníkem.....a musím říct,že to vypadá naprosto super, nikudy netáhne vše zalištované, cena o malinko víc než u Provazníka,ale snažili se, aby byla co nejnižší.....L.
Vloženo z: AR.XW.DE.AG ( 5 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
18.08.2011
Já mám taky balkon system bezrámový.Firma my vyšla vstříc abych co nejméně tratil a 2,6 délky mám za 8000.je to bez dph.a záruky. Montoval jsem to s jedním člověkem co to dělá.Jinak se chci optat paní z 17.8. zda máte záruku na celý balkon VČETNĚ SKEL!!! Nebo jen pojezdy. Naši kamarádi mají už déle a od jiné fyrmy a jednou přišly domů a jedno sklo bylo rozbité a výrobce(nevím který)jim řekl že záruka je jen na pojezdy.Já mám papír kde je psáno že po montáži i jejich fyrmou bude záruka jen na pojezd. Prosím jak to je u Vás? Díky OK
Vloženo z: AV.QWB.AE.GXE ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
18.08.2011
My máme záruku 12m na zasklívací systém a 12m na montážní práce a na skleněné tabule se záruka nevztahuje ..no doufám,že se nikdy nerozbijí ...
Vloženo z: AR.XW.DE.AH ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
19.08.2011
Tak díky je to zajímavý. Taky doufáme že vydrží.Nesmí se praštit do skla z boku,jinak se rozsype na kousky.Hezký denOK
Vloženo z: AV.QWB.AJ.WWF ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
03.09.2011
Zdravím ve spolek!\\r\\nBohužel se musím připojit ke skupině podvedených. Mamka s tetou si chtěly nechat zasklít dvojbalkon a bohužel narazily na web pana Provazníka. Velkou chybou bylo, že obě dámy nejsou uplně zběhlé v práci s internetem, takže se o kvalitách pana Provazníka nedověděly dříve. Jen mi hlava nebere, že policie ani státní zastupitelstvo nenechalo zablokovat jeho web, když je jasně podvodný! Součet u nás činí 14500 Kč. Zvažuji nyní i podání trestného oznámení na státní zastupitelstvo a obvodní policii v HB pro nečinnost a umožnění dalšího podvodného konání našeho milého řemeslníka. A pak se podělím o další zkušenosti.\\r\\nHodně zdaru a pevné nervy.
Vloženo z: AV.QWN.UAB.QST ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
05.09.2011
Otázka pro příspěvek z 3.9. a to jako Provazník má volné pole působnosti a podniká? Prosím kdy jste žádaly o zasklení. Díky ok.
Vloženo z: AA.QNN.UHR.QRJ ( 2 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
07.09.2011
Je to celé záhadné, že tímto způsobem může pan Provazník v klidu podnikat. Bude v tom ještě něco jiného.
Vloženo z: AK.XTB.EN.WWZ ( 6 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
29.09.2011
Dobrý den, nějaké novinky?
Vloženo z: WRB.ET.UER.QE ( 14 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
01.10.2011
Dobrý den, jsem také jeden z nedávno podvedených a žasnu co je všechno možné. Zde z příspěvků je vidět, že se panu Provazníkovi daří a dokáže se jako úhoř vždy nějak vykroutit. Jestli ho někdy odsoudí, tak stejně nic nedostaneme, protože svůj majetek včas nechá přepsat na svoje příbuzné. Co se týče výše trestu, tak to také nebude nic moc, řada poškozených raději nějakou tu tisícovku oželí a nebude se vláčet po soudech.Něco však na pana Provazníka platit může a to je finanční úřad. Jako podnikatel by měl mít řádně vedené účetnictví, podávat daňové přiznání a platit daně z příjmů a JE JEDNO JESTLI OPRÁVNĚNÝCH NEBO PODVODNÝCH. Jistě nemůže napsat do daňového přiznání, že má jen zisk a žádné provozní náklady. A tady je naše šance. Když každý poškozený doloží finančnímu úřadu, že zaplatil zálohu, tak se mohou dít ještě velké věci. Doložit to můžete tak, že zašlete kopii příjmového dokladu na příslušný finanční úřad nebo mailem napíšete, že jste dne(datum, číslo Vašeho účtu, číslo příjmového účtu) převedli příslušnou částku. Mělo by to být dohledatelné zpětně po dobu 5 let. Kontakt na FÚ v Havlíčkově Brodu najdete na internetu. Přeji hodně štěstí a takovým podvodníkům ať pšenka nekvete. \\\\\\\\r\\\\\\\\n\\\\\\\\r\\\\\\\\n
