Protikorupční linka
Všechna přenášená data jsou šifrována
23.09.2020 11:17:47
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Heslo?

Registrováno více než
1 271 100 subjektů
2 650 státních organizací
11 300 oznámení korupce
Telefonická podpora - CallCentrum
právní poradna před dlužníky zdarma
Faq / časté dotazy
Aktuality

29.05.2020 - Ověřování účtů bylo pozastaveno do 3.6. z důvodu technických úprav systému na straně dodavatele služeb.

11.05.2020 - Od 13.5. klientská administrace umožní provádět on-line reklamace nepřipsaných plateb (např. chybně spárovaných plateb, plateb s chybným var. symbolem) a autorizace v sekci dané služby.

08.05.2020 - Dnes zveřejněný průzkum České bankovní asociace (ČBA) informoval o tom, že k 6. květnu banky v ČR odložily splatnost zhruba 310 tisíc úvěrů v celkovém objemu 170 miliard Kč. Průzkum dále tvrdí, že již v období před platností zákona o odkladu splátek (do 17. dubna) banky dostaly zhruba 230 tisíc žádostí, přičemž převážné většině z nich bylo vyhověno. Data o vytvořených rezervách BANK v případě vysokého počtu insolventnosti nejsou známe. Splatnost odložených úvěrů zasáhne dlužníky v době nejvyšší nezaměstnanosti a očekávaných bankrotů OSVČ a firem.

05.05.2020 - Společníci malých s.r.o. postižených krizí dosáhnou nově na příspěvek 500 Kč denně. Čerpat ho mohou od 12.3. do 8.6., firma ale musí být aktivní. Celkem tak mohou malí podnikatelé získat za uvedené období 44 500 korun.

20.04.2020 - Lékař Lukáš Pollert: „Koronavirus má stejný průběh jako chřipka, roušky jsou zbytečné a média přestřelila“ více na odkazu ZDE

20.04.2020 - Průzkum: Byznys muselo úplně zastavit 10 % podnikatelů v ČR. Dalších 18 % má vážné finanční problémy.

20.03.2020 - Každá pátá rodina nemá finanční rezervu ani na měsíc. Pokud těmto lidem kvůli karanténě vypadne příjem, brzy jim hrozí exekuce.

19.03.2020 - Doporučení: Požádejte písemně o doklad splátek u své banky, vyhnete se existenčním problémům.

27.02.2020 - Koronavirus navyšuje počet firem v druhotné platební neschopnosti. Platební morálka firem, ale i osob se postupně zhoršuje.

25.02.2020 - Požádejte o osobní bankrot (o oddlužení) jedním kliknutím podat žádost o oddlužení

Nacházíte se na záznamu ekonomických subjektů registrovaných v České republice. Naleznete zde všechny subjekty, kterým bylo přiděleno identifikační číslo. Na evidenční informace o firmách a OSVČ se nevztahuje Zákon na ochranu soobních údajů! (nejedná se o osobní údaje) Co záznam znamená?

LogiCall Česká republika, s.r.o.

Profil společnosti: tato firma nemá vložen žádný profil

IČ: 26849551 (Kontrola v insolvenčním rejstříku)

Ulice: Čsl. armády 808/43b
Část obce: Pod Cvilínem
Obec: Krnov
PSČ: 79401

Datum vzniku: 22.12.2004

Datum poslední změny: 26.09.2012

Počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců

Převažující činnost: Činnosti zprostředkovatelských středisek po telefonu

Právní forma: Společnost s ručením omezeným

Institucionální sektor: Nefinanční podniky soukromé národní

Činnosti firmy:

Vadný zápis? Reklamace záznamu
Blokace anonymního hodnocení

 

Kontrola sídla společnosti - přibližte si, kde firma skutečně sídlí

Otevřít mapu v novém okně

 

 

 

 

Detailní informace k subjektu:

