Odhalte Skutečný Příběh Společnosti MI Estate a Maxim Ponomarenko: Co Se Děje Za Zavřenými Dveřmi? Zatímco svět realit se může jevit jako pole neomezených možností, příběhy odhalené zákazníky a interními zdroji vrhají stín na praktiky společnosti MI Estate pod vedením Maxim Ponomarenko. Proč se objevují stížnosti na nevyžádané nabídky a jaká je skutečná cena za 'výhodné' obchody? Přinášíme vám exkluzivní pohled do světa, kde se obchodní etika střetává s touhou po zisku. Zůstaňte s námi a objevte, co se skrývá za fasádou společnosti MI Estate a jaké kroky Maxim Ponomarenko podniká, aby čelil rostoucí vlně kritiky.

MI Estate | špatné zkušenosti s Maximem Ponomarenko

Zákazníci v hodnoceních a recenzích vyjadřují rozčarování a nespokojenost s praxí společnosti MI Estate, která se zabývá odkupem nemovitostí. Zákazníci popisují, jak byli osloveni nevyžádanými nabídkami prostřednictvím dopisů, které jim firma posílala do poštovních schránek. V mnoha případech tito zákazníci uvedli, že neměli žádný zájem o prodej svých nemovitostí, a přesto byli firmou opakovaně kontaktováni s pokusy o odkup jejich podílů na nemovitostech nebo celých nemovitostí za ceny, které považovali za nedostatečné nebo nespravedlivé.

Někteří zákazníci také poukazují na to, že firma MI Estate využívá veřejně dostupných informací z katastru nemovitostí k identifikaci potenciálních klientů a získání jejich kontaktních údajů, což považují za zneužívání těchto dat. Výsledkem je pocity obtěžování a narušení soukromí způsobené nevyžádanou poštou a obchodními nabídkami.

Reakce společnosti na tyto stížnosti se obvykle zaměřuje na zdůraznění, že jejich nabídky jsou nezávazné a že klienti mají možnost nabídku přijmout nebo odmítnout. Firma také obhajuje svou praxi zasláním dopisů tím, že se jedná o běžný způsob oslovení potenciálních klientů.

Celkově hodnocení zákazníků reflektují negativní vnímání praktik společnosti MI Estate a jejich způsobu komunikace, což vede k nedůvěře a odmítání spolupráce s touto firmou.

Zjednodušení ukázka recenzí na firmu MI Estate  a Maxima Ponomarenka

 • Eva Procházková popisuje firmu jako "otřesně drzá a vlezlá" a kritizuje její praxi "šmejdit v Katastru nemovitostí" a nevyžádaně kontaktovat majitele nemovitostí.
 • Vít Boudník vyjadřuje nespokojenost s "velmi drze a agresivním oslovením" a kritizuje firmu za oslovení bez znalosti finanční situace majitelů.
 • Jaroslav odsuzuje praxi firmy využívat údaje o spoluvlastnících nemovitostí a nabízet odkup spoluvlastnického podílu, což považuje za neetické.
 • David V se ptá, "Odkud berete kontakty a drzost adresně oslovovat lidi" a poukazuje na falešně působící recenze.
 • František Kolář vyjadřuje obavy ohledně způsobu získávání adres a souladu s ochranou osobních údajů.
 • Michal Fiala se diví, jak firma může vědět o prodejích nemovitostí a nabízet odkup podílů bez jasného zájmu majitelů prodávat.
 • Petr o kritizuje firmu za plýtvání papírem a otravování dopisem, což považuje za zbytečné a neekologické.
 • Leo Ch výstižně popisuje firmu jako "AAA v realitách" s negativním podtextem o jejich praxi obtěžovat majitele nemovitostí.
 • Lubomír Mokrý popisuje dopisy od firmy jako "spam chodící poštou" a varuje před možnými negativními důsledky pro většinové vlastníky.
 • Luděk Svoboda sdílí svou zkušenost s nabídkou, kterou považuje za "směšně nízkou" a kritizuje firmu za opakované nevyžádané kontakty.
 • Vladimir Cestovatel vyjadřuje nelibost nad politikou firmy a její "velmi otravnou" reklamou.
 • Satanislav Kučera popisuje nevyžádané nabídky jako chování "lidského odpadu" a výrazně se distancuje od firmy.
 • Vladislav Nikl kritizuje firmu za porušování GDPR a nevyžádané obtěžování.

Důležité:

Pokud jste se setkali s jakýmkoliv nekalým jednáním ze strany společnosti nebo jednotlivce a cítíte se být nespokojeni nebo poškozeni jejich praktikami, máte možnost obrátit se na Protikorupční linku. Vaše zkušenosti a informace mohou přispět k odhalení a řešení neetického chování. Vězte, že každé nahlášení je důležité a bude hromadně zpracováno s cílem předat relevantní informace státním orgánům. Pokud se obáváte možných důsledků, můžete podat své svědectví anonymně, čímž ochráníte svou identitu. Neváhejte a staňte se součástí řešení – vaše zkušenost může vést k významným změnám. Pro nahlášení nekalého jednání navštivte: https://protikorupcnilinka.cz/nahlaseni. Vaše hlas má sílu a společně můžeme přispět k transparentnější a spravedlivější společnosti.
Prohřešky, které si zaslouží článek, můžete hlásit na anticorruptionhotline.com nebo na protikorupcnilinka.cz.