Vloženo z: AK.XTB.EN.WWZ ( 6 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
04.10.2011
Pro příspěvek z 1.10.: Bohužel, bohužel, bohužel a ještě stokrát bohužel ani v tomto případě není vše tak jednoduché jak se zdá. Za prvé - přítelkyni dal pan \"odborník\" Provazník pouze podepsanou jakousi smlouu o dílo, kterou se - jak víme - naprosto necítí vázán... Že tam jsou další právn kličky a spousta nesmyslů teď ani nechci řešit. Ale jediná stvrzenka byla, že na tento cár rukou nasmolil jakési \"potvrzení o přijetí zálohy\"... Top by nebylo tak nejhorší. Horší je, že ani finanční úřad s tím nic nenadělá za situace, kdy má panáček všechny dluhy vůči státu uhrazené!!!! Věřte nebo ne! Stát chrání nikoli své vlastní občany, ale monstrum chrání především samo sebe!!! Občané jsou mu víte kde... Pozor! Já jsem takhle kontaktoval i sociálku, zdravotní pojišťovnu, živnostenský odbor Městského úřadu..... Vše marné. Všude byli velmi vstřícní, ochotní a milí. Ovšem když jim dotyčný nic nedluží, tak říkají, že s tím nemohou nic dělat. Těžko soudit, jestli to je dobrá výmluva, nebo skutečnost. A proto já říkám, že stát chrání především sebe a na vlastní občany kašle. Stát se chová v podstatě takto: Když nedluží nám (jednotlivým úřadům), tak nemůžeme nic dělat a tudíž nás Tvůj (rozuměj občanův) problém nezajímá. Takhle to přesně je.... Je mi z toho zle....
Vloženo z: EWL.AE.JTR.WSA ( 15 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
04.10.2011
Reakce na příspěvek z 4.1O.2O11.: Souhlasím s Vámi stokrát bohužel a ještě doplním oblíbenou výmluvu na ochranu osobních údajů. Měl to být jen zoufalý pokus, který vycházel z této teorie. První příspěvek na této stánce je z listopadu 2010, což je dnes téměř 12 měsíců. Někde jsem tu četl, že bylo asi 70 poškozených. Pokud každý poškozený zaplatil zálohu minimálně 12000,- Kč, tak celkový roční příjem činí 840000, Kč. A tady s Vámi nesouhlasím, že náš \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"odborník\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" nic nedluží. Tuto částku jistě nezdanil! Je to krácení daně a to je trestné. Jsem si vědom toho, že další úvahy jsou jenom teoretické a nám poškozeným to žádnýn finanční efekt nepřinese, ale budu pokračovat dále. Jestli se náš odborník někdy dostane před soud za podvody, tak dostane nějakou podmínku a soudní výdaje stejně budou muset zaplati poškození a on bude podnikat dál, vždyť je to tak výhodné! Jestli se semkneme a uděláme tu legraci, že každý z nás poškozených investuje do poštovní známky a doloží finančnímu úřadu, že skutečně zálohu zaplatil, bude muset tento úřad vše prověřit a z případných nedostatků vyvodit důsledky. Ty mohou být i velmi citelné....
Vloženo z: AK.XTB.EN.WWZ ( 6 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
04.10.2011