Vloženo Příspěvek Hodnocení
04.06.2010
Otravují nás upomínkami rok ohledně neexistujícího nedoplatku u O2. O2 nám neustále píše, kam chceme zaslat přeplatek. Takže pozor na tyto drobné "podvůdky" této spoelečnosti.
Vloženo z: AV.XZV.JYR.WS ( 1 příspěvek z této IP )
Počet reakcí: 1 - zobrazit / reagovat
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
17.06.2011
Podobný případ - neodbytní vymahatelé neexistujícího dluhu ... Nic nemohou vyřešit, podle telefonátu s nimi jsou pouze \"vymahatelé\". Takže zpět k molochu Telefonica 02, kde nikdo neví také nic. Takže stokrát nic a už nikdy více telefon od Telefonice 02.
Vloženo z: AV.QWN.UJH.QF ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
22.06.2011
Musím souhlasit, že firma vymahá pohledávky od O2. U ČTÚ\\r\\nsi O2 v mém případě nepomohla, tak prodala pohledávku Logicall Krnov.\\r\\nJejí postup je přes nedoporučené dopisy a doopravdy nekorektní.\\r\\nNa nedoporučené dopisy odpovídám pomocí AK doporučeně.\\r\\nPřesto jsem v posledním nedoporučeném dopise obviněn že jsem\\r\\nignoroval pokusy o smír a dále mne napsali, že existuje podezření\\r\\npodvodu dle §209 z.č. 140/1961Sb.. Zákon ztratil platnost 31.12.2009.\\r\\nDále mám zde jinou neoprávněně vymáhanou pohledávku od O2\\r\\nprodanou dvěma firmám. Na legitimní doporučený dopis komu O2 prodala pohledávku jsem nedostal od O2 odpověď. Proto pozor na tuto firmu.
Vloženo z: EWC.AA.UEE.QET ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
13.02.2012
Tato firma je opravdu nekorektní,jejich vymáhání a domluva je katastrofální,po telefonu jsou nepříjemní,a jak píšou na svých stránkách něco o domluvě a radě atd. není pravda z jejich strany je jen vyhrožování,že nás daj do soluxu,i když řádně splácíme,ale nesmíte se opozdit s platbou o nějakej jeden dva dni,nedá se snima mluvit natož domluvit.Hrůůza a děs
Vloženo z: TH.QET.JUT.WZA ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
12.03.2013
Je to podvodná firma. Telefonica ji prodává sporné pohledávky, které nevymáhá a Logical výhružně požaduje peníze jménem Telefoniky.
Vloženo z: PVA.WE.RTT.AFY ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
13.03.2013
To je pravda, vyhrožovat Insolvenčním řízením u drobných pohledávek jen ukazuje na neodbornost firmy. Už vidím, jak soud pošle pro dluh 1000,-Kč firmu do konkursu. Pouze to ukazuje na praktiky a morálku dnešních vymahačů, kteří si vynucují platby hrozbou škody velkého rozsahu.
Vloženo z: EWI.SGA.TRH.SYQ ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
26.03.2013
Na to, že tato firma má asi slušný přijem od O2, nemá skoro žádné příjmy v účetnictví, Kontrola FÚ by byla na místě.
Vloženo z: XW.QTN.JYE.XZ ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
31.03.2013
I my jsme dostali nedoplatek, ale byl původně od firmy B2M.CZ, která dělá epoptávky, ale důrazně jsme jim to odmítli, apřesto nás upomínají. To už je pomalu natrestní oznámení zašikanu
Vloženo z: TH.QEA.JWT.WST ( 1 příspěvek z této IP )
Počet reakcí: 38 - zobrazit / reagovat
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
15.04.2013
Firma vymáhá i pohledávky odkoupené od společnosti Provident. Tlačí na zaplacení celé částky (dlužná + úroky atd.) naráz a to ve lhůtě ve lhůtě zhruba do 14 dní ode dne, kdy je člověk sám kontaktuje (dřív než si ho najdou sami) a chce dluh zaplatit. Jestli by byli ochotní přistoupit na splátky, nevím. Komunikace jak telefonická, tak e-mailová funguje, včetně zprávy, že dluh byl urazen.
Vloženo z: EWL.AE.UUR.WSA ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
28.05.2013
Účet od O2, který jsem nikdy nedostal a který nebyl můj, jsem musel pod pohrůžkami, které mi volali telefonem, stále platit. Vyhrožování, že odkoupili dluh od O2 a že mi přijdou zabavit důchod nebo majetek, jsem platil místo asi 900 Kč na faktuře celkem 5 500 Kč v měsíčních splátkách. Musel jsem posílat i důkaz platby, ani se nenamáhají si peníze a platbu vyhledat. Mají asi milionové příjmy a nevyznají se v nich. Jen se musí platit. Na telefonu , který udali nejsou. Jednou mi nešla poslat poukázka o zaplacení a hned druhý den mi vyhrožovali zabavením všeho, co je prodejné. Až budu zdráv, zajedu do Šternberka, odkud jsou a vyhodím je do vzduchu, aby věděli, co je to šikana a ničení zdraví vyhrožováním. Utrhával jsem si platby z důchodu, téměř jsem zase získal dluhy na jiných platbách za byt a elektřinu. O2 jsou kapitalisti, kteří nedají ani svou adresu a prodají pohledávky jinému subjektu, abychom se nemohli dovolat práva. To jsou mé zkušenosti. Ihned jsem od O2 odešel. Měli by je zlikvidovat a zakázat podnikání jako Čezu v Bulharsku. To není podnikání, ale kradení.

