Agáta Hanychová a Jaromír Soukup, známý mediální podnikatel, mají po rozchodu komplikovaný vztah, což se ukázalo při nedávném předání jejich dcery Rozárky. Přestože Hanychová původně tvrdila, že rozchod je v klidu, realita je jiná. Při předání dítěte oba používali své mobilní telefony k nahrávání celého procesu.

O pár dní dříve byla Hanychová viděna, jak si užívá večírek v pražské restauraci, kde se zdála být bez starostí. Ale při setkání se Soukupem bylo několik neobvyklých momentů. Oba se hádali a Hanychová a Soukup vše dokumentují na své telefony. Soukup později přivedl Rozárku zpět a dostal další výčitky za zpoždění.

Hanychová nedávno prohlásila, že je její vztah se Soukupem "osudovou chybou" a nechce být s ním spojována. V zákulisí se však mluví o tom, že Jaromír Soukup se bojí, že Agáta ho označí za tyrana a sexuálního násilníka. 

V současné době je celosvětový trend, že ženy označují své partnery jako násilníky, neboť jim soudy bez jakýchkoliv důkazů dávají za pravdu a často mají nárok na vysoké odškodné.