Dobrý den.Já mám pořád pocit že naše policie opravdu pomáhá a chrání a to bohužel podvodníky a podobné další ptáčky.Moje zkušenost když předáte zloděje policajtum a náhodou nemáte občanku,tak jste v klepetech(nijak se nebráníte) a zlodějíček je známá firma,a toho po výslechu pustí a on jde připravenej lup odnést do sběrny.Majitele pozemku kam lezl ani policajti nekontaktujou zda kradenévěci jsou jeho. No ale k Provazníkovi.Otázka je proč byl v blázinci?Zda má lejstro na budku?Do ní mu vydí jen lékař a on!Taky se tu psalo že má u výrobců a těch je několik na jeho stránkách zadané zakázky v počtech které my dávají sumu několik mega.100 xcca.10000kč je mega x počet výrobců.Takže jsem přesvědčen že to jsou milióny,ale to musí vědět policie když jeho účty pozastavila?! A tady třeba opravdu je jen cca. 70 lidí co sem píše.Snad ho jedině pozvat na zasklení(prý vesele podniká dál) a tam ho zkusit přesvědčit aby peníze vrátil.
Vloženo z: AV.QWB.WA.GXB ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
08.10.2011
Dobrý den,mohl by mi nekdo prosím vás napsat číslo na pana Adamce nebo jak se jmenuje,bude to skoro rok co jsem podávala trestní oznámení a ještě mi nikdo nedal vědět jak to pokračuje,chtěla bych se informovat,moc děkuji
Vloženo z: AV.XNT.UWW.WA ( 2 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
11.10.2011
dobrý den.i já jsem si chtěl nechat zasklít balkon...ted vidím že od provazníka néééé.proč to nedáte do televize???????\\r\\n
Vloženo z: PD.QZ.DDH.GAF ( 2 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
12.10.2011
kontaktujet Odd. hosp. kriminality H. BROD
por. ADAM 974 271 342 zpracovatel č.j. KRPJ-8443/TČ-2010161681 (PROVAZNÍK)
nadřízený npor. JANATA 974 271 340
...nejpíš se nic nedovíte
Vloženo z: AR.QC.C.NB ( 6 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
22.10.2011
Pro příspěvek č. 2 z 4.10.2011: Vaše úvaha je zcela správná, ovšem v normálním státě a nikoli v Kocourkově. Momentálně to je totiž tak, že p. Provazník vytrubuje na všechny strany, že \"on nic udělat nechtěl\" a je tudíž před zákonem nevinný. Zkuste mu prokázat úmysl, když se všude tváří, jako by neuměl do pěti napočítat a jako učiněná hromádka neštěstí a poctivec každým coulem.... To je totiž ten problém. Mně policie přímo řekla, že to je \"těžké\", jelikož on říká, že vždy (!) měl v úmyslu práci odvést... (!!!) V této souvsislosti se tady tady se akorát nabízí otázka, co jsme my a co policie (potažmo stát) dělá z nás, když jeden podvodnický gauner stačí na zpochybnění slova nikoli jednoho, ale tuctů bezúhonných lidí... Ano - správně - dělají z nás totální blbce a my jim to ještě platíme. Prostě stačí říct - já nechtěl - a všichni se tváří jako náramní demokrati. Je to totiž méně pracné, než máknout a dát si práci s tím, aby gaunera zavřeli. A je to přesný odraz tohoto státu. Ryba smrdí od hlavy.
Vloženo z: AR.J.GEA.KGJ ( 15 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
23.10.2011
Ke zprávě 4.10.2011 (k té třetí zprávě): Pana podnikatele Provazníka jsme si na takovou jednu \\\\\\\"magazakázku\\\\\\\" pozvali. Reagoval bryskně a rychle. Najednou tu byl, v plné síle a zbroji. Sršel ochotou a nadšením, hned si všechno měřil a zapisoval... Bodejť by ne, když jsme mu ukázali balkon velký skoro jako hangár... Vypadá jako trubka, ale je velmi chytrý - neptá se hned na peníze, neřeší hned smlouvu. Průměrný člověk mu naletí, ani neví jak... Jakmile jsme na něj vytáhli starý dluh, tak se chtěl nejdřív zdekovat, ale když viděl, že to nestíhá, tak najel na taktiku \\\\\\\"Debil č. 1\\\\\\\" a tu už neopustil. Některým méně zkušeným by se ho snad i zželelo, ostatně to je taky důvod, proš se s ním drtivá většina lidí tady tak dlouho mazala, místo aby mu někdo hned pořádně rozbil ciferník.