Vloženo z: EHH.AB.JNH.AA ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
04.06.2013
Logicall po mně chce za malý obrázek 150x150px pokutu skoro 20tis. pokud máte někdo zkuenosti s touto firmou , kontaktujte mě, prosím na grafika2013@seznam.cz . pokuty mi rozhodně nepřipadá jako dvojnásobek obvykle ceny - jak stanová zákon
Vloženo z: AO.US.HUA.GXH ( 1 příspěvek z této IP )
Počet reakcí: 1 - zobrazit / reagovat
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
10.06.2013
Jsou to pěkní podvodníci již cca rok mi posílají také obyčejnou poštou výzvy k zaplacení dluhu u Providentu. Teď jiŽ začali vyhrožovat inkasem a soudem. v dopisech mají i smyšlené paragrafy, které hovoří o něčem naprosto jiném než chtějí vymáhat. MMJ. --- Žádnou půjčku jsem od Providentu neměla a navíc pošta chodí na adresu, kde se již více jak 10 let nezdržuji a nemám tam ani hlášené bydliště.
JE TO BANDA PODVODNÍKŮ!!!
Vloženo z: TO.QTG.JNT.WRU ( 1 příspěvek z této IP )
Počet reakcí: 1 - zobrazit / reagovat
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
23.07.2013
S touhle firmou si není radno zahrávat. Komunikujte, reagujte, obhajujte se, používejte neustálé argumenty. Nereagovat se opravdu nevyplácí...
Vloženo z: TO.YT.HJH.VX ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
30.07.2013
tahle firma je banda podvodníků a především vyděračů Něco po mě vymáhali na základě zaslané nabídky nějakou firmou.Nikdy nebyla žádná objednávka, nikdy nebyla podepsána smlouva o dílo a ani podepsáno předání díla. Pak přijeli a chtěli podepsat uznání dluhu(cca 2x násobek). že prý když nepodepíši, dají mě k soudu za podvod a před tím preventivně zabaví vybvení mé firmy na pokrytí úhrady budoucího dluhu atd. Na magora(jinak ten jedinec nazvat nejde) co to požadoval a jednal jménem LogiCall Česká republika, s.r.o. zavolal policajty a od té doby klid.... je to cca 8 měsíců.
Vloženo z: TH.QET.RN.WQH ( 1 příspěvek z této IP )
Počet reakcí: 1 - zobrazit / reagovat
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
01.02.2014
Kdo tuhle firmu sakra kryje a jak jeste muze vubec fungovat? Jde o podvodne vymahani a vydirani. Slabsi jedinci mozna podlehnou a to je zivi. Vsichni zanestanci by se meki stydet, ze tam pracují. Jde o mafii, nic jineho. Hlavne jim jic neplatte! Na nas to take zkouseli, nasi pravnici s nimi ake ihned vybehli.
Vloženo z: AW.XT.DVY.G ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
15.02.2014
dobrý večer,dneska jsem měla telefon s někým z této firmy a můžu říct,že to snad nejsou ani lidi je fakt,že sem dlužila za paušál něco málo přez tisícovku ovšem započetli mi k tomu blokaci karty atd a rázem jsem na 3500kč nyní jsem měla tíživou situaci z důvodu snížení rod.příspěvku na asi 4000kč a na zaplacení sem prostě neměla k tomu mi nějaký dobrý spoluobčan odcizil tel.tak se mi neměli kam dovolat a dnes když se mi dovolali bylo to v nejméně vhodnou dobu,malýmu rostou zoupky a k tomu mívá velké teploty a opravdu šílený průjmy,tak tu slečnu slušně žádám zdali by mi nemohla zavolat za pár minut že zrovna oblíkám malyho?odpověd no paní ....to by teda nešlo volám ohledně dluhu a opožděné splátky ....do toho mi tam kvůli bolestem přímo řval malej tak jsem to nevydržela a říkám jí prosím vás zavolejte mi za moment malej měl průjem jsem celá od hoven a musím ho oblíct a ona se ještě naštvala a řekla že nezavolá že tedy na mě podávají žalobu to už jsem vypěnila a řekla jí že dítě je mi ted přednější aby si podali co chtěj a položila jí to za chvíli mi přišla sms že mě navštíví v nejbližších dnech inkasní inspektor a že mi můžou do 24hod bloknout učet a dále zabavit majetek atd...je to možné nemáte s tím někdo zkušenost já jsem z toho špatná a nevím co můžu v následujících dnech čekat....díky
Vloženo z: AW.QNG.UET.AS ( 1 příspěvek z této IP )
Počet reakcí: 1 - zobrazit / reagovat
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
19.02.2014
na Logicall když vám začnou volat, je nejlépe vůbec nereagovat a to víc si hlídat poštu, zda to skutečně zažalují nebo ne. Je mnohem jednodušší se bránit u soudu než proti takové bandě vyžírků. zejména to vůbec dělat nesmějí - dluhy tady může uplatňovat věřitel u soudu a pouze pravomocně přiznaný nárok pak může být opět v rámci zákona, soudním exekutorem exekuován.Tedy ne že někdo od nich přijede a něco mně preventivně zabaví, to je fakt fór... :-) K soudu to totiž v 85% vůbec k soudu nedají. Jakmile se s nimi začnete bavit, diskutovat, obhajovat se, tak oni zjišťují, že mohou přitvrzovat. Pak si dovolí i takové nehoráznosti, že za vámi přijedou domů nebo do firmy. Okamžitě na ně volat policii, podat Trest.Ozn, za vydírání, stalking a to případně i organizovanou formou. Čím mín lidí si to nechá líbit, tím líp.
Vloženo z: XC.XTB.WH.GAZ ( 2 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
24.02.2014
DEJTE SI POZOR NA ZLODEJSKOU FIRMU B2M PANA VALEŠE. PROVOZUJE ePoptavku a podobný zlodejský portálky. Podvodným způsobem vylákávají z lidí peníze a pak nasazují LogiCall. Dopouštějí se tím několika trestných činů.
http://www.b2m.cz/
Vloženo z: AW.QEE.UYE.JE ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
26.03.2014
Táto firma je hrozná!díky stěhování jsem zazdila v listopadu platbu za Avon,načež mi 29.12 došel dopis,že mám zaplatit necelé 4000,-. volala jsem tam-že nemám z čeho,že mám na úctě 90kč,baba arogantní a že ať to teda pošlu,že se domluvíme na splátkách. poslala jsem a pak nic,náraz že mám poslat splátku,že je platba ve skluzu. automaticky mi oni stanovily výši splátek a to na 500,-,načež jsem se teď dostala do tíživé situace a zase telefony,že pokud to nezaplatim tak už můj případ budou dávat k soudu a vymáhat exekuci. dluh se prý vyšplhal na 5166,- a mám do pondělí poslat okamžitě 4500,-. kde na to vzít,jako matka samoživitelka nevím,snaha si domluvit nižší splátky vůbec,prý nemám nárok.telefony jim neberu pouze komunikují přes mail,a prý jim mám volat ne psát.může mi někdo poradit prosím jak se mam zachovat a opravdu nemam narok na nizsi splatky?
Vloženo z: JC.QAA.JUB.WAA ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
18.04.2014
Vymáhají po nás dluh za uredninastenka.cz, službu jsme si řádně nidky neobjednali i přesto výhružné dopisy a dohoda ve stylu: Nás to nezajímá, zaplaťte jinak půjdete k soudu. Až zaplatíte můžete podat reklamaci??? a na co??? Raději k soudu, než se dohadovat s touto firmou o nesmyslné nezaplacené faktuře. Firma B2M vystaví neoprávněne fakturu a vy musíte zaplati????
Vloženo z: TH.QEE.JUA.WET ( 2 příspěvky z této IP )
Počet reakcí: 2 - zobrazit / reagovat
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
23.07.2014
Dobrý den\\r\\nFirma Logicall s.r.o. v Krnově je plná podvodníků kteří pododným způsobem vymáhají nesmyslné pohledávky zejména za společností O2. Posílají výhružné dopisy telefonáty vyhrožují exekucí apod.Vše jsme již ohlásili na živnostenský úřad v Krnově aby zasáhli proti těmto podvodníkům kdo má s těmito podvodníky skušenosti nechť se ozve práve živnostenskému úřadu v Krnově
Vloženo z: JC.UA.CV.KQA ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
04.08.2014
Tato firma je velmi nedůvěryhodná. Poslala mé mamince - důchodkyni už několik SMS o tom, že se s nimi má neprodleně spojit. Přitom my nikde nemáme žádné dluhy a ani nám nikdo nedluží. E-mailovou komunikací jsme dospěli k závěru, že pod telefonním číslem mé maminky mají údajně evidovaného nějakého Marcela Tase, a tuze se divili, že ho neznáme. Mamince se kupodivu omluvili a už si snad udělali \\\\\\\"órdnunk\\\\\\\" v té své databázi. Ovšem je mi stále záhadou, proč dotyčného dlužníka kontaktují pouze přes SMS a ne doporučeným dopisem ...
Vloženo z: EWL.AE.WW.HJ ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
22.09.2014
Se šmejdy z B2M (Úřední nástěnka a e-poptávka)mám naprosto stejnou zkušenost jako ostatní v těchto příspěvcích. Protože tohle už má formu organizovaného zločinu, podávám na ně trestní oznámení a žádám všechny, aby se přidali.
Vloženo z: JC.UA.EV.RRX ( 1 příspěvek z této IP )
Počet reakcí: 4 - zobrazit / reagovat
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
09.10.2014
Panebože, tak to jsem si početla, já totiž v lednu 2014 zaplatila firmě Logicall s.r.o. částku 15000Kč za služby od O2, kde jsem zrušila telefonní číslo a tím pádem jsem se musela vykoupit a tedka ta dotyčná firma vymáhá z mojí maminy částku asi 17000Kč za telefonní službu T-mobile, splácela částky, ale dlouho se už nikdo neozval, má pokračovat dál a nebo radši zavolat na T-Mobile??? Vyhrožují exekucí a sebráním majetku.
Vloženo z: JC.UA.CT.EG ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
09.10.2014
máme stejné zkušenosti bohužel..jejich službu jsem si navíc neobjednala ani neodsouhlasila. jen jsem při telefonickém hovoru s pracovníkem, který mi nabízel službu, souhlasila se zasláním jejich obchodních podmínek k nastudování. obratem mi přišla faktura k zaplacení. od té doby z jejich strany desítky mailů, telefonátů s výhružkami. rovněž nás kontaktuje i vymahačská firma logical. nikdy jsme si jejich službu neobjednali, ani po telefonu. žádali jsme i zaslání nahrávky hovoru, nebylo možné. pokud bude chtít někdo firmu žalovat, rádi se přidáme. nic jim platit tedy rozhodně nebudem.

