Všechna přenášená data jsou šifrována
01.09.2015 01:44:34
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Heslo?

Registrováno více než
1 097 900 subjektů
2 370 státních organizací
6 600 oznámení korupce
Telefonická podpora - CallCentrum
právní poradna před dlužníky zdarma
Faq / časté dotazy
Aktuality

20.08.2015 - V současné době dochází k úpravě platebního terminálu, v případě že Váš systém neeviduje úhradu platby za autorizaci účtu, prosím vyčkejte do 1. 9. 2015 na její spárování.

01.08.2015 - Protikorupčnílinka.cz: Soud v JAR uznal Čecha Radovana Krejčíře vinným v případu pokusu o vraždu, únosu a držení drog.

24.07.2015 - Poradna pro osobní bankroty pomáhá dlužníkům s oddlužením se 100% zárukou úspěšnosti! Více ZDE

20.07.2015 - Od 1. 08. 2015 bude omezeno anonymní hodnocení firem a živnostníků. Nově se tak bude muset autor identifikovat správci této aplikaci prostřednictvím základních kontaktních údajů, kdy jeho komentář z důvodu relevantnosti bude podléhat kontrole. Centrální registr dlužníků má zájem o komentáře ze 100% vypovídající hodnotou o firmě, nebo živnostníku.

15.04.2015 - Protikorupcni-linka.cz podala podnět odboru Korupce a finanční kriminality k zahájení prověrky nedávno zveřejněné kauzy kolem reprezentačního hokejového trenéra Růžičky. Z hlediska zákonnosti je důležité, aby věc neodkladně prověřil příslušný policejní orgán, v jehož kompetenci je zajištění všech důkazů za účelem zjištění objektivní pravdy.

11.02.2015 - V současné době upravujeme databáze veřejného hodnocení firem a OSVČ. K 1. 3. budou znepřístupněné informace o místech podnikání u OSVČ.

08.01.2015 - Protikorupční linka Centrálního registru dlužníků zaznamenala další úspěch. Statutární orgán realitní kanceláře Škorcová byl obžalován pro podezření z podvodů ve výši desítek milionů korun na základě podaného trestního oznámení ze strany registru. Jednatelce společnosti hrozí až 10 let vězení.

31.12.2014 - Dluhy domácností od začátku roku trvale rostou, v říjnu meziměsíčně stouply zhruba o pět miliard korun. Bankám a finančním institucím lidé ke konci října dlužili téměř 1,243 bilionu korun.

31.12.2014 - Dlužníků po Vánocích přibývá, Exekucí v prvním čtvrtletí přibude. Převzato ze statistiky největšího Exekutorského úřadu Přerov.

29.12.2014 - Novinky.cz: Sliby advokátů z akce Poplatky zpět jsou k ničemu, platit budou lidé. Webové stránky s klamavým označením hromadných žalob můžou uvrhnout stovky lidí do sociální nouze a exekucí. Projekt poplatkyzpet.cz mediálně podpořila TV PRIMA! Centrální registr dlužníků proti těmto projektům před půl rokem vydal důrazné varování a ohradil se proti mediální podpoře za vrácení poplatků.

Kontakt

Kontaktní formulář

Vážení klienti, Centrální registr dlužníků České republiky spravuje v rámci sjednocování registrů nadnárodní provozovatel databázových systémů společnost CERD SYSTEM LLC. v součinnosti s technologickou firmou CENTRAL REGISTER OF DEBTORS INC. Písemné požadavky lze vyřídit prostřednictvím CSR (Centrální správy registrů).

POZOR, pokud máte dotaz týkající se Vašeho účtu (účtu, objednávek, faktur apod.), je nutné se před zasláním dotazu přihlásit!
Pokud jste zapomněli heslo k Vašemu účtu, využijte formulář pro možnost zjištění zapomenutého hesla zde.

 

Kontaktní formulář je nyní aktivní pouze po přihlášení. Pro obecné otázky netýkající se přímo Vašeho účtu jednoduše využijte automatizovanou telefonickou linku +420 841 131 131.

Klientské centrum společnosti CERD SYSTEM zajištuje CSR:

UPOZORNĚNÍ CSR Písemné požadavky jsou vyřizovány POUZE na základě vygenerovaného formuláře včetně přiděleného čísla jednacího. Toto číslo jednací MUSÍ být rovněž uvedeno na obálce zásilky.
Požadavky s ohledem na vzdálenou správu a automatizaci není možné vyřešit osobní návštěvou. V jiném případě je nutné se obrátit přímo na provozovatele registru.
Kontaktní formulář pro písemnou komunikaci s CERD ID.

Korespondenční adresa pro autorizované formuláře:

  [NEJPRVE PŘIDĚLIT CERD ID a Č.J.]
CSR & Protikorupcnilinka.cz s.r.o.
Centrální registr dlužníků ČR
CERD č.j.: opište přidělené č.j.
140 00 Praha
Česká republika

  Centrální správa registru  
  Adresa pro příjem autorizovaných formulářů je po vygenerování formuláře předtištěna! Bez č.j. CSR nemůže zpracovat dotaz a na Vaši žádost nebude reagováno!  
  Ostatní kontaktní údaje

www.centralnispravaregistru.cz
www.protikorupcnilinka.cz

IČ: 03877248, Spisová značka: C 239388 vedená u Městského soudu v Praze

  Centrální správa registru  
 
Kontakt pro média a tisk Kontakt pro státní správu Protikorupční linka
Kontakt pro média a tisk Kontakt pro státní správu Protikorupční linka
 

Provozovatel Centrálního registru dlužníků České republiky

  CERD SYSTEM LLC.
Banking information technology
Office: 3129 Quinby Street
San Diego, CA 92106
Spojené státy americké

Reg. No.: 460094-94
www.cerdsystem.com
  Centrální správa registru  

  Upozornění: Registr dlužníků je databázový systém, který spravuje výměnu dat mezi klientskými účty (věřitel, dlužník, státní správa, finanční společnosti). Provozovatel a ani jiná jím pověřená společnost data do registru nevkládá a nemůže je tedy ani mazat – to přísluší vkladateli!  

  Korporátní poskytovatel mezinárodních systémů třídy I., II. a III. v USA
CENTRAL REGISTER OF DEBTORS INC.
Registrační číslo: 2008-000563453

USA (Spojené státy americké)

www.cerd.com
www.centralregisterofdebtors.com
 
World map
Zdroj mapy: www.map-zone.net/img/world.gif
ⓒ copyright CERD
BRCI
NRCI
|
|
|
CENTRAL REGISTER OF DEBTORS ™
Bank register of client informations
Non-bank register of client informations
Central register of debtors BRCI NRCI
CENTRAL REGISTER OF DEBTORS INC.
Entity Identification Number: 2008-000563453
Employer Identification Number: EIN:26-4482382