Vloženo z: AR.J.GEA.KGJ ( 15 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
24.10.2011
Chtěla bych se zeptat zda už někdo doložil finančnímu úřadu,že zaplatil zalohu,uvažujeme o tom.
Vloženo z: AV.XNT.UWW.WA ( 2 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
30.10.2011
Pan Provazník se nemůže všem vymlouvat na pobyt v nemocnici. za prvé v té nemocnici je maximálně měsíc a mimo to není nemohoucí,aby v případě své nemoci nemohl dát vědět klientům, se kterými má sepsané určité blízké termíny, že se dodání zakázky opozdí z důvodu hospitalizace.Tak by to udělal každý slušný člověk, kterému záleží na pověsti jeho živnosti a jeho osoby.Prostě se v psychiatrické léčebně ocitl buď proto, že se z té své beznadějné situace zbláznil, nebo proto, že je to jeho taltika, jak se schovávat před zodpovědností za doktory a jak prodlužovat dobu, kdy na něj nikdo nemůže.Volali jsme mu i dříve, kdy si myslíme, že ještě v nemocnici nebyl, telefon mu vyzváněl, ale nebral ho. Naše zakázka měla být dle smlouvy hotová 10.11., nezjišťovali jsme, zda pro nás vůbec zadal objednávku a ani to zjišťovat nebudeme.Smouvu nedodržel, podali jsme trestní oznámení a nyní budeme požadovat vrácení zálohy.J+J.
Vloženo z: AV.YH.HJW.WAH ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
30.10.2011
Teď se udiveně koukáme na poslední příspěvek - je to přesně citovaný náš příspěvek z loňského roku z 5.12.2010.Nějaká záhada?
Vloženo z: AK.XTB.WY.AX ( 7 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
02.11.2011
Dnes si nás předvolala Policie ČR a sepsali jsme protokol o vylákání zálohy, podle místní služebny to dostali od Policie Havl. Brodě a je snad ve vazbě(?), proto na to spěchali. My jsme tu zálohu od Provazníka nakonec dostali zpět, Policie si nás našla dle platby na jeho bankovní účet.
Vloženo z: XA.QWE.VY.GWS ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
09.11.2011
Dobrý den, dnes jsem hledala firmu na zasklení a poslala panu Provazníkovi prozbu o cenovou nabídku. Obratem odepsal. To, že je podvodník jsem zjistila o hodinu později když jsem hledala recenzi. Takže pozor, vesele vybírá zálohy dál. Jsem z toho vylekaná mohla jsem naletět zkrze dobrou cenu.
Vloženo z: TO.QHG.RY.GQ ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
10.11.2011
Pro příspěvek z 9.11.2011: Paní, která tento příspěvek psala by asi měla dostat nějakou Nobelovu cenu, \"Mozek roku\", nebo tak něco... :-) Proč? Protože jako asi jediná - nebo jedna z mála se snažila p. Provazníka pořádně prolustrovat. Zatímco my všichni ostatní - nebo většina z nás - jsme tomu šmejdovi naletěli jako největší troubové... (Doufám, že si tu předchozí větu nikdo z postižených nebere moc osobně...). Pouzer bych chtěl paní moc a moc ve vší úctě požádat: Prosím Vás - obětujte se pro nás, nelitujte času a dojděte tohle oznámit na policii. Je moc důležité, aby bylo jasně dáno, že Provazník dále trestnou činnost vykonává (!). Děkujeme!
Vloženo z: EWL.AE.JTR.WSA ( 15 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
13.11.2011
Police ČR si nás také sama předvolala a sepsala protokol. Z toho je vidět, že na případu se pracuje, ale pan Provazník je na svobodě a bude hodně dlouho trvat než bude odsouzen a ještě déle bude trvat až někdo z nás dostane zpět svoje peníze.
Vloženo z: AK.XTB.EN.WWZ ( 6 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
24.11.2011
Porušování povinnosti při správě cizího majetku.