Vloženo z: AA.QNB.JNE.AR ( 2 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
18.11.2014
já měla taky tu čest s touhle firmou..měla jsem zaplatit dluh kolem 55-ti tisíc..Splácela jsem to a když jsem jim volala kolik mi chybí doplatit/mělo to být nějak 1200kč/ tak mi paní najednou řekla že už nedlužím nic,že je to srovnané.Tak to je divný ne??
Vloženo z: TK.QAN.AN.WAH ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
21.11.2014
Dobry den,me dnes opet prozvaneli a pak mi napsali zpravu,že chcou resit nejake financni pohledavky,ale nemaji za co jsem z toho hotova,protoze nikde jsem si nic nepujcovala. Jak se jich zbavit?
Vloženo z: EWI.SGA.NK.QEC ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
06.12.2014
Dobrý den,
dnes jsem od ,,firmy\'\' Logicall obdržel výzvu k úhradě nesmyslné částky 18 142,07 kč.
Za pohledávkou stojí firma B2M.s.r.o.Praha 5.
Jako předmět této pohledávky je uvedena registrace v systému B2M.cz.
Považuji jejich jednání za podvodné a protiprávní, podávám trestní oznámení.
Také se připojím k hromadné žalobě. Prosím o zaslání informací na tomczika@gmail.com

Vloženo z: AQ.XNG.UUE.QZA ( 2 příspěvky z této IP )
Počet reakcí: 1 - zobrazit / reagovat
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
12.01.2015
Dobrý den bohužel jsem naletěl, ale chtěl jsem poslat podmínky smlouvy a místo toho mi byla poslána faktura na 7.000,- Kč do 24 hod jsem jim dal emailem výpověď a posléze doporučeným dopisem, nereagovali a po měsíci mi zavolali, že jim dlužím peníze a nabídli mi storno poplatek v 50% výši což jsem odmítl, že jsem si od nich nic nevyžádal, posléze vše předali vymahačské firmě Logical (také podvodníci) a ti po roce hrozí soudem. Má někdo zkušenosti co dál, pro mě jsou to docela veliké peníze, prosím o pomoc!!!!!
Máte s tím další zkušenosti jak dál se zachovat docela začínám mít obavy ze soudu, jelikož na internetu a mezi lidmi je 50 na 50% zaplatit a nezaplatit. Děkuji za pomoc či odpověď Juskanič Tomáš, 721459706

