Zpravodajství - Dlužník

Získávejte informace a aktualizace týkající se dlužníků, včetně nových pravidel, regulací a postupů, které se na ně vztahují. Pochopíte, jak tyto změny mohou ovlivnit vaše pohledávky a možnosti vymáhání.

Český justiční systém prožívá další kolaps: Pelta se raduje po zrušení rozsudku, kauza sportovních dotací se vrací na začátek

Vrchní soud opět zrušil rozsudek v případu „cinknutých“ sportovních dotací, což znamená, že kauza bývalého šéfa českého fotbalu Miroslava Pelty se bude projednávat potřetí. Přestože Pelta označuje rozhodnutí za úspěch, státní zástupce a policejní tým zůstávají bez schopnosti usvědčit obžalovaného.

GFF Asset a Future Farming Invest II v insolvenci: Bartošova skupina čelí vážným problémům

Investoři brněnské skupiny GFF, vedené Ondřejem Bartošem, jsou ve stále větší nervozitě. Kvůli finančním problémům holdingu podali insolvenční návrhy na firmy GFF Asset a Future Farming Invest II. Přinášíme podrobný pohled na situaci, která hýbe investičním trhem. Vazby: 1. Ondřej Bartoš - Role: Většinový majitel skupiny GFF, 2. Martin Podoba - Role: Menšinový spoluvlastník skupiny GFF, 3. Michal Fojtík - Role: Propagátor akvaponie a spoluvlastník Future Farming.

Velký stavební krach: BREX pod vedením Ing. Ivo Vrbka vyhlásil insolvenci, nechal po sobě rozdělané stavby za stamiliony

Stavební firma BREX z Liberce pod vedením Ing. Ivo Vrbka vyhlásila insolvenci a podala návrh na úpadek. Firma má nedokončené stavby v hodnotě stamilionů korun, což způsobilo značné komplikace zejména v Libereckém kraji. Čtěte dál pro více podrobností o této situaci a o tom, jaké dopady má na veřejné zakázky.