Naplnění ustanovení odst. 2 u trestných činů porušování povinnosti při správě cizího majetku ve smyslu § 255 tr. zák. a § 255a tr.zák. vyžaduje nedodržení zvlášť uložené povinnosti hájit zájmy poškozeného, tedy nároky na naplnění znaku této specifické povinnosti jsou zde nejvyšší a kladou důraz na přesněji definované určení způsobu chování pachatele při nakládání s cizím majetkem.

SAZKA měla garantovaný ZISK díky stámem podporovaným monopolem. Hušák ji dokázal dostat do insolvence. I méně gramotný cikán by ji lépe řídil. Za to si vypolácí plat 30 milionů ročně a vše je v souladu se zákonem.

Humoreska dne, kterou zaplatí daňový poplatníci. Budou dražší kroužky, vše co je spojené se sportem. Takže bude ještě více platit: SPORT jen pro bohaté, když si to chudí díky politice nechali rozkrást před očima.
Peněžní částka ve výšíi 29% z výherní jistiny pro první pořadí v prvním tahu a stejně tak pro první pořadí v druhém tahu činí po slosování ze dne 20.3.2011 cca. 1.700.000,- Kč. První pořadí ani v prvním ani v druhém tahu nikdo nehodl. Proč nejsou tyto peníze převedeny do jackpotu následujícího tahu 23.3.2011,jak určují stanovy. Převedli jste pouze 2x 300.000,-Kč ( nemusí to však být peníze z předešlé sázky, ale jen odhad následujících příjmů).Do superjackpotu jste převedli z obou tahů místo stanovených 5% také o 2x100.000,- Kč méně.Součet nepřevedených peněz činí cca 3.000.000,- Kč, respektive 3.600.000,- Kč. Za to už bude pořádný mejdan až se šéf vrátí z kapaček.
Vloženo z: SW.QCT.UEE.JF ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
02.01.2012
Tak jsem dostal 22.12. 2011 sdělení, že státní zástupce JUDr. Ing. Kadrnka podal žalobu na p. Provazníka \"pro pokračující zločin podvodu\". Tak nevím jak dobrá zpráva to je, ale rozhodně mně zvedá ze židle, že je to pokračující...Asi se zločinec Provazník nedá nijak zastavit.
Vloženo z: AR.QC.C.NB ( 6 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
06.02.2012
Pozor! Vypadá to, že p. Provazník bude mít 8.3. v 8.15 hlavní líčení u soudu v Havlíčkově Brodě! nevím, jestli mám věřit na spravedlnost, každopádně skutečnost, jak tahle komedie trvala dlouho docela vypovídá o tom v čem žijeme a jak to tady funguje. Nicméně na jednání ve II. patře budovy soudu v Havlíčkově Brodě (místnost č. 201) se opravdu přijedu podívat.
Vloženo z: PD.QW.DJT.GQB ( 3 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
08.03.2012
Dobrý den, byl se někdo podívat na to hlavní líčení?
Vloženo z: WRB.ET.UER.QE ( 14 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
08.03.2012
Žádné překvapení. Provazník předvedl pečlivě nacvičenou roli chudáka, co nic neví, za nic nemůže a je obětí vlastně on. Přitom měl ale přesně připravené, kterým pár lidem balkony nakonec dodělal nebo vrátil peníze, a tím zdůvodňoval, že nepodváděl. O dalších víc než 90 lidech, které sprostě a bez skrupulí podvedl, aby si řešil vlastní problémy, neřekl ani slovo. Nepamatuje si. Celé ty nejméně dva roky si ale přesně pamatoval, které telefony už nebrat, a ze kterých může ještě kápnout další korunka z vyinkasovaných záloh.