Vloženo z: TV.FW.DWE.WQ ( 3 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
29.01.2015
Pokud nic nedlužíte, tak na ně nereagujte! Nemůžou nic!!!!! Lidská debilita opravdu nemá hranice....
Vloženo z: EAA.HTR.HK.WZ ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
18.02.2015
Dobrý den,měla jsem zaplatit vyučtování z T mobilu částku 2 tisíce korun.Domluvila jsem se s operátorkou z T mobilu,že tuto částku můžu uhradit na 2x.Ale asi po půl roce mi přišel dopis od LOGICALLU,že mám uhradit 16 200 kč.Nechápala jsem za co a bylo mi sděleno,že jsem údajně provolala 12 200 kč a těch 4 000 jsou penále.A za co takovou částku?Prý jsem volala na čísla začínající devítkou,takže erotické linky,věštci atd.Úplný nesmysl.Tak jsem chtěla po T mobilu,ať mi pošlou vyučtování,kde jsem údajně volala a bylo mi sděleno,že zpětně dávají vyučtování jen tři měsíce,takže mi už nic poslat nemůžou, protože je to víc,jak půl roku..Psala jsem jim dopis,volala jim a pořád mi tvrdili to samé.Když jsem jim řekla,že jsem tenkrát byla domluvená z operátorkou z T mobilu,tak mi řekli,že ústní dohoda není brána jako dohoda.Přitom hovor musí mít zaznamenaný,jak to pokaždé tvrdí,když s Vámi mluví.Řekla jsem a co budou dělat,když to dojde k soudu,že stejně budou muset něčím prokázat,že jsem na ty čísla volala,ale na to mi už neodpověděli.Do toho mi pořád volal Logicall,vyhrožoval atd.Ve stresu jsem zaplatila aspoň 4 tisíce Logicallu,ale zbytek částky už ne.Už jsou to dva roky a zatím se nikdo neozývá,ale bojím se,že mi dluh stále roste.......Takže jsem zoufalá a nevím,co mám dělat.Máte někdo podobný problém??Prosím o radu.Děkuji.
Vloženo z: EAA.HTR.JH.WBA ( 1 příspěvek z této IP )
Počet reakcí: 1 - zobrazit / reagovat
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
05.06.2015
firma logicall zaslala mému muži Zahájení inkasního řízení, že dluží pojišťovně. Muž je již mrtvý víc jak rok a půl a že by dělal dluhy v nebi, když je neměl ani na zemi, to bych se velice divila.
Vloženo z: TV.FS.DEW.GG ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
27.08.2015
dobrý den,s touto firmou mám také nyní problémy...cca 2 a půl roku zpět mi vzniknul dluh z neuhrazeného paušálu u společnosti T-mobile...částku se mi nakonec podařilo uhradit za pomocí rodičů (něco málo přes 2 000,-),něco zaplatili oni,něco já....před tím nekonečná řada telefonátů a dopisů od firmy LogiCall...vyhrožovali i mým rodičům,u kterých nebydlím ani tam nemám trvalou adresu že tam pošlou exekuci atd....nicméně dluh je již 2 roky uhrazen,jedna z jejich operátorek mi po telefonu potvrdila že vše je v pořádku...tak jsem se s tím dále nezabývala...teď po víc jak dvou letech mi od této firmy začali znovu chodit dopisy...normální poštou...emaily atd....typu že dlužím u t-mobile cca 5.500,- a že pokud nezaplatím navštíví mě exekutor v doprovodu policie...navíc pošta chodí opět na adresu rodičů,kteří s tím nemají nic společného...mám jednoho prcka 15měsíců,žijeme z pouhých 4300,- měsíčně a za dva měsíce čekám druhého prcka...nevím co mám dělat,jak postupovat...nemohu se nikde dohledat dokladu o zaplacení dluhu...je to už dlouho zpátky a jsem jeden z těch blbců,kteří si tyhle věci neschovávají tak dlouho...může někdo poradit prosím? email saph.grenade@gmail.com
Vloženo z: AW.QNX.WW.GXF ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
07.09.2015
Dobrý den, mám též takový příběh. Před dvěma lety jsem zrušila smlouvu s O2. Nyní mi přišlo, že údajně dlužím za minulý rok 3500,-, což není možné. Dali mne tedy na logicall, kde mi stále vyhrožují. Dokonce ze mne udělali lhářku, neboť jsem tam jednala s jednou jejich pracovnicí, která mi řekla, že mám začít splácet, že do prosince tohoto roku to musí být splacené. No, koukala jsem. Včera mi jedna z nich opět volala a vyhrožovala a tak jsem jí napsala mail, že mi povolili splátky a že nevím, co vlastně chtějí. Končilo to tím, že jsem lhářka a že jsem s údajnou paní nejednala. Takže ono není o co stát, co se týká logicallu. Tak a co nyní?
Vloženo z: AH.XWB.VW.WGZ ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
25.09.2015
Firma Logicall je nátlaková firma a živí se vymáháním drobných částek na osobách a firmách, které jsou slušné a chtějí být bez dluhů - takže jim na to skočí a na počátku se nebrání. Konkrétně - na naší firmě vymáhají částku cca 3.700,- za neexistující / v minulosti již dávno uzavřené / služby T-Mobilu . Poprvé jsme zaplatili, ujistili nás, že jde o konečné vyúčtování. A ejhle - už to tu máme znovu. Posílají obyčejnou poštou nic neříkající upomínky, při žádosti o zaslání vyúčtování a platných dokladů k zaúčtování platby jsou arogantní a dnes jsem se dozvěděla, že nás předávají na Český telekomunikační úřad jako neplatiče. Vzhledem k tomu, že údajně telefonické rozhovory nahrávají, řekla jsem si - HURÁ. Snad se chováním této skupiny lidí začne někdo zaobírat. Sama za naší firmu jsem rozhodnutá podat na tuto firmu trestní oznámení za vydírání a neoprávněné vymáhání finančních prostředků. Pokud se chcete někdo přidat / seriozně / ozvěte se. Kytka
Vloženo z: XA.UW.HUJ.QX ( 1 příspěvek z této IP )
Počet reakcí: 2 - zobrazit / reagovat
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
02.10.2015
Firma Logicall - plně souhlasím s předchozím příspěvkem,Ode mne vyžadovala platbu ceské pojistovny a služby,které prokazatelně nemohly být plněny + pokuta za nesplnení platby.Komunikoval jsem mailem a můžu citovat:\r\nPokud tedy trváte na tom, že tyto náklady hradit odmítáte, předáme k soudu celý Váš inkasní spis.\r\nV případě soudního řízení, které proběhne samosoudem, nebudete přizván, bude Vám poté pouze zasláno rozhodnutí, tudíž s aktivní účastí nepočítejte\r\n\r\nTo je tedy seriozní firma
Vloženo z: XC.UA.DDE.VA ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
14.04.2016
Logicall. Vymáhání neexistujících pohledávek nebo promlčených dluhů. Chtějí podepsat čestné prohlášení o tom že dluh nemáte nebo o promlčení a pak použijí podpis jako podpis ke splátkám. Pozor na ně!!! PODVODNÍCI!!!!
Vloženo z: EWI.SGA.NK.QET ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Pozitivní hodnocení
08.06.2016
Dobry den.Firma logicall me dnes take kontaktovala prostrednictvim emailu.. a pisou mi,ze me hledaji a at jim zavolam... no po tom co jsem tady precetla nemam vubec chut zjistovat o co jde... vse si hradim a nejsem si niceho vedoma..
Vloženo z: JC.UA.E.WE ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
28.10.2016
Dobry den touto cestou prosim o radu.kontaktovala me firma logicall ze mam uhadyt castku 70t docela me zarazi ze me kontaktovali na mem emailu a ze danou castku mam zaplatyt za osobu ktera je v exekucnim rizeni.veskere dokumenty ze ja nic nedluzim jsem zaslala i spolecne o zruseni mandantni sml ale firma pomne stale castku vymaha muze
te me poradyt co delat? Dekuji za info
Vloženo z: JC.UA.D.UKG ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
10.11.2016
Zprostředkovatelská firma B2M provozující weby "úřední nástěnka" a "e-poptávka" je s těmito vyděrači v holportu. Vzali si na mušku malé živnostníky a telefonicky nabízejí zprostředkování služeb. Jakýkoliv náznak souhlasu berou jako zákonné uzavření smlouvy po telefonu a okamžitě požadují platbu. Když jsem žádal o důkaz zákonného uzavření smlouvy, odmítli mi ho předat s tím, že nahrávku přehrají pouze v sídle firmy na Praze 5 a vše dále postoupili vymahačům z Logicall. A Logicall už druhým rokem vyhrožuje telefonicky a dopisy ani ne doporučenými a navyšuje částky. Už o nich byla reportáž v Černých ovcích, ale vyznělo to do ztracena. Takže lidi, nedejte se!
