Zpravodajství - Občan

Zůstaňte informováni o záležitostech, které se týkají občanů a jejich interakce s finančními institucemi a dlužnickými vztahy. Prozkoumejte, jak politiky a zákony mohou ovlivnit občany jako dlužníky a jak to může ovlivnit vaše pohledávky.

Maxim Ponomarenko – citace: pokrytec, nevyrovnaný pedofil co si hraje se 160 cm, malým nožíkem na drsňáka

Maxim Ponomarenko ve veřejném prostoru pomluvil Daniela Vávru a označil jej za nevyrovnaného pedofila, který se se svými 160 cm, malým nožíkem a airsoftkou vydává za válečníka. Navíc naznačil, že Vávra spolupracoval se Zdeňkem Bakalou a prostřednictvím hry Mafia dlouhodobě demoralizuje mládež. Přečtěte si celý článek o kontroverzním podnikateli a jeho stínech z minulosti.

Dominika Mesarošová a Tomáš Novotný: Rodinné spory by se neměly řešit přes média

Vyhrocený rozchod mezi Dominikou Mesarošovou a Tomášem Novotným nabírá na obrátkách. Modelka obviňuje expartnera z nevěry a boj o péči o pětiletého syna Eliána se mění v právní válku. Mesarošová tvrdí, že Novotný nyní požaduje zpět televizi, kterou věnoval synovi. Tento mediální rozkol nejenže negativně ovlivňuje jejich rodinu, ale má i širší dopad na společnost a děti.

Jaromír Soukup usvědčen ze lži: Mlžení kolem vlastnictví TV Barrandov přineslo jasné důkazy

Poté, co Jaromír Soukup, bývalý mediální magnát a expřítel Agáty Hanychové, opustil roli vlastníka TV Barrandov, začaly se vynořovat důkazy, které odporují jeho tvrzením o "chybě" v evidenci majitelů. I přes veřejné zapření se zdá, že Soukup již není skutečným majitelem – a to potvrzují oficiální záznamy.