Zajímalo mě, jestli se alespoň před soudem omluví těm, které okradl. Vůbec ho to nenapadlo, litoval jen sebe.
Nechal si lhůtu na odvolání proti rozsudku, tak se to možná ještě potáhne.
Vloženo z: EAA.HXE.URH.RYK ( 5 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
09.03.2012
no a jaký tedy padl rozsudek?????
Vloženo z: PD.QZ.DDH.GAF ( 2 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
12.03.2012
Každý poškozený se dočká: dostane rozsudek poštou.
Vloženo z: AR.QC.C.NB ( 6 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
02.04.2012
zatím nic nepřišlo..
Vloženo z: WRB.ET.UER.QE ( 14 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
04.04.2012
Přišlo to dneska.Ještě mám dopis na poště,tak zítra uvidím.
Vloženo z: XC.UA.DDN.RG ( 2 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Pozitivní hodnocení
06.04.2012
:-((((((((
Vloženo z: XC.UA.DDN.RG ( 2 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
06.04.2012
Dobrý den, tak mi přišel rozsudek, že je vinen, ale nějak moudrá z toho nejsem. Jako poškození dostaneme něco zpátky nebo se musíme soudit zvlášť? Víte někdo, jak postupovat dál? A taky jsem tam nevyčetla, kolik za to dostal (jestli jsem to nepřehlédla). Děkuji za odpověď
Vloženo z: AW.QEE.JW.GWZ ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
06.04.2012
Dostal 3 roky s podmínkou na 3 roky .Většině poškozených má škodu uhradit,ale do kdy to už tam není.Takže co stím dál by mě taky zajímalo.Jenže je nezaměstnaný a majetek určitě taky na sebe žádný nemá.Což znamená,že se mu vlastně nic nestalo.Jedině to prodat vymahačum třeba zněj něco vymlátí
Vloženo z: AA.QNG.JUB.QZD ( 14 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
15.04.2012
Jezis ja mu chtel prave volat .Jeste ze jsem se podival co je zac? A pan Provaznik dal nabizi sve sluzby. www.zaskleny-balkon.cz/ to je teda neco :(
Vloženo z: WRL.SND.WH.AR ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
20.04.2012
Dostal 3 roky s podmínkou na 3 roky pokud se neodvolá .To znamená, že poškozeným má škodu uhradit, či projevit snahu o uhradě a to od doby právní moci rozsudku do uplynutí podmínky. pokud to neudělá jde sedět a pak taky nic neuhradí jen si to odsedí. A pohádky je konec...
Vloženo z: AR.QC.C.NB ( 6 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
24.04.2012
Tole me nekdo udelat tak ho umlatim lopatou :(
Vloženo z: AH.QAA.JUW.WE ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
24.04.2012
Dyk se taky odvolal.Jedině ho ..........
Vloženo z: AA.QNN.UHR.QRJ ( 2 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
15.06.2012
Dobrý den, můžete někdo poradit, jak dále postupovat s případnou exekucí na něj (snad ten rozsudek po právní moci je exekučním titulem...)?
I dyž si na něm asi těžko něco vezmeme...
Děkuji.
Vloženo z: TH.QAG.UNR.GA ( 2 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
15.07.2012
Je to podvodník!,ale zaplatil za to,bylo na něj podáno trestní stíhání,a myslím si,že je ve vězení! :-) (Boží mlýny melou pomalu ale jistě!)
Vloženo z: TH.QAN.UWK.AH ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
24.07.2012