Vloženo z: AA.QNG.UH.WQ ( 1 příspěvek z této IP )
Počet reakcí: 2 - zobrazit / reagovat
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
25.11.2016
Dnes mi taky došel dopis, prý mám dluh u Providentu. Těžko, když jsem si u nich nikdy nic nepůjčoval, fakt nemám důvod půjčovat si uslintaných necelých 20 000,-. Prý pokud nezaplatím, bude věřiteli doporučeno podávat žalobu. :-)
Nejspíš nebudu nijak reagovat, pokud se ještě ozvou, zvažuju trestní oznámení.
Vloženo z: AW.QNG.UJW.AH ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
06.01.2017
Dnes mi od Logicall přišel dopis jméno a adresa souhlasí ale je tam jiné příjmení že mám uhradit 16tis za neuhrazenou půjčku providentu.Nikdy jsem si tam nepůjčovala.Tak jsem tam zavola řekli mi že to je starý dluh a že přede mnou tam někdo takový bydlel nebo udal moji kontaktní adresu at tedy dopis roztrhám.Nikdo takový přede mnou nebydlel a jenom že jim řeknu že to není moje příjmení tak to mam roztrhat a je vše vpořádku trochu divné jednání.
Vloženo z: EHH.AB.UYR.W ( 1 příspěvek z této IP )
Počet reakcí: 1 - zobrazit / reagovat
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
08.01.2017
Já jsem dostal od Logi Call neplacenou částku od Providendu, a vyhrožují mi soudem a poruseni zákona 40/2009sb.tr.z.Pracují a splácím jiné exekuce.Co mám dělat? mara
Vloženo z: JC.QAA.UNR.QZT ( 3 příspěvky z této IP )
Počet reakcí: 2 - zobrazit / reagovat
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
16.01.2017
Mám nové telefonní číslo, které znají jen 3 lidé. Od jeho zaktualizování mi tato firma občas volá a píše, abych se jim okamžitě ozvala.
Nechápu, kde se k tomuto číslu dostali. Asi to nahlásím policii.
Vloženo z: EWC.HYE.TEH.RDQ ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
28.02.2017
Dobrý den.Dnes mě zavolala paní z této firmy.Před asi 8 lety jsem si vzal půjčku od Providentu.Kterou jsem zaplatil do koruny,ale díky stěhování už nemám knížečku o potvrzení zaplacení.Když jsem jí to řekl tak jí to nezajímá adávají mě k soudu kde naroste z 4000 dluh o dalších 19 tisíc.Za 8 měsíců jsem jim prý nedoložil potvrzení o zaplacení.Ani nic nevím.Bydlím jinde a poštu mě nic nedošlo.Do toho vyhrožují exekucí na adrese kde bydlí 90 letá babička.Je možné se proti tomuto vůbec nějak bránit?Díky za radu
Vloženo z: AW.QET.JUE.WA ( 2 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
31.03.2017
TATO FIRMA JE NASTROJ, KTERÝM O2 NEHORÁZNĚ VYDÍRÁ ZÁKAZNÍKY A DOMÁHÁ SE ZAPLACENÍ ZA ÚROKY Z VÝPOVĚDÍ SMLUV, NEETICKÉ A DO OČÍ BIJÍCÍ POPLATKY ZA VŠE MOŽNÉ!!! MŮJ PŘÍPAD JE PODOBNÝ JAKO U OSTATNÍCH. UPOZORŇUJI, ŽE JEJICH PRAKTIKY JSOU NEJEN NEETICKÉ, ALE PROTIÚSTAVNÍ. VÁŽENÍ ŽIJEME V DEMOKRATICKÉM STÁTĚ A PROTI TOMUTO TERORU A VYDÍRÁNÍ SE MUSÍME BRÁNIT!! JE NÁŠ HODNĚ A O PRAKTIKY CESKYCH OPERÁTORŮ SE ZAJÍMÁ UŽ I EU. NAVÍC SE ZDÁ, ŽE ZASTÁNÍ LZE NAJÍT TÉŽ U ČTÚ. VYZÝVÁM K HROMADNÉMU ODPORU FORMOU PETICE!! PŘÁTELÉ MUSÍME SE SPOLEČNĚ BRÁNIT!
Vloženo z: AA.QNB.UJE.QZA ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
29.05.2017
Nekorektní firma,snaží se vymáhat neexistující nedoplatky!!!!!!!
Vloženo z: AA.QTE.JTE.JB ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
08.09.2017
Inkasni inspektor k vam.prijit muze,ovsem nemusite jej vubec poustet do bytu,pokud vyhrozuje,chytit za limec,vtahnout do bytu,zamknout,a volat ihned policii cr a osobne i televizi a vse nahravat na mobil,dneska uz po zkusenostech na ne jedine takto.
Vloženo z: AK.XNA.KA.WXE ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
27.09.2017
Dobry den chci se zeptat chodi mi dopisy s firmy Logi Call kontaktujou me i telefonicky ze odkoupili muj dluh z Providentu mam jim to platit? Je pravda ze dluh u Providentu mam ale co je Logi Call za firmu? Moc dekuji za odpoved.
Vloženo z: AR.XNB.RA.RW ( 1 příspěvek z této IP )
Počet reakcí: 2 - zobrazit / reagovat
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
19.02.2018
Dobrý den, synovi který má 16 let volalli, že má u nich ( Logi Call )dluh 7000,- . Když jsme to za syna chtěli telefonicky řešit, nikdo se s náma nechtěl bavit, prý můžou detail o dluhu řešit jen s dlužníkem. Dnes synovi došel dopis od Logi Callu na částku 7000,- tuto částku prý dluží společnosti shoptet s. r.o u za tvorbu a pronájem e-shopu. Budeme podávát trestní oznámení. Máte někdo podobnou zkušenost?
Vloženo z: JR.MN.CR.RRW ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
01.03.2018
Podvodnici lhaři co dodat každý email jiná lež když se chce človek dozvědět pravdu práskne paní rači telefonemno protože neví co by odpověděla!!!!! Nokde sme?
Vloženo z: EHH.AN.JTE.GF ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
26.04.2018
Dobrý den,\r\ntaké mám už zkušenost a zajímavé, že taky s fa Shoptet s.r.o. ale jen za 240,-Kč za zálohovou fakturu :-) Nikdo nechce pochopit, že zálohová faktura nenahrazuje daňový doklad a je nevymahatelná. Neustálé lži výmluvy podmiňování osobních údajů, které nemají tak chtějí aby jste jim je zdělili atd. umě neseriozní firma.
Vloženo z: AW.XT.CR.TV ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
25.10.2018
Shoptet s.r.o. jsou stejní povodníci jako LogiCall! Máme ve stanovách, že se musí fakturace schvalovat vedením společnosti a pouze písemnou formou s ověřením podpisů. U Shoptet byl pronajatý eshop placený předem kreditem. Po zjištění, že pronajímají eshop se stejným názvem jen otočená slova, který podniká ve stejném oboru a je hrubě podvodný došlo už při testování k ukončení nejen eshopu ale i domény a emailů, atd. za 7 měsíců začala chodit SMS a volání ze skrytých čísel apod. také jak ostatní popisují jednání inkasní společnosti. Vše jsem tedy prověřila a informovala obě strany o neexistujícím dluhu a nemožnosti jej vytvořit jelikož Shoptet není schválenou spol. pro odběr čehokoliv na fakturu tedy splatnost. Samozřejmě to nijak neřeší a LogiCall dále posílá vydírající dopis za dopisem atd. Nejen, že podám TR oznámení ale i žalobu na obě vyčurané společnosti! Nedoporučuji se zaplést ani z jednou z nich ale u té druhé to asi nezáleží na vás, u té první ano! Inkasní společnost nemá právo cokoliv vymáhat jen se na vás snaží vydělat zastrašováním je to legální podvod, bohužel. Jasně jim napište i když dluh máte ať vás dají k soudu a hned aby nevzniikal údajný dluh na jejich nákladech na vymáhání atd. z 90% toho nechají jelikož většinou se jedná o minimální částky tedy základ dluhu bez jejich \"nákladů\". Soud vám dá buď zaplatit dluh s min zák. úrokem nebo rozhodne že nedlužíte nic a tím vše skončí! Je to taková hra s účelem vás vystrašit, vynervovat nafouknout částku za pár měsíců z tisíců na desetitisíce a pak udělají jakože smírné gesto ať zaplatíte 50% dluhu /i s jejich náklady na vymáhání/ vy si řeknete zaplatím je to kauf a mám pokoj. Opakje pravdou společnost z vás vyčuraně dostala dluh a částku 20x a více vyšší než dluh samotný. Pošlete je tedy tam kam patří do pr.... Kolářová
Vloženo z: ECF.EY.UUA.WE ( 1 příspěvek z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
22.04.2019

Dobry den, společnost Logicall me obtezuje s dluhem u O2, ktery me Logicall nenechala ani zkontrolovat. Chtela jsem splatky, ktere mi daly jinak nez jsme se telefonicky domluvili s arogantni damou, nez doslo k prvni splatce, dostala jsem se do tizive fin.situace, spolecnoati jsem se omluvila a prosila o prodlouzeni doby splatnosti prvni splatky, ale marne. Vyhrozuji nejakym komisarem, ktery mi ma prijit domu, soudem apod. Ted po me chteji zaplatit celou castku, coz z rodicovskeho prispevku neni absolutne realne a vyhrozuji soudem a zabavenim snad vseho. Nikde jsem nenasla, kam az sahaji jejich pravomoce. Ale zajima me, jestli jejich vyhruzky jsou realne a co s tim? Mam chut na ne podat TO za vyhrozovani/vydirani, nevim. Neni s nimi rec.
Vloženo z: JR.MN.DKW.WJZ ( 2 příspěvky z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
16.10.2019
Dobrý den jsem na tom podobně jako všichni ostatní co tady píšete na normálních splátkách se nedá domluvit a jejich chování je na úrovni řeznického psa...tenhle teror se už nedá vydržet a pokud se opravdu jak tady bylo psáno nespojíme a nepodáme hromadnou petici budou nás terorizovat dál
Vloženo z: EHL.HXR.WR.QEU ( 13 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
11.01.2020
Podvodná vymahačská "agentura" jejiž zaměstnanci nemají zvládnuté ani základní komunikační dovednosti. Komunikují stylem "okamžitě zaplaťte svůj dluh", aniž by se obtěžovali ověřit si, jestli vůbec nějaký dluh existuje. Fakt, že si někdo platí takovéto hlupáky svědčí o úrovni té které firmy, v tomto případě T-mobile- nejhorší telekomunikační firma v Česku. Holt vrána k vráně sedá.
Vloženo z: EHL.HXR.WR.QEU ( 13 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
14.02.2020
Taky mě volali, řekl jsem a chtěli po mě ověřovat údaje, když jsem tam volal zpátky, řekli mě že se jedná o omyl.
Vloženo z: EHL.HXR.WR.QEU ( 13 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení
14.02.2020
Taky mě volali, řekl jsem a chtěli po mě ověřovat údaje, když jsem tam volal zpátky, řekli mě že se jedná o omyl.
Vloženo z: EHL.HXR.WR.QEU ( 13 příspěvků z této IP )
Reagovat (prozatím bez reakcí)
Reklamovat příspěvek
Negativní hodnocení