Bohužel nezaplatil, odvolal se, jednání bude v srpnu v Pardubicích
Vloženo z: TH.QAB.UU.QG ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
08.10.2012
Dobrý den, nevíte jak to v srpnu dopadlo? Děkuji..
Vloženo z: WRB.ET.UER.QE ( 14 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
02.12.2012
Už někdo dosáhl náhrady škody ?
Vloženo z: AK.XTB.EN.WWZ ( 6 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
02.01.2013
Zdravím, nevíte někdo jak dopadl případ toho zmetka Provazníka?
Vloženo z: PD.QW.DJT.GQB ( 3 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
03.01.2013
Tak mužeme poděkovat Klausovi. Aby mohl propustit všechny korupčniky a tunelaře z ODS. Tak udělal amnesti. A tak zloděj Provaznik je bez trestu a muže pachat dalši zlodějny.
Vloženo z: XA.QNG.UYR.WZT ( 2 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
03.01.2013
Dal jsem to vymahačske firmě . Dostal jsem penize - 60 % z celkové částky.
Vloženo z: XA.QNG.UYR.WZT ( 2 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
10.01.2013
proč zde tak hodně lidí lže
Vloženo z: EWC.HNC.UEG.STG ( 2 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
12.01.2013
tady nikdo nelže, vše je pravda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vloženo z: WRB.ET.UER.QE ( 14 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
20.01.2013
Dobrý den! Provazník byl odsouzen a dostal podmínku. To je samo od sebe velmi smutné. Stejně tak smutné je jednání vrchního tuneláře Klause. Holt ryba smrdí od hlavy... Poraďte ale, co nyní dál? Znamená to, že se už nemůžeme ani dovolávat spravedlnosti a vymáhat na Provazníkovi peníze např. v běžném \"občanskoprávním\" řízení? Nevíte někdo toto? O peníze přijít nechceme, na rozdíl od Provazníka jsme si je vydělali poctivě...
Vloženo z: PD.QW.DJT.GQB ( 3 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
20.01.2013
I po amnestii máte zachované právo na náhradu škody. Musíte však uvážit, že si budete platit soudní výlohy a dále je nutné vzít v úvahu, že Provazník má asi 750000,- Kč prokázaných dluhů a nemá žádný majetek. Výsledek, nikdy nic nedostanete!!!
Vloženo z: AK.XTB.EN.WWZ ( 6 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
31.01.2013
Dostal ten zloděj vůbec amnestii,ptala jsem se právníka a říkal mi,že na něj se nevztahuje,protože má podmínku na 3 roky,tak nevím.Přišla jsem o 10.500Kč,není cesta jak se sjednotit ve svých pohledávkách a alespoň něco z něj dostat?
Vloženo z: EWC.HNC.UEG.STG ( 2 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
07.05.2015
Jestli si někdo z poškozených myslí, že pan Provazník je ve výkonu trestu, tak se mýlí. Pan Provazník si vesele běhá po svobodě. Ověřený zdroj.
Vloženo z: EWI.SGA.TR.WZD ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
14.11.2015
ano zavřený není, je v pohodě na chalupě u Pelhřimáku, jako podvedený jsem ho navštívil s tím že mi dluží peníze, jenom odpověděl, že je na soc. dávkách a že nemá žádný příjem..... co k tomu dodat ale jak se říká na každou svini se vaří voda
Vloženo z: EWI.SGA.TR.WZ ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení

 

Nová pravidla: Níže zadejte Váš příspěvek, který bude veřejně publikován. Můžete popsat názory či zkušenosti s touto firmou či uvést další skutečnosti, které by podle Vás měli ostatní znát. Vulgární příspěvky nebo neurčitě uvedené skutečnosti mohou být vymazány. Administrátor si vyhrazuje právo při opakovaném porušení pravidel zrušit přispěvateli možnost vkládat nové příspěvky a na vyžádání vydat IP adresu záznamu. Recenze je určena k výměně konkrétních zkušeností, ne k neurčitým pomluvám!
Příspěvek:
Příspěvek: je negativní je pozitivní
  CAPTCHA Image Kód je nečitelný? Zvolit jiný
  Vložte kód výše (ochrana proti spamu)

V této sekci jsou poznatky k této firmě od autorizovaných subjektů (věřitelů, obchodních partnerů, dodavatelů).
Vzhledem k tomu, že příspěvek může zásadně zasáhnout do obchodních vztahů, je možné je číst pouze na základě autorizované registrace ZDE.

Pro vložení příspěvku musíte být přihlášeni. Pokud nejste registrováni, proveďte bezplatnou registraci ZDE.

Zde je seznam vydaných zajímavých článků v tisku, které vyšli k tomuto subjektů. Jejich přečtením tak můžete snadno předejít ztrátám způsobeným případným podvodným chováním dané firmy nebo se naopak ujistit o solventnosti firmy, s níž chcete spolupracovat, odebrat zboží či služby.

K prohlédnutí článků je nutné být přihlášen. Pokud nejste registrováni, bezplatnou registraci proveďte ZDE.

Ovládací menu Centrálního registru dlužníků - hodnocení firmy

Centrální registr dlužníků České republiky doporučuje prověřovat subjekty včas a pravidelně.
Vznik jednoho neplatiče či uskutečnění objednávky u nesolventního partnera (firmy) vyjde dle provedených průzkumů na průměrně 50.000,- Kč.

 

Další možnosti:

  • Chcete zjistit, zda je Vámi hledaná firma, OSVČ dlužníkem? Klikněte ZDE
  • Dluží Vám firma, OSVČ či nepodnikatel a chcete dluh zadat do registru Klikněte ZDE
  • Chcete ohlásit nelegální jednání managmentu či úředníka, korupci, trestné činy apod.? Klikněte ZDE
  • Potřebujete zjistit informace z registru o subjektu, který zastupujete? Klikněte ZDE
  • Chcete přidat pro hodnocení firmu, která zde není? Klikněte ZDE
  • Chcete vyhledat jinou firmu? Klikněte ZDE

 

Vyhledat jinou firmu nebo OSVČ    

 

Anonymní hodnocení firmy

Máte zkušenosti s firmou? Přidejte anonymní hodnocení.

Jak hodnotíte kvalitu služeb a produktů? (otázka 1)
Jak hodnotíte platební morálku? (otázka 2)

Vadný zápis? Reklamace záznamu


Výsledky hlasování:

Pokud chcete zobrazit výsledky či přidat subjekt do veřejného monitoringu (do této sekce lze přidat pouze subjekty, které mají přidělené IČ), je třeba se nejprve přihlásit.
Pokud nemáte provedenou bezplatnou registraci, můžete ji provést ZDE.

 

 

 

UPOZORNĚNÍ: Centrální registr dlužníků ČR na této stránce NEZOBRAZUJE subjekty, ke kterým jsou hlášené závazky či jiné negativní údaje. Databáze tohoto veřejného plošného monitoringu nejsou propojené s registrem dlužníků ve vztahu na výše uvedený subjekt a nelze tedy jakkoliv dovozovat, byť jen spekulativně, že společnost uvedená výše není bonitní. O bonitě subjektů a jejich platební morálce je třeba nahlížet do interního registru.

K zobrazenému subjektu jsou sbírána obecná data za účelem stanovení sekundárního ratingu subjektu bez vlivu veřejně známých obchodních výsledků, které jsou založeny na vlastním účetnictví. Tento systém tak doplňuje funkci včasné výstrahy. Pokud je subjekt náhle negativně hodnocen, může to signalizovat jeho nastávající problém na trhu.

Provozovatel: Anketní systém hodnotící ekonomické subjekty je zajištěn třetí stranou. Centrální registr dlužníků ani jeho správce CERD není vlastníkem databáze a systému ankety. Případné námitky jsou předávány k posouzení provozovateli.

 

 

Další firmy, které by Vás mohly zajímat

Hodnoťte firmy a najděte si ty nejkvalitnější!
Znáte některou další firmu a chcete se podělit o své zkušenosti s ní? Klikněte zde
Petr Stožický detail
Martin Šmejkal detail
Pavel Kačena detail
Jan Lukeš detail
Václav Bursík detail
Josef Marčan detail
Marie Koukalová detail
Květuše Chmelařová detail
Marie Pastorková detail
Pavol Šrank detail
Jiří Vozatár detail
Alois Pěnčík detail
Lucie Jancová detail
Ilona Šichmanová detail
Alois Fišer detail
Barbora Hornáková detail
Renata Hofírková detail
Štěpánka Selicharová detail
Ing. Pavel Patera detail
Nikola Siváková detail