 

Nová pravidla: Níže zadejte Váš příspěvek, který bude veřejně publikován. Můžete popsat názory či zkušenosti s touto firmou či uvést další skutečnosti, které by podle Vás měli ostatní znát. Vulgární příspěvky nebo neurčitě uvedené skutečnosti mohou být vymazány. Administrátor si vyhrazuje právo při opakovaném porušení pravidel zrušit přispěvateli možnost vkládat nové příspěvky a na vyžádání vydat IP adresu záznamu. Recenze je určena k výměně konkrétních zkušeností, ne k neurčitým pomluvám!
Příspěvek:
Příspěvek: je negativní je pozitivní
  CAPTCHA Image Kód je nečitelný? Zvolit jiný
  Vložte kód výše (ochrana proti spamu)

V této sekci jsou poznatky k této firmě od autorizovaných subjektů (věřitelů, obchodních partnerů, dodavatelů).
Vzhledem k tomu, že příspěvek může zásadně zasáhnout do obchodních vztahů, je možné je číst pouze na základě autorizované registrace ZDE.

Pro vložení příspěvku musíte být přihlášeni. Pokud nejste registrováni, proveďte bezplatnou registraci ZDE.

Zde je seznam vydaných zajímavých článků v tisku, které vyšli k tomuto subjektů. Jejich přečtením tak můžete snadno předejít ztrátám způsobeným případným podvodným chováním dané firmy nebo se naopak ujistit o solventnosti firmy, s níž chcete spolupracovat, odebrat zboží či služby.

K prohlédnutí článků je nutné být přihlášen. Pokud nejste registrováni, bezplatnou registraci proveďte ZDE.

Ovládací menu Centrálního registru dlužníků - hodnocení firmy

Centrální registr dlužníků České republiky doporučuje prověřovat subjekty včas a pravidelně.
Vznik jednoho neplatiče či uskutečnění objednávky u nesolventního partnera (firmy) vyjde dle provedených průzkumů na průměrně 50.000,- Kč.

 

Další možnosti:

  • Chcete zjistit, zda je Vámi hledaná firma, OSVČ dlužníkem? Klikněte ZDE
  • Dluží Vám firma, OSVČ či nepodnikatel a chcete dluh zadat do registru Klikněte ZDE
  • Chcete ohlásit nelegální jednání managmentu či úředníka, korupci, trestné činy apod.? Klikněte ZDE
  • Potřebujete zjistit informace z registru o subjektu, který zastupujete? Klikněte ZDE
  • Chcete přidat pro hodnocení firmu, která zde není? Klikněte ZDE
  • Chcete vyhledat jinou firmu? Klikněte ZDE

 

Vyhledat jinou firmu nebo OSVČ    

 

Anonymní hodnocení firmy

Máte zkušenosti s firmou? Přidejte anonymní hodnocení.

Jak hodnotíte kvalitu služeb a produktů? (otázka 1)
Jak hodnotíte platební morálku? (otázka 2)

Vadný zápis? Reklamace záznamu


Výsledky hlasování:

Pokud chcete zobrazit výsledky či přidat subjekt do veřejného monitoringu (do této sekce lze přidat pouze subjekty, které mají přidělené IČ), je třeba se nejprve přihlásit.
Pokud nemáte provedenou bezplatnou registraci, můžete ji provést ZDE.

 

 

 

UPOZORNĚNÍ: Centrální registr dlužníků ČR na této stránce NEZOBRAZUJE subjekty, ke kterým jsou hlášené závazky či jiné negativní údaje. Databáze tohoto veřejného plošného monitoringu nejsou propojené s registrem dlužníků ve vztahu na výše uvedený subjekt a nelze tedy jakkoliv dovozovat, byť jen spekulativně, že společnost uvedená výše není bonitní. O bonitě subjektů a jejich platební morálce je třeba nahlížet do interního registru.

K zobrazenému subjektu jsou sbírána obecná data za účelem stanovení sekundárního ratingu subjektu bez vlivu veřejně známých obchodních výsledků, které jsou založeny na vlastním účetnictví. Tento systém tak doplňuje funkci včasné výstrahy. Pokud je subjekt náhle negativně hodnocen, může to signalizovat jeho nastávající problém na trhu.

Provozovatel: Anketní systém hodnotící ekonomické subjekty je zajištěn třetí stranou. Centrální registr dlužníků ani jeho správce CERD není vlastníkem databáze a systému ankety. Případné námitky jsou předávány k posouzení provozovateli.

 

 

Další firmy, které by Vás mohly zajímat

Hodnoťte firmy a najděte si ty nejkvalitnější!
Znáte některou další firmu a chcete se podělit o své zkušenosti s ní? Klikněte zde
Pavel Slavíček detail
Libor Krejsa detail
Petr Zerzán - Lubnický šenk detail
Václav Vítek detail
Jiří Štěrba detail
Ing. Jiří Dudek detail
Jaroslav Dlohoška detail
Iveta Skřivanová detail
Karel Vávra detail
Martin Herout detail
Ivana Brichová detail
Věra Pabištová detail
David Přikryl detail
Dana Tomíčková detail
Jana Mikulecká detail
Tělovýchovná jednota FIT Rusek detail
Libor Heinisch detail
Hana Voltrová detail
Miroslava Charvátová detail
Kateřina Frömerová detail